NBA Summer League: Kid Cunningham miał mieszany start. Galen Green i Scotty Barnes wystąpili w roli głównej

Kilka minut po meczu, który odbył się w niedzielę wieczorem pomiędzy Tłoki z Detroit i Oklahoma City Thunder W Las Vegas Summer League Cade Cunningham wszedł w róg i spuścił otwartą trójkę. Po kilku opętaniach pociągnął i uderzył w kolejne trio dryblingu. W związku z tym ostatni numer 1 w klasyfikacji generalnej NBA Draft był w trakcie.

Niestety reszta meczu nie poszła gładko z Cunninghamem. W swoim debiucie dla Pistons zakończył z 12 punktami, sześcioma zbiórkami, dwiema asystami, dwoma przechwytami i dwoma blokami, ale trafił tylko 5 z 17 i obrócił piłkę ponad pięć razy. Gdybyś tylko spojrzał na wynik klatki piersiowej, nie byłbyś pod wrażeniem, a to prawda, że ​​Cunningham nie miał świetnej gry. Słabo uderza piłkę i za bardzo ją odwraca.

Ale oczywiście zawsze jest coś więcej w tej historii. Liczby strzeleckie to po prostu wszystko. Dzieje się tak w niektórych grach, w których przegapisz strzały. I chociaż czasami był trochę luźny z piłką, stosunek asysty do nawrotu jest całkowicie mylący. Ogólnie rzecz biorąc, dobrze odczytywał z gry podrywania i wykonał wiele świetnych podań, które jego koledzy z drużyny albo odrzucili, albo nie mogli nawrócić. Również w obronie był bardzo silny. W rzeczywistości, jego najbardziej imponujące momenty miały miejsce po tej stronie piłki, w tym przechwyt za mocne kopnięcie i perfekcyjne blokowanie uderzenia blokującego.

Cunningham ponownie zagra we wtorek wieczorem w długo oczekiwanym meczu przeciwko drugiemu rozstawionemu wyborowi Jalen Green i Rakiety Houston. Po pracowitym pierwszym dniu w Summer League, oto, jak pozostała piątka najlepszych typów wypadła w drafcie NBA 2021. (Galen Suggs i Orlando Magic Nie grał.)

Galen Green – drugie miejsce w klasyfikacji generalnej Houston Rockets

Green spędził ostatni sezon z Ignite w G League, więc był już gotowy na ten poziom gry. To pokazało, że w swoim debiucie dla Rockets zdobył 23 punkty, pięć zbiórek i dwie asysty w 9 na 18 z boiska. Jego zdolności sportowe i oddawanie strzałów były w pełni widoczne, podkręcając niektóre z jego imponujących napędów i powalając wielu silnych skoczków. Ma umiejętność strzelania bramek, które uczynią go w tym roku ulubieńcem początkujących.

READ  Whitmore nie usprawiedliwia przegranej | Sporty

Wielu analityków uważa, że ​​Mobley ma szansę stać się wielkim mężczyzną z pokolenia na pokolenie dzięki rzadkiemu połączeniu umiejętności i wszechstronności w jego rozmiarze. Zademonstrował swój wszechstronny zestaw umiejętności w swoim pierwszym meczu z Cavaliers w niedzielę, grając na obu końcach boiska i kończąc z 12 punktami, pięcioma zbiórkami i trzema blokami. Szczególnie imponujące były jego silne zbiórki w ofensywie, aw szczególności szybkie uderzenia.

Zabicie Barnesa na czwarte miejsce przez Raptors było jedną z niespodzianek w noc losowania w zeszłym miesiącu, ponieważ prawie wszyscy zakładali, że zabiorą Galena Suggsa. W swoim debiucie w niedzielę Barnes starał się udowodnić Raptors, że podjęli właściwą decyzję. W typowy sposób był wszechobecny i wpływał na rozgrywkę pod każdym względem. Zaliczył 18 punktów, 10 zbiórek, 5 asyst, 2 przechwyty i blok na dokładkę.

Letnia liga będzie kontynuowana w poniedziałek z ośmioma meczami. Żaden z wyżej wymienionych graczy nie weźmie udziału, ale zajmujący piąte miejsce Galen Suggs zadebiutuje w Orlando Magic.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top