NFL nie wznowi meczu Bills-Bengals

NFL powiedział w czwartek, że nie wznowi meczu Bills-Bengals, który został zawieszony w poniedziałek wieczorem po tym, jak Damar Hamlin z Buffalo upadł i doznał zatrzymania akcji serca na korcie.

Liga stwierdziła, że ​​​​niektóre z czynników, które doprowadziły do ​​​​jej decyzji, obejmowały to, że „nierozegranie meczu Buffalo-Cincinnati do końca nie będzie miało wpływu na to, które kluby zakwalifikują się do postseason. Żaden klub nie zakwalifikuje się do postseason i żaden klub nie będzie zdyskwalifikowany na podstawie wyniku tej gry.” „.

Ponadto NFL powiedziało, że rozegranie meczu między Bills i Bengals wymagałoby opóźnienia rozpoczęcia play-offów o tydzień i wpłynęłoby na wszystkie 14 drużyn, które zakwalifikowały się do postseason.

NFL powiedział, że jego decyzja stwarza „potencjalne różnice w rywalizacji w niektórych scenariuszach play-off”. W piątek Liga poinformowała na specjalnym ligowym posiedzeniu, że kluby rozważą decyzję rekomendowaną przez Komisarza i zatwierdzoną dziś przez Komisję ds. Rozgrywek.

Hamlin wykazał to, co leczący go lekarze nazywają „znaczącą poprawą w ciągu ostatnich 24 godzin”, ogłosił zespół w czwartek, trzy dni po resuscytacji 24-latka na boisku.

Pojedynek Bills-Bengals miał poważne reperkusje dla AFC. Buffalo (12-3) wszedł do poniedziałkowej nocy, potrzebując wygranej, aby utrzymać najwyższe rozstawienie w AFC. Kansas City Chiefs (13-3) zajmują teraz to miejsce. Bengals (11-4) mieli szansę na zdobycie pierwszego miejsca dzięki dwóm wygranym po dogrywce i porażce Chiefs.

Scenariusze zatwierdzone przez Komitet Zawodów obejmują możliwe neutralne miejsce na mecz o mistrzostwo AFC. Liga rozważa wiele lokalizacji, w tym stadiony wewnętrzne i zewnętrzne.

Decyzja przedstawiona klubom do głosowania w piątek jest następująca:

Mecz o mistrzostwo AFC byłby rozgrywany na neutralnym terenie, gdyby uczestniczące drużyny rozegrały nierówną liczbę meczów i obie byłyby najlepszymi rozstawionymi i byłyby gospodarzami meczu, gdyby wszystkie kluby AFC rozegrały pełne 17 meczów.

READ  Bracia Józefa otrzymują identyczne kary

Okoliczności te obejmują Buffalo lub Cincinnati kwalifikujące się do gry jako zespół szosowy. Jeśli Buffalo i Kansas City wygrają lub zremisują w ten weekend, mecz Bills Chiefs o tytuł AFC odbędzie się na neutralnym terenie.

Jeśli zarówno Buffalo, jak i Kansas City przegrają, a Baltimore wygra lub zremisuje, mecz o tytuł Bills-Chiefs AFC odbędzie się na neutralnym miejscu.

Jeśli zarówno Buffalo, jak i Kansas City przegrają, a Cincinnati wygra, wtedy Bills lub Bengals kontra Kansas City w meczu o tytuł AFC będą na neutralnym miejscu.

Ponadto, jeśli Baltimore pokona Cincinnati w 18. tygodniu, Ravens odniosą dwa zwycięstwa nad Bengals, przeciwnikiem z dywizji, ale nie będą mogli zorganizować meczu play-off, ponieważ Cincinnati będzie miało wyższy procent wygranych w harmonogramie 16 meczów niż Baltimore będzie dla harmonogramu 17 gier.

Dlatego, jeśli Baltimore pokona Cincinnati i jeśli te dwa kluby mają rozegrać ze sobą dziką kartę, miejsce tego meczu zostanie określone przez rzut monetą.

Jeśli jednak Bengalowie wygrają w ten weekend lub jeśli Baltimore i Cincinnati nie zagrają ze sobą w rundzie dzikiej karty, miejsca meczów zostaną określone zgodnie z normalnymi procedurami planowania.

„Kiedy studiowaliśmy harmonogram meczów piłkarskich, naszą zasadą było ograniczenie zakłóceń w całej lidze i zmniejszenie nierówności w rywalizacji” – powiedział komisarz NFL Roger Goodell. „Rozumiem, że żadne rozwiązanie nie jest idealne. Jednak propozycja, o rozważenie której prosimy właścicieli, dotyczy najważniejszych potencjalnych problemów fair play, które wynikły z trudnej, ale koniecznej decyzji o niegraniu w tę grę w tych nadzwyczajnych okolicznościach”.

___

Associated Press dziennikarz sportowy, John F., przyczynił się do powstania tego raportu.

___

Śledź Roba Maaddiego na Twitterze pod adresem https://twitter.com/robmaaddi

___

AP NFL: https://apnews.com/hub/nfl i https://twitter.com/AP_NFL

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top