Newmark ogłasza zawarcie umowy z wiodącą grupą doradczą na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce |

Nowy Jork i Warszawa, Polska, Sty. 3, 2022 / PRNewswire / – Newmark Group, Inc. ogłosiła dzisiaj wzmocnienie swojej obecności w krajach Europy Środkowo-Wschodniej („CEE”). Marketing na podstawie umowy z wiodącą grupą biznesową na rynku nieruchomości Polska. Zespół zapewni pełne spektrum obsługi klienta Polska A okolice Newmark działa jako Polska.

Transakcja podkreśla sukces Newmark w umacnianiu swojej obecności przez cały czas Europa, Bliski Wschód i Afryka.

Zespół 45 ekspertów ds. nieruchomości Warszawa, Wrocław, Trójmiasto i Kraków skorzystają ze zintegrowanych zasobów, technologii i oferty produktowej, aby wspierać rosnącą listę klientów Newmark w Europie Środkowo-Wschodniej. Zespół kierowany przez Piotra Kaszyńskiego, starszego lidera w branży, świadczy usługi obejmujące reprezentację najemców, badania rynku, oceny i zarządzanie projektami. Panel poszerzy również wiedzę specjalistyczną Newmark na temat globalnego rynku kapitałowego, zapewniając klientom lepszy dostęp do możliwości inwestycyjnych. Ameryka północna I na całym świecie.

„Cieszymy się, że możemy powitać Kaczyńskiego i jego zespół na stronie w Nowym Jorku. Polski Wiodące zespoły CRE są częścią naszej strategii budowania większych możliwości w Europie Środkowo-Wschodniej, która jest dynamicznym i rozwijającym się rynkiem ”- powiedział Newmark CEO. Barry Cosin. „Polski Silna i zdywersyfikowana gospodarka, korzystająca ze zdrowego wzrostu PKB i niskiego bezrobocia, stanowi znaczącą szansę dla zespołu w wielu liniach biznesowych.”

Wzmocniona obecność regionalna pozwoli Newmark lepiej zaspokajać potrzeby swoich klientów Polska, gdzie Newmark już działa Warszawa Biuro koncentruje się na doradztwie, zarządzaniu najmem oraz zarządzaniu obiektami. Kraj ma obecnie rekordowy poziom aktywności rynkowej, a firmy są coraz częściej identyfikowane Polska Przeznaczony do różnych funkcji, w tym technologii w pobliżu i operacji zaplecza.

Transakcja podkreśla sukces Newmark w umacnianiu swojej obecności przez cały czas Europa, Bliski Wschód i Afryka („EMEA”). Na początku tego roku firma uruchomiła Międzynarodowy Program Rekomendacji, który obejmuje region EMEA, a do 2021 r. rozszerzyła własną elastyczną powierzchnię biurową Newmark, przejmując dwóch aktywnych dostawców miejsc pracy, a niedawno ogłosiła nowych regionalnych liderów na międzynarodowych rynkach kapitałowych i praktykach wyceny. : Nodel i Tesco. W grudniu nazwano Newmark Stuart Logan Jako Dyrektor Zarządzający ds. Wycen i Doradztwa Podatkowego w regionie EMEA.

READ  Belgia pokonała Polskę 6:1, a Holandia wygrała spóźnioną bramką

„Nasza rosnąca obecność w regionie EMEA ma kluczowe znaczenie dla naszej misji obsługi pełnej gamy klientów biznesowych, a ich potrzeby są globalne i osiągalne” – powiedział. Ryszard Bertassi |, dołączył do Newmark Global Corporate Services w 2021 r. jako dyrektor generalny. „Grupa Newmark Polska jest w pełni zgodna z szerszymi ambicjami naszej firmy i wyraża głębsze zrozumienie dynamiki nieruchomości komercyjnych w naszym obecnym otoczeniu.”

Newmark Polska ustanowił najnowszy rekord lokalnego zespołu w realizacji złożonych transakcji, w tym reprezentowania marek światowej klasy. Łącznie grupa pomogła w transakcjach przemysłowych i biurowych na ponad 470 000 metrów kwadratowych w samym tylko 2020 roku.

„Z niecierpliwością czekamy na ten nowy rozdział w naszej praktyce” – powiedział Piotr Kaszyński, partner wykonawczy Newmark Polska. „Newmark nadal demonstruje swoją zdolność do inwestowania w najlepsze w swojej klasie zasoby i talenty, aby w pełni zaspokoić potrzeby swoich klientów. Jako partner biznesowy możemy teraz współpracować z całą siecią Newmark lub zaspokoić potrzeby klientów Polska”.

O Newmarku

Newmark Group, Inc. (Nasdaq: NMRK), wraz ze swoimi spółkami zależnymi („Newmark”), jest światowym liderem na rynku nieruchomości komercyjnych, działającym płynnie na każdym etapie cyklu życia nieruchomości. Kompleksowy pakiet usług i produktów Newmark jest indywidualnie projektowany dla każdego klienta, od właścicieli po najemców, od inwestorów po założycieli, od start-upów po firmy blue-chip. Integrując globalny zasięg platformy z wywiadem rynkowym zarówno na ugruntowanych, jak i wschodzących rynkach nieruchomości, Newmark zapewnia doskonałą obsługę klientom z całego spektrum branżowego. Newmark ma najwyższe przychody 2,5 miliarda dolarów Dwanaście miesięcy do końca 30 września 2021. Biura należące do Newmark’s, wraz z partnerami biznesowymi, działają w 160 biurach na całym świecie i zatrudniają około 6200 specjalistów. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź mrk.com Lub podążaj Newmark.

Omówienie twierdzeń perspektywicznych na temat Newmark

READ  Polska i Ukraina zwiększą do 2022 r. wydobycie węgla dla zimnego klimatu

Stwierdzenia zawarte w tym dokumencie dotyczące firmy Newmark nie są faktami historycznymi, są to „stwierdzenia dotyczące przyszłości”, które zawierają ryzyko i niepewność, które mogą różnić się od stwierdzeń w stwierdzeniach perspektywicznych dotyczących rzeczywistych wyników. Obejmuje to raporty na temat skutków epidemii Govt-19 na działalność firmy, jej wyniki, sytuację finansową, płynność i perspektywy, które mogą generować stwierdzenia perspektywiczne, a rzeczywisty wpływ może się różnić w zależności od potencjalnego materiału. Czego obecnie oczekujemy. Newmark nie ponosi odpowiedzialności za aktualizację jakichkolwiek perspektywicznych stwierdzeń innych niż te wymagane przez prawo. Omówienie dodatkowych ryzyk i niepewności można znaleźć w dokumentach Komisji Papierów Wartościowych i Giełd firmy Newmark, aby odróżnić rzeczywiste wyniki od tych w oświadczeniach perspektywicznych, w tym czynniki ryzyka i szczególne odniesienie do transakcji terminowych, ale nie tylko. Specjalne wzmianki o informacjach wyszukiwania wymienionych w tych zgłoszeniach oraz wszelkich aktualizacjach takich czynników ryzyka i kolejnych raportów w Formularzu 10-K, Formularzu 10-Q lub kolejnych raportach w Formularzu 8-K.

Zobacz oryginalną zawartość, aby pobrać multimedia:https://www.prnewswire.com/news-releases/newmark-announces-agreement-with-leading-commercial-restate-services-group-in-poland-301452550.html

Źródło Newmark Group, Inc.

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top