„New Amsterdam” Sezon 3 Odcinek 14 Ostateczne podsumowanie – Max / Helen [Spoiler]

Ostrzeżenie: Poniżej znajdują się spoilery na wtorek Nowy finał w Amsterdamie. Kontynuuj na własne ryzyko!

teraz ten który Jak zostawić wiadomość głosową! Jeśli jesteś fanem „Sharpwina”, prawdopodobnie nadal się kręcisz Nowy Amsterdamfinał sezonu 3, w którym Max i Helen w końcu zmieniają się z przyjaciół w potencjalnych kochanków.

Na początku godziny, która minęła miesiąc po przedostatnim odcinku, Helen była w Anglii ze swoją siostrzenicą, więc Max zostawił jej tęsknotę na poczcie głosowej: „Tęsknię za tobą. Nie mogę wyrzucić cię z głowy Jest tak rozkojarzony. Mówiliśmy sobie rzeczy, które były tylko początkiem, i nigdy nie byliśmy… W każdym razie, już nas nie ma i wydaje się, że to już na zawsze. Potrzeba by zobaczyć Ciebie. ja Potrzeba Nie rozmawiam z tobą. ja Potrzeba Być z tobą na wszystkie sposoby, o jakich marzyłem.”

Nawet ten list spowiedzi przykuł gwiazdy Ryan Eggold Znienacka. „Cieszę się, że to słyszę. Przez długi czas było między nimi wiele niewypowiedzianych słów”, powiedział aktor TVLine w powyższym wywiadzie wideo. „Pomyślałem:” Tak, stary! Powiedz to! Jestem po prostu podekscytowany aby zobaczyć, jak przechodzą przez ten obszar, aby grać bezpiecznie i być bezpiecznym „Dobry, uprzejmy i profesjonalny”.

Według showrunnera Davida Schulnera, Helen była w Anglii przez trzy tygodnie. W tym czasie Schulner wierzy, że duet rozmawiał przez telefon („może to będą nasze odcinki internetowe”). Ale nawet kiedy Helen później wraca do Nowego Amsterdamu po uporaniu się ze strachem zdrowotnym matki i Dosłownie Zderzywszy się z Maxem, dwójka wciąż nie działała zgodnie ze swoimi uczuciami. Rozczarowanie było widoczne na twarzy Helen, gdy Max opowiedział, jak wcześniej tego dnia zgubił obrączkę.

„Oszustwo na ringu – które jest tylko mistyfikacją bycia tutaj pod koniec trzech lat – usunęło wszelkie przeszkody między Maxem i Sharpem” – mówi Schulner. „To, co staraliśmy się zrobić na koniec, to dać im każdą wielką przeszkodę. Dla Sharpe, która została założona na początku pierwszego sezonu, kiedy nie chciała rozmawiać o swojej rodzinie, a dla Maxa, [it’s] Jego obrączka, która [he’s been wearing] Od dwóch lat. Mieliśmy nadzieję dać im ostatnią przeszkodę do pokonania i dla każdego z nich użyliśmy największych figur na szachownicy”.

READ  Spoiler AEW Dark Orlando: Kenny Omega, Brett Baker w akcji – WON/F4W

Uwolniona Maxowi po znalezieniu jego obrączki, Helen zauważyła, że ​​wiele już zostało między nimi powiedziane i odwróciła się, by odejść. Ale Max zapytał, czy mógłby iść obok niej w milczeniu, a Helen skinęła głową. W milczeniu wędrowali ulicami Nowego Jorku, aż dotarli do drzwi wejściowych Helen, w którym to momencie Max zawahał się i pożegnał.

„Myślę, że właśnie odbył ten uroczy romantyczny spacer z facetem, za którym szalał, z którym miał pewne połączenie” — opisuje Eggold. Jednak Max „odwrócił się od niej, jak sądzę, ze strachu”.

Nowy finał 3 sezonu w AmsterdamieWłaśnie wtedy, gdy znowu wydawało się, że czas Maxa i Helen się zatrzymał, Max zatrzymał się na ścieżce i zsunął swój pierścionek, po czym wrócił do domu Helen i ją pocałował. „Myślę, że stoi tam i zdaje sobie sprawę, że jego żona, która tak bardzo go kocha, chce, aby był szczęśliwy, i nie ma sensu, aby pozostawał w tym związku, który się skończył” – mówi Eggold. „Myślę, że od dawna chciał ją pocałować i zapukać do jej drzwi na więcej niż jeden sposób i przez długi czas”.

Jego przedstawicielka, Freema Agyeman, zauważa, że ​​Helen „oczywiście nie widzi, że zdjął pierścionek. Więc właśnie dostała pukanie do drzwi i wydaje się, że jest trochę zaniepokojony. Myślę, że była gotowa od jakiegoś czasu, ale myślę, że przyznała się że lub ona to przyznała.” on jest Musi być w miejscu, w którym będzie gotowe”.

„Myślę, że z tą dwójką zaczyna się kończyć i myślę, że powinni byli coś zrobić, zanim odpadły im głowy” – dodaje ze śmiechem aktorka.

Patrząc wstecz na sezon 4, Schulner obiecuje dać fanom „wszystko, czego chcesz od Maxa, wąsy i nie tylko. To jest połączone. I nie ma odwrotu”.

READ  Zamaskowany piosenkarz Ken Jeong odszedł po ujawnieniu Rudy'ego Giulianiego, fani mają pomysły

Kliknij PLAY powyżej, aby usłyszeć więcej od Eggolda i Agyemana, a następnie oceń zakończenie i dodaj komentarze swoimi przemyśleniami!


Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *