Nicole Scherzinger odwołuje trasę Pussycat Dolls

Grupa dziewcząt, która nadal daje. To znaczy chaos.

nie czatuj Czy chciałbyś, aby główny wokalista waszego sitcom/pop zespołu/zespołu tanecznego mógł powiadomić was o odwołaniu trasy World Reunion?

Oczywiście mam na myśli dziewczęcą grupę z lat 2000 Lalki cipki, aka formacyjna część mojego dzieciństwa.

Neil Mokford / JC Images / Getty Images

W najnowszym statusie członków, np. Nie wszyscy na tej samej stronie Odnośnie ofert i hierarchie W grupie główny wokalista Nicole Scherzinger Wczoraj ogłosiła na swoim Instagramie, że długo oczekiwany (i opóźniony COVID) PCD wycieczka zjazdowa Zostanie on anulowany w wyniku ciągłej fali Omicron.

Archiwum Tony Ann Parson/WireImage/Getty Images

„Dziękuję wszystkim, którzy mieli bilety na PCD – doceniamy wasze wsparcie i lojalność! Biorąc pod uwagę ciągle zmieniające się okoliczności towarzyszące pandemii, rozumiem decyzję o odwołaniu tras koncertowych” – napisała.

Nicole Scherzinger / Instagram

Nicole dodała, że ​​„zainwestowała ogromną ilość czasu, twórczą energię i własne pieniądze” w zjazd i jest „niesamowicie smutna” z powodu odwołania. „Jestem również bardzo dumna z tego, co udało nam się osiągnąć w krótkim czasie, który spędziliśmy razem przed COVID. Nie potrafię opisać słowami ilości miłości, podziwu i wdzięczności, jaką mam dla innych dziewcząt w grupie, oraz kibice, którzy nas wspierali.”

Niestety, wydaje się, że inni członkowie grupy lubią Jessica Sutta i Carmit BaszarNie jesteś świadomy aktualizacji. We wspólnym oświadczeniu opublikowanym na ich Instagramie, obaj napisali: „Chcemy powiedzieć, jak bardzo byliśmy rozczarowani, gdy dowiedzieliśmy się na Instagramie, że trasa zjazdowa Pussycat Dolls została odwołana. Do tej pory nie było żadnego oficjalnego powiadomienie o tym.”

Neil Mockford / JC Images / Getty Images, JC Oliveira / Getty Images

Kontynuowali: „Tak czy inaczej, wydaje się, że rozdział kończy się niesamowitym, zmieniającym życie doświadczeniem wypełnionym wspaniałymi wspomnieniami, za które będziemy na zawsze wdzięczni. Fanom, kochamy cię. Zaufaj nam, to nie jest wynik na którą liczyliśmy.”

Neil Mokford / JC Images / Getty Images

Jess i Carmit zakończyli swoje oświadczenie, pisząc, że sytuacja „wymknęła się spod naszej kontroli” i że „wszyscy mieli wielkie marzenia o rozszerzeniu tej marki, zwłaszcza o tworzeniu muzyki tak, aby wszystkie nasze głosy były słyszalne, co byłoby prawdziwą kobietą”. wzmocnienie.”

Jessica zamieściła również selfie ich dwojga w swojej historii, podczas gdy Carmit zamieściła wideo, na którym para idzie razem z drugim singlem grupy, „Stickwitu”. Członkowie zobowiązali się również w swoim oświadczeniu, że trasa „może się skończyć, ale to nie koniec historii Dolls. Stworzyliśmy braterstwo, które będzie żyło dalej…”

Jessica Sutta / Instagram

Ze swojej strony założycielka PCD Robin Antin opublikowała własne zdjęcie oświadczenie W mediach społecznościowych po ogłoszeniu Nicole, mówiąc, że ona i grupa czekali na zaplanowane daty i że „ciężko pracowali, aby to się stało”.

Należy zauważyć, że Robin ma obecnie plik pozew sądowy Wisząc przeciwko Nicole. według dawnyPoczątkowo Nicole miała zarobić 49% zysków ze zjazdu. Po anulowaniu spowodowanym przez pandemię, Nicole wydaje się odmawiać występu, dopóki jej umowa nie zostanie renegocjowana do 75% i otrzyma pełną kontrolę nad kreatywnością.

Demetrius Kambouris / Getty Images

W rezultacie Live Nation – firma stojąca za trasą – żąda teraz 600 000 dolarów, aby zrekompensować fakt, że nie można potwierdzić dat koncertów.

Napięcia eskalują z adwokatem Nicole, Howardem Kingiem, oddać uderzenie W pozwie nazwał ją „śmieszną i fałszywą” i „desperacką próbą obwiniania jej o niepowodzenia, próbując nałożyć na Nicole obowiązki, które po prostu nie istnieją”.

Cedric Ribeiro/Getty Images dla Global Citizen Forum

Kontynuował: „Robin zawiedzie w swoich wysiłkach, by wymienić ciężko zapracowany sukces Nicole, aby wydostać się z głębokiej dziury finansowej stworzonej przez jej złe decyzje biznesowe i zawodowe”. Uff!

Od teraz Live Nation w Wielkiej Brytanii stronie internetowej Może pochwalić się nowym składem przełożonych dat, które nie zostały jeszcze potwierdzone. Obecnie nie ma dostępnych biletów do zakupu i nie jest jasne, czy wcześniej zakupione bilety zostaną zwrócone lub przeniesione.

Neil Mokford / JC Images / Getty Images

READ  John Cena jest „bardzo smutny” z powodu komentarzy Dave'a Bautisty dystansujących się od innych WWE Superstars

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top