Nicole Scherzinger motywuje nas wszystkich w serii bikini

Nicole Scherzinger publikuje w tym tygodniu pozytywne wibracje i trochę inspiracji. “Jest poniedziałek, to nowy tydzień, Bóg robi coś nowego, nowe drzwi, nowe upadki, nowe przełomy! Nowe błogosławieństwa, przygotuj umysł, otwórz serce, poszerz wizję, poszerz horyzonty! Chodźmy” skomentował Instagram Zdjęcie jej i jej chłopaka Toma Evansa w strojach kąpielowych na malowniczej plaży. 42-latka była bardzo przejrzysta na temat swoich wzlotów i upadków na przestrzeni lat, dzieląc się swoimi doświadczeniami i mądrością z fanami. Czytaj dalej, aby poznać niektóre z jej najlepszych inspirujących wskazówek i zdjęć, które dowodzą jej sukcesu.

Przed latami Pussycat Doll, Scherzinger popadła w uzależnienie od zaburzeń odżywiania, które pozostawiło ją nieprzytomną na podłodze „nie dbając o siebie”. Powiedziała nam wszystko Stróż W 2019 r. Scherzinger mówi stanowczo: „Możemy zdecydować się na pobicie się lub powrót do tych starych wzorców, albo możemy wybrać naukę, rozwój, ewolucję i być jak:„ Będę musiał przeprogramować swój mózg ”. Widziała więcej lekarzy i przeszła terapię, aby to przezwyciężyć. Jej demony: „Ale w końcu musisz być sobą”.

Zdjęcie autorstwa FOX za pośrednictwem Getty Images

Jeśli chodzi o cyberprzemoc, Scherzinger uważa, że ​​to jednostka jest odpowiedzialna za dbanie o siebie, a nie niczyja odpowiedzialność za „opiekowanie się dzieckiem”. Powiedziała o niektórych osobach, które pokazały, kto był zastraszany. „To nie będzie spacer po parku. Wszystko, co warto mieć, będzie wymagało pracy. A to się wiąże, niestety – wszyscy sobie z tym radzimy”. jego podejście? „Po prostu nie korzystam z internetu!”

Zdjęcie autorstwa Rich Fury/Getty Images

Po tym, jak straciła kuzynkę w tragicznym wypadku, w którym jej matka trafiła do szpitala, podejście Nicole do życia się zmienia. „To naprawdę wszystko wyjaśnia. Zgadnij, co się stanie, gdy umrzesz?” Powiedziała Strażnikowi. „Nic. Nic więcej ci się nie stanie, ponieważ nie żyjesz. A to wspaniałe przebudzenie, ponieważ oznacza to, że masz jedno życie”.

Zdjęcie: David M. Bennett/Dave Bennett/Getty Images

“Pracować nad sobą.” “Jeśli nie jesteś kompletny, w końcu wycofasz się ze związku. Dlatego zawsze lepiej mieć dwóch silnych ludzi. A im bardziej inkluzywny możesz wnieść coś do związku. Nie zabierasz z tego” powiedziała podczas prasy w 2021 roku. konferencja . „Wykorzystaj ten czas mądrze, aby popracować nad sobą, aby móc odwdzięczyć się w najzdrowszy możliwy sposób”.

Zdjęcie: Mike Marsland/WireImage dla GAY TIMES

Nicole skupia się na wyznaczaniu celów. Podczas wywiadu powiedziała: „Jest wiele czynników rozpraszających. Wiele rzeczy dzieje się na samych naszych telefonach. Musimy sporządzić listę rzeczy, które chcemy osiągnąć”. „Czytam Biblię, dużo książek. Piszę więcej i tworzę dla siebie tablicę wizji. Poświęć ten czas dla siebie”

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top