Nie ma mowy w domu TV Spot

Sony Pictures ujawniło plik Spider-Man: Nie ma miejsca na dom Zwiastun telewizyjny do długo oczekiwanego filmu o superbohaterach pokazuje kilka nowych zdjęć. Film ma trafić do kin 17 grudnia 2021 roku.

30-sekundowy film, który możesz sprawdzić poniżej, dokucza reperkusjom pierwszej sceny walki między Doc Ockiem Alfreda Moliny i Peterem Parkerem Toma Hollanda, gdy tytułowy bohater w końcu dowiaduje się, że wieloświat jest rzeczywiście prawdziwy. Daje nam również podgląd możliwej pierwszej interakcji między Doktorem Strangem Benedictem Cumberbatchem i Doktorem Ockiem, który również jest zdezorientowany całą sytuacją.

POWIĄZANE: Tom Holland opowiada o rozwoju mięśni, jak anonimowy „złamał to”

Spider-Man: Nie ma miejsca na dom Widzi powrót Toma Hollanda jako uroczego, tytułowego robota ściennego, do którego teraz dołączy Doktor Strange Benedicta Cumberbatcha. Lubi WandaVisionZostało to potwierdzone Nie ma miejsca na dom Będzie związany z wydarzeniami Sama Raimi Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa.

W nowym streszczeniu czytamy: „Po raz pierwszy w kinowej historii Spider-Mana ujawniono tożsamość przyjaznego bohatera z sąsiedztwa, co sprowadza obowiązki superbohatera na konflikt z jego normalnym życiem i naraża na ryzyko tych, na których mu najbardziej zależy”. Kiedy poprosił o pomoc Doktora Strange’a, aby odzyskać swój sekret, zaklęcie stworzyło dziurę w ich świecie, uwalniając najpotężniejszych złoczyńców, którzy kiedykolwiek walczyli ze Spider-Manem w jakimkolwiek świecie.Teraz Peter będzie musiał stawić czoła swojemu największemu wyzwaniu. co nie tylko zmieni jego przyszłość na zawsze, To przyszłość wieloświata”.

W trylogii powróci również weteran Spider-Man Alfred Molina (Człowiek-pająk 2) jako Doc Ock, Willem Dafoe (Sam Raimi’s człowiek Pająk trylogia), Jamie Foxx (Niesamowity Spider-Man 2) jako Electro, Kościół Thomasa Hadena (Człowiek-pająk 3(jako Sandman i Rhys Evans)Niesamowity Spider Man) jak jaszczurka.

READ  Ric Flair przyznał zwolnienie z WWE

POWIĄZANE: Jon Watts: Spider-Man: No Way Home to „Spider-Man: Endgame”

Zendaya dołącza do Holandii i Cumberbatch (transI Wydma(jako MG, Jacob Batalon)50 krajów strachu(Jak Ned, Marisa Tomei)Król Staten Island(jako ciocia May, Jon Favreau jako Happy, Tony Revolori)Francuska wysyłka(Jak Flash i Hannibal Bourse)karta z logo) jako trener Wilson.

Spider-Man: Nie ma miejsca na dom Ponownie wyreżyserowany przez Johna Wattsa na podstawie scenariusza napisanego przez Chrisa McKenna i Erica Summersa.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top