Nick Gage ujawnia swoją reakcję na fanów rzucających śmieci w Matta Cardona na GCW Homecoming

Jak wcześniej wspomniano, fani GCW zareagowali bardzo mocno, gdy Matt Cardona otrzymał od Nicka Gage’a uniwersalny tytuł GCW na niedawnym wydarzeniu z okazji powrotu firmy do domu, a Gage ostatnio omówił reakcję fanów na swojej stronie z Seanem Waltmanem. Pro Wrestling 4 Podcast na żywo.

Zapytany o swój pogląd na to, jak sprawy powinny się rozwijać, Gage przyznał, że był trochę daleko od tego, zanim zasugerował, że nie powiedziałby swojemu fandomowi, jak zareagować w danych okolicznościach (poprzez walczący):

„Będę z tobą szczery, trochę mi to nie pasuje. Gówno zostało rzucone na ring, ale [Cardona] Uderzył mnie kilkoma rurkami i to gówno mnie wyrzuciło. Budziłem się i wszędzie latało gówno. Co chcesz, abym zrobił? kontrolować gang? Są w ogniu. Nie podoba im się ten gość, który próbuje tu wejść i zacząć grać na śmierć i próbować go ominąć. Nie wiem, po co ten facet się wybiera. Nie lubią tego gówna. Nigdy bym nie powiedział mojemu gangowi, żeby cokolwiek robił. Mogą robić, co chcą, dopóki tam jestem. To też było normalne. Nikt nie wyrzuca tego gówna ani nikt z tłumu nie rzuca jednej rzeczy, więc miejmy nadzieję, że inni ludzie to wyrzucą. Wszystko jest normalnie. Nie robimy tych tandetnych bzdur. Fani są podekscytowani”.

Cardona omówił swoją stronę rzeczy w ostatni wywiad Z Busted Open Radio, wyrażający swój początkowy strach przed tym, co może się wydarzyć, zanim pochwalił Gage’a za jego umiejętność nawiązywania kontaktu z fanami.

READ  Podobno Paul Heyman usunął Talking Smack z WWE

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top