Nasz nowy dom: Katarcina Dauper dodała smutny post. Pożegnaj się z martwą bohaterką serialu

„Nasz Nowy Dom” to bardzo popularny program. Jej gospodarzem jest Katarsina Dover, która wielokrotnie udowadniała, że ​​los bohaterów jest dla niej ważny. Prezenter podzielił się smutnym postem, w którym informuje o śmierci bohatera serialu.

Katarcina Dauper Zamieścił na Instagramie czarno-białe zdjęcie, które zostało wykonane w ramach projektu „Nasz nowy dom”, w ramach którego wraz ze swoim zespołem remontuje domy dla potrzebujących rodzin. Zasady dla uczestników nigdy nie są kolorowe. Często bohaterowie walczą z chorobami, które uniemożliwiają im inne funkcjonowanie. W 117. odcinku serialu bohaterka Ania walczy z rakiem i niestety przegrywa walkę. Wiadomość została opublikowana przez gospodarza.

Zobacz też: Rodzina, która straciła dom w pożarze, mogła polegać na Katarcinie Dauper

Katarsina Dauper żegna się z bohaterką serialu „Nasz nowy dom”

Katarzyna Dover wielokrotnie udowadniała, że ​​losy bohaterów reżyserowanego przez nią serialu są dla niej ważne nie tylko w trakcie odcinka, ale także po jego zakończeniu. Na przykład, kiedy dom był remontowany i spalany w odcinkach, kierowany przez liderów zespół natychmiast ogłosił, że nie pozostawi ofiar pożaru bez dachu nad głową. Tym razem Katarsina Dober przekazała inną wiadomość. W swoim poście w internecie informuje o śmierci bohaterki odcinka.

Drodzy, dzielę się z Wami bardzo smutną wiadomością … Pani Ania, bohaterka rozdziału 117 naszego nowego projektu domowego, niestety przegrała walkę z rakiem. Osierociła córkę Sarę„- Napisał i dodał:”Zawsze będziemy pamiętać Panią Ani. Cieszymy się, że udało jej się spełnić swoje marzenie”.

RadioZET.pl/AS

READ  Media: Bayern zdecydował się zatrudnić nowego trenera. Musi zapłacić 30 milionów euro! Piłka nożna

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top