Następna granica dla produktów mlecznych w Yili

Współpraca obejmie stworzenie przyszłego laboratorium kosmicznego dla mleczarni, którego celem będzie wykorzystanie technologii kosmicznej do wprowadzenia przełomowych innowacji w sektorze zdrowia.

Yu Dingyun, zastępca dyrektora Komisji ds. Nauki i Technologii CASC oraz akademik z Chińskiej Akademii Nauk, powiedział, że obie strony skoncentrują się na promowaniu przemysłu mleczarskiego poprzez technologie kosmiczne. Powiedział, że badania nad astrobiologią i nowymi materiałami kosmicznymi zaoferują nowe rozwiązania w celu modernizacji przemysłu mleczarskiego.

„Yili będzie dążyć do opracowania zdrowszych produktów mleczarskich, które spełniają wymagania żywieniowe konsumentów i spełniają rygorystyczne normy jakości. Będziemy przewodzić i przyczyniać się do modernizacji przemysłu mleczarskiego dzięki technologii kosmicznej”powiedział Zhang Jianqiu, dyrektor generalny Yili Group.

Obie strony będą współpracować z odpowiednimi instytutami kosmicznymi w zakresie badań naukowych, transferu technologii i rozwoju produktów. Dzięki wspólnym wysiłkom w zakresie pakowania nowych materiałów lotniczych, szczepów bakteryjnych w kosmosie, monitorowania pastwisk opartych na TanSat oraz opieki zdrowotnej i żywieniowej, Yili powiedział, że jest zaangażowany w podnoszenie produktów mlecznych na wyższy poziom.

Laboratorium stanowi krok naprzód w kierunku dalszego wzmacniania pozycji przemysłu dzięki technologii kosmicznej oraz poprawy stanu zdrowia i stanu odżywienia konsumentów. Dr Situ Wenyou, naukowiec z Centrum Innowacji Yili, powiedział, że ma nadzieję, że multidyscyplinarna współpraca doprowadzi do powstania lżejszych, bezpieczniejszych i bardziej przyjaznych dla środowiska materiałów do pakowania żywności, a także produktów spożywczych i zdrowotnych przeznaczonych dla specjalnych grup społecznych, przy czym celem umożliwienia konsumentom korzystania z zaawansowanych technologii i produktów w ich codziennym życiu.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top