NHL odkłada sobotni konkurs Canucks-Senators z powodu ograniczeń frekwencji

Najnowsze wiadomości sportowe:

  • Senators Canucks został przełożony
  • Yamamoto dołącza do McDavida i innych Oilers w protokole
  • Karty umieszczają parę w protokole
  • Kanadyjczycy liczą w protokole do 24 graczy
  • WHL zawiesza działalność 15 drużyn i odracza 8 meczów
  • OHL wraca do harmonogramu
  • Birds of Prey dodają alternatywnego gracza

NHL przełożył sobotni mecz pomiędzy senatorami z Canucks i Ottawa w Vancouver z powodu ciągłych ograniczeń frekwencji.

Liga przełożyła również pat między senatorami a samolotami w Winnipeg, który pierwotnie był zaplanowany na 15 stycznia.

NHL twierdzi, że mecze zostaną przełożone na późniejsze daty sezonu, kiedy te ograniczenia mogą zostać złagodzone lub zniesione.

Canucks (16-15-3) ani Sens (9-18-2) nie grały od 1 stycznia, a Vancouver nie było gospodarzem meczu od 14 grudnia, kiedy pokonali Columbus Blue Jackets 4-3.

Ottawa ma do czynienia z epidemią COVID-19, w której dziewięciu zawodników i asystent trenera zostali włączeni do protokołu ligowego, a czwartkowy mecz z Krakenem w Seattle został zmuszony do wstrzymania na czas nieokreślony.

Canucks dodał prawego skrzydłowego Alexa Chiasona do listy w piątek po tym, jak został wykluczony z czwartkowego treningu z powodu pozytywnego wyniku testu.

Pięciu innych graczy Canucks było w czwartkowym protokole ligowym, w tym napastnicy Brock Bowser, Philippe Di Giuseppe (29 grudnia), Justin Dowling (30 grudnia), Jason Dickinson (1 stycznia) i Elias Peterson (5 stycznia).

Senatorowie zmierzą się w poniedziałek z Oilers w Edmonton, a Canuckowie rozpoczną we wtorek pięciomeczową przejażdżkę przeciwko Florida Panthers.

Testy Yamamoto pozytywne

Następnie Oilers umieścił Kailera Yamamoto w protokole COVID-19 NHL po pozytywnych testach w szybkim teście.

Yamamoto został wycofany z treningu Oilers w piątek po odnotowaniu pozytywnego wyniku. Trener Dave Tebbett powiedział, że zespół czeka na więcej wyników, aby potwierdzić test.

Edmonton ma również kapitana gwiazdy Conora McDavida, obrońcę Tysona Barry’ego i napastnika Dereka Ryana w protokole.

READ  Kanadyjczyk Bergevin może wreszcie się śmiać po tym, jak Kotkaniemi przegrał papier

McDavid, Barry i Ryan mogą opuścić protokół w niedzielę, pod warunkiem, że nie wykażą objawów i ponownie uzyskają wynik negatywny.

Oglądaj | Harmonogram NHL do góry nogami z powodu wirusa:

Harmonogram meczów NHL pogrążony w chaosie przez COVID-19

Jak dotąd ponad 90 meczów NHL zostało przełożonych z powodu COVID-19, ponieważ więcej graczy – w tym gwiazda Toronto Maple Leafs, Auston Matthews – uzyskało wynik pozytywny. 2:12

Liście dodają parę do protokołu

Toronto Maple Leafs zgłosiło Mitcha Marnera i Pierre’a Ingvale do protokołu hokejowego COVID-19.

Napastnicy to 16. i 17. gracze z Toronto, którzy dołączyli do protokołu ligowego od czasu wybuchu COVID-19 w drużynie w zeszłym miesiącu, ale są jedynymi członkami drużyny, którzy są obecnie wykluczeni przez wirusa.

Siedmiu pracowników zostało również objętych protokołem ligi.

Pozytywne testy przyszły po tym, jak obrońca Timothy Lilligreen, ostatni zawodnik odizolowany od szczytu początkowej epidemii, wrócił do treningu w poniedziałek.

Gwiazda napastnika Auston Matthews uzyskała pozytywny wynik testu na COVID-19 w poniedziałek w szybkim teście antygenowym, ale następnego dnia zwrócił negatywny wynik testu PCR, który został później potwierdzony i grał w wygranym 4-2 meczu Maple Leafs z Visiting Edmonton w środę.

