NASA „zegarki” Jeff Bezos i inni miliarderzy astronauci

Miliarder Jeff Bezos ma jeszcze kilka tygodni do startu ze swoją rakietą Blue Origin, wraz ze swoim bratem Markiem i tajemniczym pasażerem, który zapłacił 28 milionów dolarów za wejście na pokład, NASA ma wiadomość: Kosmos nie będzie Dzikim Zachodem dla miliarderów. Albo ktokolwiek inny, kto chce wystartować.

„Mam na to oko, ale musieliby przeprowadzić takie same rygorystyczne badania fizyczne i psychologiczne, jak każdy inny zawodowy astronauta” – powiedział wyłącznie FOX Business administrator NASA Bill Nelson. „Chcemy, aby załoga już na stacji kosmicznej była bezpieczna, gdy ma gości, a nie należy oczekiwać mniej”.

Nelson mówi ze swojego doświadczenia. W 1986 roku został pierwszym członkiem Izby Reprezentantów, który odbył podróż w kosmos, pracując jako specjalista od ładunków na promie kosmicznym Columbia..

POSZUKUJ WYCIECZKĘ RAKIETĄ JEFF BEZOS W JEDEN SPOSÓB WYKONAJ BIEG

Chociaż nie jest jasne, co dokładnie NASA zrobi, aby uregulować podróże kosmiczne, jasne jest, że jakiś rodzaj nadzoru jest w trakcie przeglądu. W Kongresie prawodawcy również badają rolę FAA w przyszłości lotów kosmicznych. Ale zegar tyka biurokratów, gdy ci miliarderzy walczą o siebie.

faborek ochrona jeszcze oni się zmieniają zmieniają %
AMZN AMAZON.COM, INC. 3486,90 -2,34 -0,07%

Podróż założyciela Amazona, do której powiązano 20 lipca, wywołała za pośrednictwem Twittera niezadowolenie z rywalizującego miliardera kosmicznego Richarda Bransona.

Richard Branson bronił lotu kosmicznego przed Bezosem Amazon: Raport

„Gratulacje dla JeffaBezosa i jego brata Marka za ogłoszenie planów lotów kosmicznych. Jeff zaczął projektować w 2000 roku, my zaczęliśmy budować @virgingalacticin 2004, a teraz obaj otwierają dostęp do kosmosu – co za niezwykłe! Obserwuj tę przestrzeń…”

Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej o FOX BUSINESS

faborek ochrona jeszcze oni się zmieniają zmieniają %
SPCE Virgin Galactic Holdings Inc. 36,80 -0,52 -1,39%

zgłoś się ekwiwalent powietrza Zasugerował, że Branson chciał ominąć Bezosa.

Pomóż Sir Richardowi Bransonowi obnosić się z jego nowym strojem Virgin Galactic z Under Armour. (kredyt: Virgin Galactic)

Zapytania biznesowe FOX nie zostały zwrócone do Blue Origin i Virgin Galactic.

faborek ochrona jeszcze oni się zmieniają zmieniają %
TSLA Tesla, INC. 623,31 +6,71 + 1,09%

SpaceX, założyciel Tesli Elon Musk, nadzorował kilka udanych misji po tym, jak w zeszłym roku został pierwszą prywatną firmą, która latała astronautami NASA w kosmos.

Następny przystanek, księżyc. NASA Firma przyznała kontrakt o wartości 2,9 miliarda dolarów na lądowanie Amerykanów na Księżycu po raz pierwszy od 1972 roku.

Musk i Bezos wymienili się ciosami na swoją broń kosmiczną, a Musk w kwietniu kpił z Bezosa po tym, jak wyzwał NASA do wyboru SpaceX do umowy na lądowanie na Księżycu.

Musk powiedział w tweecie na Twitterze, że Bezos nie mógł „wyprowadzić” go na orbitę.

READ  Fala upałów między Kanadą a Stanami Zjednoczonymi: zdjęcia NASA pokazują dym widziany z kosmosu, gdy śmiertelne pożary niszczą większość kanadyjskiego miasta | Wiadomości klimatyczne

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top