Nic dla telefonu (1) bez systemu operacyjnego w wersji beta 1.5, opartego na systemie Android 13

1 grudnia nic nie rozpoczęło zapisów na nadchodzącą otwartą wersję beta systemu Nothing OS 1.5, opartego na systemie Android 13. Nastąpiło to po tym, jak firma była bardzo otwarta na fakt, że ostateczna wersja nie będzie dostępna dla telefonu Nothing Phone (1). właściciele.

Dzisiaj rozpoczęła się pierwsza wersja beta dla tych, którzy się do niej zarejestrowali. Żaden system operacyjny 1.5 nie jest dostarczany z nową aplikacją Weather z niestandardowym interfejsem Nothing UI, nawet o 50% szybszym ładowaniem aplikacji, większą liczbą dostępnych schematów kolorów umożliwiających dopasowanie aplikacji innych firm do tapety, nowym skanerem kodów QR w Szybkich ustawieniach i podglądem schowka u dołu ekranu, aby umożliwić szybką edycję przed wklejeniem, oraz nowe spojrzenie na sterowanie multimediami.

Istnieje również możliwość zamykania aktywnych aplikacji działających w tle z obszaru powiadomień, zwiększenie pamięci w tle, co skraca czas oczekiwania na załadowanie często używanych aplikacji, oraz nowa funkcja samonaprawy, która „utrzymuje telefon (1) działający jak nowy” dzięki czyszczenie nieużywanych aplikacji Zużyta pamięć podręczna i wygasły zrzut systemu Lepsze szybkie ustawienia z nowymi wyskakującymi okienkami sieci i urządzeń Bluetooth Nowy interfejs regulacji głośności z łatwo regulowanymi suwakami bez konieczności odblokowywania ekranu Ulepszony tryb gry z nowym interfejsem powiadomień świetlnych i Dashboard Google Kontroler gier, który obsługuje zrzuty ekranu, nagrywanie ekranu, wyświetlanie FPS i tryb Nie przeszkadzać.

Oczywiście otrzymujesz również wszystko, co Google zapakował w Androida 13, w tym nowy selektor zdjęć, nowe uprawnienia do powiadomień, nowe uprawnienia do multimediów i obsługę korzystania z różnych aplikacji w różnych językach.

READ  Najnowsze dane IDC potwierdzają dominację Apple na rynku tabletów

Oczekuje się, że ostateczna stabilna wersja Nothing OS 1.5 pojawi się „na początku 2023 roku”.

źródło

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top