Maple Leafs zwerbowali Joeya Andersona i Bretta Seana do swojego składu taksówek z Toronto Marlies Amerykańskiej Ligi Hokejowej.

Habs 2 dodaje więcej graczy do protokołu

Montreal Canadiens dodali innych graczy do protokołu COVID-19 NHL.

Napastnik Alex Belzel i obrońca Kell Clagg to dwaj ostatni zawodnicy dodani do więzienia.

Kanadyjczycy powiedzieli, że gracze są monitorowani przez lekarzy zespołu i nadal przestrzegają wytycznych ligowych.

Kanadyjczycy mają na liście ceremonii 24 zawodników, asystenta trenera Trevora Litowskiego i trenera bramkarzy Erica Raymonda.

WHL zawiesza działalność 15 drużyn

Western Hockey League przełożyła osiem meczów i zawiesiła działalność 15 drużyn z powodu obaw związanych z COVID-19.

READ  Zbliża się przesłuchanie Novaka Djokovica w sprawie wizy, ponieważ wniosek rządu australijskiego o opóźnienie zostaje odrzucony

WHL poinformowało w piątkowym oświadczeniu, że dotknięte zespoły mają graczy i personel dodany do listy protokołów COVID-19 ligi, ponieważ wystąpiły u nich objawy lub uzyskały pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa.

Mordercy z Calgary, Edmonton Oil Kings, Everett Silvertips, Kamloops Blazers, Medicine Hat Tigers, Moose Jaw Warriors, Prince Albert Raiders, Prince George Cougars, Red Deer Rebels, Regina Pats, Saskatoon Blades, Spokane Chiefs, Tri-City American, Victoria Royals Winnipeg Ice to zespoły, których to dotyczy.

Mecze Spokane w sobotę w Seattle oraz wtorek i środę w Victorii zostały przełożone, podobnie jak Prince Albert w Edmonton i Kelowna w Prince George we wtorek, Calgary w Moss Joe i Kelowna w Prince George w środę.

W międzyczasie WHL oczyściło Lethbridge Hurricane i Swift Current Broncos, aby wznowić wszystkie działania zespołu.

Korekty stołu OHL

Ontario Hockey League przełożyło dwa mecze i przełożyło kolejny z powodu protokołów COVID-19 wpływających na Saginaw Spirit.

Liga przełożyła piątkowe mecze Saginaw w Sarni i sobotę przeciwko odwiedzającemu Flint.

Tymczasem mecz Flinta w Sarni został przeniesiony z 19 stycznia na sobotę.

OHL przełożyło 45 meczów do tej pory w tym roku ze względu na ograniczenia pojemności w Ontario i wybuch choroby w zespołach z powodu rozprzestrzeniania się zakaźnego wariantu COVID-19 Omicron. Niektóre z tych gier zostały od tego czasu przełożone.

Raptors ponownie podpisuje kontrakt z DJ Wilson

Toronto Raptors podpisało drugi 10-dniowy kontrakt z DJ Wilsonem za pośrednictwem COVID Hardship Exclusion.

Jego sześć stóp, 10 231 funtów zdobył średnio 12,0 punktów, 7,0 zbiórek, 2,0 asyst, 2,5 przechwytu i 23,5 minuty w dwóch meczach podczas jego pierwszego pobytu z Raptors. Miał 15 punktów, osiem zbiórek, cztery asysty i pięć goli w swoim występie 26 grudnia w Cleveland.

Kalifornijczyk zagrał także w tym sezonie w NBA w 14 meczach dla Oklahoma City Blue, zdobywając średnio 14,4 punktu, 9,6 zbiórki i 26,1 minuty.

READ  Kanada nadal jest niepokonana w mistrzostwach świata w hokeju na lodzie, a Niemcy przegrywają

Wilson został wybrany 17. w klasyfikacji generalnej przez Milwaukee w drafcie NBA 2017 po trzech sezonach w Michigan. Zdobył średnio 4,5 punktu, 3,1 zbiórki i 12,5 minuty w 144 meczach z Milwaukee, Houston i Toronto.

Napastnik Raptorów, Utah Watanabe, pozostał poza boiskiem ze względu na protokoły BHP przed piątkowym meczem przeciwko odwiedzającemu Utah Jazz.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top