NBA Draft Lottery oferuje ptakom drapieżnym wiele możliwości na boisku i poza nim

Nie zdobyłbyś tytułu NBA bez odrobiny szczęścia, a jeśli Toronto Raptors zamierzają sprawić, że mistrzostwa 2019 będą czymś więcej niż jednorazowym, mogą zacząć od szczęścia w loterii draftu we wtorek wieczorem.

Przeszli do historii, wygrywając ten tytuł bez jednego gracza z ich składu, który wszedł do ligi jako wybór na loterii, co prawie na pewno się nie powtórzy.

Raptory mogą nie chcieć tego robić ponownie. Nie ma nic lepszego niż dodawanie talentów, do których masz dostęp tylko w górnej części szkicu.

W obecnej formie Raptors są dobre, solidne, szanowane i zdolne, ale ledwo mają wygląd mistrzowskiego zespołu.

Najszybszym i najprostszym sposobem na zmianę sytuacji jest zrobienie czegoś wyjątkowego, gdy piłeczki pingpongowe są ciągnięte pod czujnym spojrzeniem Freda Vanfleeta, historii sukcesu nieoprawionego rozgrywającego, który będzie reprezentował Raptorów w wirtualnych akcjach.

Toronto ma 7,5 proc. szans na wybranie pierwszego i 31,9 proc. w pierwszej czwórce, ale także 68,1 proc. na wybór między siódmym a dziesiątym miejscem. Sposób organizacji loterii sprawia, że ​​ptaki drapieżne nie mogą przenieść się na piąte czy szóste miejsce.

Gdzie kulki mogą wreszcie mieć ogromny wpływ na to, jak wygląda najbliższa i długoterminowa przyszłość Raptorów.

Zapisz się do newslettera Raptors

Uzyskaj najlepszy zasięg i ekskluzywne oferty od Raptors dostarczane prosto do Twojej skrzynki odbiorczej!

Jeśli wygrają loterię draftu, tak jak w 2006 roku, sprawy stają się bardzo proste i bardzo ekscytujące, bardzo szybko.

Raptors prawdopodobnie zatrudni gwiazdę stanu Oklahoma, Cady Cunningham, dwumetrowego strażnika branży piłkarskiej z grą, która ma natychmiastowe przełożenie na NBA i będzie miała wielki wpływ.

19-latek jest opisywany jako przyszła gwiazda. Typ gracza, który stanowi podstawę do wygranej przez dekadę lub dłużej. Będzie to odpowiednik kodu do gry Raptors, ponieważ większość graczy w profilu Cunningham dołącza do drużyn, które są w trakcie długiego procesu odbudowy.

READ  Sportsnet ogłasza harmonogram transmisji drugiej rundy kwalifikacji do Pucharu Stanleya

W przypadku Raptors dołączy do gotowej grupy graczy premium z najnowszymi doświadczeniami turniejowymi. Pomoże im odzyskać siły po ponurym sezonie 27-45 w latach 2020-21 i sprawi, że wszystko będzie lepsze w nadchodzących latach.

Jeśli Raptory wygrają na loterii i zdobędą Cunninghama, wszystko się ułoży.

Mnóstwo innych dobrych rzeczy dzieje się, jeśli Raptorom uda się wejść do pierwszej czwórki.

Projekt jest widoczny głęboko w szczycie, a Raptors będą mogli wybierać między przewagą pozycyjną a długoterminową korzyścią wielkiego człowieka USC Evana Mobleya, dwukierunkowymi siłami oferowanymi przez gwiazdę Gonzagi Jalena Suggsa lub surową, ale zamaskowaną potęgę Jalena Przykładami są zielone, które świeciły w bańce G-League.

Ale w tym momencie można się zastanawiać, że Raptors mogą rozważać wymianę jednego z czterech najlepszych typów, poza pierwszą ogólnie, z myślą o dodaniu gotowego elementu do swojego istniejącego rdzenia.

