Nickmercs ujawnia najlepszy zestaw snajperski Call of Duty: Warzone

wspólny Połączenie Zadanie: Strefa wojny Taśma nadawcza Nick „Nickmercs” Kolcheff ujawnił najlepszy sprzęt snajperski w obecnej meta. Większość COD Warzone Gracze na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S twierdzą, że Kar98k jest najlepszym snajperem w Strefa wojnyI może to prawda, ale według Nickmercs jest to kwestia debaty, która niedawno ujawniła szwajcarski plik do pobrania K31, który mówi, że jest to obecnie najlepszy plik snajperski w grze.

Szwajcarski K31 pojawił się po prawej stronie od kilku ostatnich rund poprawek iw efekcie korzysta z niego coraz więcej graczy. Jeśli go używasz, Nickmercs zaleca kamper GRU, 24,9-calową lufę Combat Recon, celownik laserowy SWAT 5mw, tylny chwyt Serpent Wrap i dolną lufę Bruisger Grip.

Dzięki takiemu obciążeniu szwajcarski K31 zyskuje duży wzrost zarówno w zakresie zasięgu, jak i kontroli, a także niezły wzrost mocy, obrażeń i mobilności.

Oczywiście, w zależności od twojego stylu gry i umiejętności, dystans pokonywany przez tego snajpera może się różnić. I znowu, chociaż jest to operacja śmiertelna, większość z nich tak jest Strefa wojny Gracze mogą nadal preferować Kar98k, który od jakiegoś czasu zdominował martwego snajpera.

Call of Duty: A War Zone Dostępne – za darmo – na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X i Xbox Series S. Strefa wojny Zasięg i wszystko dorsz, Kliknij Tutaj Lub sprawdź powiązane linki poniżej:

Jak zawsze, możesz zostawić komentarz lub dwa, aby dać nam znać, co myślisz lub, alternatywnie, napisz do mnie na Twitterze Osadź tweeta Daj mi znać. Co myślisz o tym sprzęcie? Czy wystarczy zdjąć Kar98k?

READ  Mówi się, że Apple natrafił na poważną przeszkodę dla iPhone'a dzięki „nieudanemu” modemowi 5G

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top