Netflix uruchamia trzy gry casual tylko dla członków w Polsce, Włoszech i Hiszpanii – TechCrunch

Netflix rozszerza swoją popularność w grach mobilnych, wprowadzając trzy kolejne tytuły gier, które będą dostępne wyłącznie dla członków Netflix na wybranych rynkach europejskich. Dziś firma wprowadza na rynek trzy casualowe gry do strzelania do członków Netflix w Hiszpanii, Włoszech i Polsce: „Shooting Hoops”, „Teater Up” i „Card Blast”. Netflix niedawno uruchomił marketing Gry mobilne tylko dla pierwszych członków na procesorze Androida.

Podobnie nowe tytuły będą dostępne w tym samym modelu. Dzięki nowej karcie „Gry” w aplikacji Netflix członkowie zostaną przekierowani do listy gier w sklepie Google Play dla ich regionu. Tutaj pobierzą i zainstalują grę, tak jak każdą inną aplikację. Ale kiedy przyjdzie czas na zalogowanie się, będą potrzebować swoich danych logowania do Netflix, aby rozpocząć grę.

W nowe gry można grać całkowicie za darmo, bez żadnych reklam ani zakupów w aplikacji. Chociaż pierwsze dwa tytuły uruchomione na karcie Gry Netflix są powiązane z popularną serią „Stranger Things”, te nowe gry nie mają nic wspólnego z żadnym filmem lub programem Netflix. Zamiast tego są to proste, casualowe gry, które przemawiają do szerokiego grona graczy. Reprezentują zwiększone inwestycje Netflix w uczynienie gier mobilnych częścią szerszej oferty rozrywkowej, która obecnie rozwija się nie tylko w zakresie przesyłania strumieniowego treści.

Gry te trafią dziś do Polski, gdzie dołączą do dotychczasowych tytułów „Stranger Things”. Tymczasem wszyscy trzej członkowie Netflix we Włoszech i Hiszpanii mają dostęp do nowych gier i dwóch gier „Stranger Things”.

Dodatki zostaną oficjalnie uruchomione dzisiaj o 8 rano na PT, o 17:00 we Włoszech i Hiszpanii. Dopiero wtedy gry będą dostępne w serwisie Netflix.

Firma od niedawna Przemówił Jeśli chodzi o plany ekspansji na rynek gier podczas przychodów z drugiego kwartału, mówi, że jest na wczesnym etapie badania, jak ten model będzie wyglądał.

READ  Deepak opuszcza Poland Open z powodu kontuzji łokcia: The Tribune India

Przeczytaj Netflix „Postrzegamy gry jako inny rodzaj treści, tak jak w oryginalnych filmach, animacjach i niepisanych programach telewizyjnych”. List partnerski, Początkowo skupi się na darmowych grach przeznaczonych na urządzenia mobilne. „… uważamy, że nadszedł czas, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak nasi członkowie cenią gry, ponieważ minęła prawie dekada od pierwotnego programowania” – wyjaśniła firma.

Kredyty obrazkowe: Zrzut ekranu Teeter Up w Google Play

Te doniesienia były dobre pod koniec sierpnia, kiedy Netflix zmienił nagłówki dwóch „Stranger Things” stworzonych przez studio gier z Teksasu. Dodatkowe PD Do Netflix stanie się ekskluzywny. Jednak te gry były wcześniej dostępne w Sklepie Play, a ci, którzy już je zainstalowali, mogą nadal w nie grać. Ale nowi gracze mogą teraz znaleźć dwie gry – „Stranger Things: 1984” i „Stranger Things 3: The Game” z aplikacji Netflix.

Ten sam wzór jest kontynuowany w nowych wydaniach.

„Card Blast” jest licencjonowany w Stanach Zjednoczonych Nieuczciwa gra„Shooting Rings” i „Dieter Up” pochodzą od kanadyjskiego dewelopera mróz.

Ci programiści nie są przypisywani do aukcji w Sklepie Play, ponieważ gry są wydawane na koncie Netflix Google Play.

Komentarz pojawił się po tym, jak TechCrunch, jeden z nowych tematów, potwierdził szczegóły planów wydawniczych Netflix i przedstawił raport na temat ekspansji gier mobilnych.

Od dziś członkowie Netflix w Hiszpanii i Włoszech mogą grać w pięć gier mobilnych na Androida. „Te pięć gier to: „Stranger Things: 1984”, „Stranger Things 3: The Game”, „Card Blast”, „Teeter Up” i „Shooting Hoops”, z których wszystkie są nadal dostępne w Polsce. na początku, ale z przyjemnością przedstawiamy te ekskluzywne gry w ramach członkostwa Netflix — bez promocji i zakupów w aplikacji.

Wcześniej Netflix Wyjaśnione Polska została wybrana jako pierwszy rynek testowy gier mobilnych, ponieważ kraj ten ma aktywną publiczność gier mobilnych, co wydawało się dobrze pasować do tej wstępnej opinii.

READ  Białoruski sprinter olimpijski otrzymał azyl w Polsce po odmowie powrotu do domu

Dziś firma zauważa, że ​​Włochy i Hiszpania zostały wybrane jako dodatkowe rynki z podobnych powodów, a cały rynek europejski jest ważny dla Netflix.

Netflix twierdzi, że planuje uruchomić gry w innych regionach w przyszłości, ale nie może powiedzieć, kiedy. Ma na celu ostatecznie wprowadzić swoje gry na iOS.

Kolekcja gier mobilnych jest dostępna w zakładce Gry na procesorze Netflix Android w Polsce we Włoszech I Hiszpania, począwszy od 8 rano ET / 11:00 PT / 17:00 CET dziś rano.

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top