Newhook wraca z pomocą na lawinę, Mercer zdobywa czwarte miejsce z diabłami

(Zdjęcie Alexa Newhawka (po lewej) za pośrednictwem Twittera Colorado Avalanche, zdjęcie Dawsona Mercera (po prawej) za pośrednictwem Twittera New Jersey Devils.)

Dobranoc Nowofundlandczycy w NHL ostatniej nocy.

Pochodzący z St John’s Alex Newhawk przygotowuje się do organizacji Colorado Avalanche po raz pierwszy od czasu powołania go przez AHL na początku tego tygodnia.

Newhook miał asystę w potężnym golu z pierwszej kwarty, a także 14 minut lodowatego czasu gry. Lawina powaliła Vancouver Canucks 7-1.

Newhook i Avalanche wracają do gry w sobotę wieczorem przeciwko San Jose.

Tymczasem Dawson Mercer z Bay Roberts kontynuował swój imponujący początek sezonu.

Mercer strzelił wczoraj czwartego gola w tym roku w wygranym 4:0 meczu z New York Islanders.

20-letni pomocnik zdobył cztery gole i cztery asysty oraz 8 minut rzutów karnych w 12 rozegranych do tej pory meczach w tym sezonie.

Mercer i Devlis wracają do gry w sobotnie popołudnie przeciwko Boston Bruins.

READ  Jets musi zdecydować o przyszłości Marka Scheifele przed kluczowymi sezonami poza sezonem