Netflix Maid to największa produkcja telewizyjna Wiktorii w historii Nowości

Seria BC-shot ma zadebiutować

Mike Devlin/kolonista Timesa — | Historia: 347374

Największa produkcja telewizyjna w historii Greater Victoria jest pokazywana dziś wieczorem na Netflix, a kilka gmin otrzymało znaczący czas na ekranie.

Pokojówka, 10-odcinkowy serial oparty na bestsellerze „New York Timesa” Stephanie Land: Ciężka praca, niska płaca i wola przetrwania matki, został w całości nakręcony w Greater Victoria w ciągu dziewięciu miesięcy i zakończył się w kwietniu.

Źródła branżowe podały, że produkcja miała szacowany wpływ ekonomiczny na miasto w wysokości 10 milionów dolarów.

Sesja stworzyła setki miejsc pracy, dając impuls lokalnemu przemysłowi filmowemu w czasie, gdy wielu, którzy zarabiają na życie w produkcjach filmowych i telewizyjnych, cierpi z powodu pandemii. Wiele firm w okolicy – ​​od hoteli i restauracji po BC Ferries – również skorzystało finansowo na sfilmowaniu lokalizacji na wyspie Vancouver.

„Byliśmy bardzo wdzięczni, że mamy tu ten program” – powiedziała Komisarz ds. Filmu Kathleen Gilbert z Southern Film and Media Commission na wyspie Vancouver. „Zatrudniłem setki lokalnych pracowników w czasie, gdy musieli uzyskać pomoc rządową”.

Pokojówka opowiada historię samotnej matki (Margaret Qualley), która ucieka z obraźliwego związku i zajmuje się sprzątaniem domu, by wesprzeć córkę.

Serial, którego zespół producentów wykonawczych obejmuje dwukrotnie nominowaną do Oscara Margot Robbie, wykorzystał podczas kręcenia około 160 lokalizacji od Sooke po North Saanich.

„Byliśmy wszystkim bardzo wdzięczni, ponieważ nie tylko ludzie byli tak przyjaźni i gościnni, ale ogólnie czuliśmy, że ludzie są szczęśliwi widząc nas”, powiedziała Molly Smith-Metzler, twórczyni, scenarzystka i producentka wykonawcza serialu.

“Przywieźliśmy wiele miejsc pracy, co było świetne i naprawdę jesteśmy dumni z bycia tak dobrymi gośćmi. To było świetne miejsce na spędzenie dziewięciu miesięcy.”

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top