Wewnętrznie Toronto wierzy, że Pascal Siakam, Vanfleet, Og Anonobi i Kyle Lowry – jeśli zdecydują się ponownie z nim podpisać – są szkieletem grupy, która może konkurować z prawie każdym zespołem na Wschodzie.

Ale na początku wiedzą, że są niscy jak duży facet – z całym szacunkiem dla Khim Birch.

Podpisanie takiego kontraktu w wolnej agencji to daleko idące marzenie, chyba że sprowadzenie Serge’a Ibaki, który znów jest na operacji, lub ciężkie przełknięcie przełknięcia dla takich jak Bucks obejmujących czterech Bobby’ego Portesa, jest atrakcyjne (nie jest).

Kelly Olinick bardzo chciałby zagrać w Toronto, a jego ofensywny zestaw umiejętności byłby idealny, ale nie zaspokoiłby potrzeb Raptorów w zakresie ochrony krawędzi lub zbiórek defensywnych.

Streamuj wybrane mecze NBA Playoffs, w tym finały NBA. Dodatkowo, zdobądź NBA Draft, mecze playoff o Puchar Stanleya, Blue Jays & MLB i nie tylko.

Tak więc, gdy rynek wolnych agentów nieco wysycha, być może utknięcie w jednej z czterech najlepszych zmieni sytuację na froncie handlowym. Prawdopodobieństwo, że Raptors zmieni swój wybór, jeśli znajdzie się w przedziale 7-10, wzrośnie tylko z tych samych powodów, tyle że zwrot może nie być opłacalny.

READ  Nuty szabli: Eichel, Eakin, Samuelsson

Słoń w pokoju, gdy to wszystko się dzieje, stanie się z szefem Raptors Masai Ujiri, którego umowa oficjalnie obowiązuje do 1 lipca, według źródeł, ale może mieć jakiś język do poprawienia, aby odzwierciedlić przedłużony kalendarz biznesowy NBA 2020-21 do końca lipca i otwarcie bezpłatnej agencji.

Nie było żadnych nowych wydarzeń dotyczących najważniejszego wolnego agenta w Toronto. Właściciel Raptors jest przekonany, że ponownie podpisze kontrakt z klubem na swój dziewiąty sezon i kolejne, nawet jeśli Ojiri nadal spowalnia negocjacje dotyczące gry.

Według tych, którzy mają do czynienia z Klubem Ujiri, jest on bardzo obecny i zaangażowany w pozasezonowe przygotowania Raptorów.

„Prawie zachowuje się jak dyrektor generalny na kontrakcie” – powiedziała mi jedna osoba.

Ale nie trzeba było uważnie czytać między wierszami komentarzy Augeriego pod koniec sezonu, aby mieć wrażenie, że utrzymanie Raptors jako pretendenta do tytułu to ciężka walka, ponieważ nosi go jedyna kanadyjska drużyna w NBA.

„Wszystko, o czym chcesz myśleć, staje się trudne” – powiedział Ojiri. „Wiele skomplikowanych problemów, ale musimy rozwijać się w naszych umysłach. Musimy być marzycielami. Musimy bardzo mocno przemyśleć w tej lidze, jak sobie z tym radzimy. Staramy się, aby gra była naprawdę duża i globalna i myślę, że NBA wykonuje swoją pracę”. Niesamowite, ale myślę, że musimy rozwiązać wiele problemów dotyczących nas samych”.

Wygrywanie ułatwia sprawę, wygrana na loterii ułatwia wygrywanie na korcie.

Jest mało prawdopodobne, aby przyszłość Aogiri w Toronto była bezpośrednio związana z pozycją Raptorów, ale trudno sobie wyobrazić, że gdyby kulki loterii odbiły się na ich korzyść, byłby w stanie zidentyfikować szansę, która określiłaby tyle pudełek, co obecni Raptors jądra, a także wybór pierwszej czwórki. – W szczególności Cunningham.

Projekt obliczenia loterii jest prosty, ale jak potrząsnąć równaniem, pokaże wiele możliwości.

READ  Hickey na hokeju: odejście Webera będzie piórkiem w czapce płac Habsa

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top