NICKMERCS przypisuje Ninja „otwieranie bram” twórcom transmisji na żywo w związku z obecną zmianą trendu z Twitcha na YouTube

W niedawnej transmisji NICKMERCS mówił o trwającej zmianie z Twitcha na YouTube i pochwalił Ninja za utorowanie drogi przez pozostawienie Twitcha z powrotem w 2018 roku dla Mixera. Twierdził, że ruch Ninja zachęcił wielu streamerów do odkrywania opcji innych niż Twitch do udostępniania ich treści.

Ninja i ja jesteśmy zupełnie innymi ludźmi, człowieku, ale łączy nas dwie rzeczy.


NICKMERCS chwali Ninja za utorowanie drogi twórcom transmisji na żywo do odkrywania innych opcji transmisji

Podczas gdy niedawna masowa zmiana lojalności z Twitcha na YouTube podbiła świat szturmem, streamerzy tacy jak Ninja i Dr DisRespect nie są już od dłuższego czasu na Twitchu.

Transmisje na żywo Ninja (2018) i Dr DisRespect (2020) były jednymi z pierwszych wielkich nazwisk, które opuściły Twitcha (zdjęcie za pośrednictwem Dr Disrespect na Twitterze)
Transmisje na żywo Ninja (2018) i Dr DisRespect (2020) były jednymi z pierwszych wielkich nazwisk, które opuściły Twitcha (zdjęcie za pośrednictwem Dr Disrespect na Twitterze)

Wśród wielkich nazwisk, które ostatnio zmieniły kolor z fioletowego na czerwony, są TimTheTatman, Valkyrae i DrLupo. Jednak NICKMERCS z popularnego Call of Duty również niedawno ujawnił, że „Bóbr podpisanyWiększość ludzi myśli, że odtwarzacz wkrótce ogłosi również przejście na YouTube.

NICKMERCS może wkrótce ogłosić przejście z Twitcha na YouTube (zdjęcie za pośrednictwem Sportskeeda)
NICKMERCS może wkrótce ogłosić przejście z Twitcha na YouTube (zdjęcie za pośrednictwem Sportskeeda)

Mówiąc o niedawnej masowej transformacji, NICKMERCS mówił o Tylerze „Ninja” Blevins. Doceniał wysiłek i godziny, jakie Ninja włożył w wyrobienie sobie sławy w świecie transmisji na żywo. NICKMERCS wierzy również, że Ninja utorował drogę twórcom transmisji na żywo do odkrywania innych opcji przesyłania strumieniowego, gdy opuszcza Twitch dla Mixera.

Naprawdę poprowadziłeś drogę, człowieku. Ruchy, które wykonał, sposób, w jaki coś zrobił… Wiesz, otworzył już bramy dla wielu z tych rzeczy.

NICKMERCS wyśmiewał się nawet z ludzi, którzy teraz nazywają Ninja „Nikt”. Zauważył, że Ninja wraca z Mixera z ogromną ilością pieniędzy na koncie i że wciąż ma dziesięć tysięcy widzów za każdą grę, którą streamuje.

Ten człowiek ma teraz pokoleniową fortunę.

NICKMERCS w tym stwierdzeniu mówił czyste fakty, tak jak Ninja jest Najbogatszy streamer w społeczeństwie obecnie.

Oświadczenia NICKMERCS w tej audycji były bardzo potrzebnym przypomnieniem, aby przyznać kredyt w terminie. Dlatego, gdy plik Następny streamer do zmiany Ogłoszono, że NICKMERCS upewnił się, że społeczność wie, komu za to podziękować.

READ  Aktualizacja ulepszonej wersji Xiaomi MIUI 12.5 w celu śledzenia uprawnień / wersji

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top