Nic w rozmowach z amerykańskimi operatorami, potwierdza Carl Pei, „Telefon (2) nie zostanie wkrótce uruchomiony”

Nic w rozmowach z amerykańskimi operatorami, potwierdza Carl Pei, „Telefon (2) nie zostanie wkrótce uruchomiony”

The Nothing Phone (1) to średniej klasy smartfon firmy założonej przez Carla Pei, współzałożyciela OnePlus. Po wprowadzeniu na rynek Nothing Phone (1) będzie dostępny nie tylko w Stanach Zjednoczonych ze względu na trudności wschodzących marek smartfonów odnoszących sukcesy na rynku amerykańskim bez głównego partnera jako operatora. W rozmowie z CNBCTo może się wkrótce zmienić.

Pei potwierdza, że ​​nie ma nic „w rozmowach z niektórymi operatorami w USA, aby wprowadzić tam przyszły produkt” i chociaż nie potwierdził, czy jest to smartfon, jest mocno zaangażowany w dyskusje na temat konkurowania z Apple wśród użytkowników generacji Z w Stanach Zjednoczonych Państwo. „Wyzwaniem jest Android, ponieważ iOS staje się coraz bardziej dominujący” — wyjaśnia Pai. „Mają bardzo silną więź z iMessage, z AirDrop, szczególnie wśród pokolenia Z. I to jest dla mnie coraz większy niepokój”.

Pei mówi: „Zdecydowanie jest to rynek, na którym już teraz istnieje duże zainteresowanie naszymi produktami. A jeśli wprowadzimy tam nasze smartfony, jestem pewien, że możemy osiągnąć znaczący wzrost”. Tymczasem nikt nie spodziewa się, że jego przychody będą znacznie wyższe w 2022 r. – z około 20 mln USD w 2021 r. do 250 mln USD do 2022 r. Nie ma też podwojenia liczby pracowników do ponad 400 obecnie.

Celem jest osiągnięcie rentowności w 2024 roku […] Teraz nie wygrywamy. Ten rok był trudniejszy ze względu na różnice kursowe. Płacimy dużo za towary sprzedawane w dolarach amerykańskich, ale zarabiamy w funtach szterlingach, euro i rupiach indyjskich – więc wszystko straciło na wartości w stosunku do dolara amerykańskiego. ”- Carl Pei

Wkrótce po opublikowaniu wywiadu Carl Pei potwierdził na Twitterze, że „Telefon (2) nie pojawi się w najbliższym czasie” i że „nie będziemy produkować dziesiątek produktów rocznie, jak wiele innych”.

Pei powtórzył również, że telefon (1) pozostaje w centrum zainteresowania firmy i że pracuje nad przyszłymi aktualizacjami oprogramowania, które pojawią się wraz z systemem Android 13.

READ  Netflix przejmuje swoje pierwsze studio gier, Night School Studio

źródło

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *