Nauczycielka Penny Oleksiak poprosiła ją, żeby przestała pływać

Kanadyjski pływak Benny Oleksiak jest widziany podczas finału 200 m stylem dowolnym kobiet. (Zdjęcie: Siergiej Boblev/TASS za pośrednictwem Getty Images)

W Kanadzie jest nauczyciel z liceum, który prawdopodobnie oglądałby olimpiadę i czułby się, jakby był teraz na bałaganie.

Mówię to, ponieważ we wtorek olimpijska koronacja kanadyPenny Oleksiak napisała na Twitterze:

Właśnie wyszukałem w Google „najbardziej utytułowany olimpijczyk w Kanadzie” i pojawiło się moje imię. Chciałbym podziękować nauczycielowi z liceum, który kazał mi przestać pływać i skupić się na szkole, bo pływanie nigdzie mnie nie zaprowadzi. To generuje sny.

Porozmawiaj o mrozie!

I zanim wszyscy nauczyciele poczują się zaatakowani, po prostu wiedz, że Oleksiak nie miał na myśli zniewagi dla całego zawodu, tylko tego konkretnego nauczyciela, który udzielił jej obiektywnie złej rady.

Rozumiem, że nauczyciele doradzają uczniom, aby porzucili niezdrowe nawyki, aby poświęcić więcej uwagi edukacji, ale mówienie komuś, aby przestał pływać, zwłaszcza gdy jest bardzo doświadczony w sporcie, nie jest dobrą propozycją.

Oleksiak, siedmiokrotna medalistka olimpijska, reprezentowała Kanadę zarówno w Rio 2016, jak i Tokio 2020. Przez dwa lata zdobyła jeden złoty, dwa srebrne i cztery brązowe medale.

Więcej od Yahoo Sports

READ  Blue Jays proponują powrót do Toronto do 30 lipca

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top