Narzeczony gwiazdy „X Factor”, Tom Mann, zmarł i stało się to zaledwie kilka godzin przed ich ślubem

Tom Mann, były uczestnik reality show x współczynnikna Instagramie, w druzgocącym hołdzie dla swojej narzeczonej, Danny Hampson, po tym, jak zmarła na kilka godzin przed ślubem.

Przytłaczający rozwój wydarzeń nastąpił w sobotę rano, na krótko przed tym, jak mieli powiedzieć „tak” przy ołtarzu.

„To, co miało być najszczęśliwszym dniem w naszym życiu, zakończyło się nieodwracalnym złamanym sercem” – napisał w poniedziałkowej wiadomości do swoich zwolenników.

Pierwsze zdanie brzmiało: „Nie mogę uwierzyć, że piszę te słowa, ale mój ukochany Danny – mój najlepszy przyjaciel, moje wszystko i więcej, miłość mojego życia – zmarł we wczesnych godzinach porannych w sobotę w czerwcu. 18″. jego komentarza. „Czuję się, jakbym płakał nad oceanem”.

„Nigdy nie dotarliśmy do ołtarza; albo musieliśmy złożyć śluby lub wykonać nasz pierwszy taniec, ale wiem, że wiesz, że byłeś całym moim światem i najlepszą rzeczą, jaka mi się kiedykolwiek przydarzyła, Danielu. Założę ten pierścionek Zawsze miałam nosić na znak mojej bezwarunkowej miłości do Ciebie”.

Mann nie ujawnił przyczyny śmierci Hampsona.

Para ma syna, Boya Andrew Manna, który urodził się 18 października 2021 roku, przez co po śmierci matki miał mniej niż rok.

„Jestem całkowicie zdruzgotany, próbując rozwiązać ten problem i szczerze mówiąc, nie wiem, dokąd się udać, ale wiem, że muszę użyć wszelkich sił, jakie mogę zebrać dla naszego małego chłopca” – napisał Mann.

„Nie będę znakiem rodzica, którym już się stałeś, ale obiecuję, że zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby wychować Chłopca tak, jak zawsze chcieliśmy. Obiecuję, że będzie wiedział, jak cudowna była jego mamusia. Obiecuję zrobić jesteś bardzo dumny.”

34-letni Hampson był dyrektorem ds. PR i tancerzem grup takich jak Little Mix i Take That. BBC.

READ  Bray Wyatt dzieli się tajemniczą wiadomością w swoim pierwszym tweecie od czasu premiery WWE

Jej ostatnim występem tanecznym był teledysk Harry Styles do Traktuj ludzi życzliwie W 2021zanim została matką.

Mężczyzna brał udział w jedenastym sezonie x współczynnik W 2014 roku trafił do boysbandu powstałego w show Stereo Kicks. Zajęli piąte miejsce w sezonie.

po x współczynnik koncert, Mann został autorem piosenek dla artystów takich jak Rita Ora, Lewis Capaldi i Tom Grenan. Wiadomości z nieba.

Kilka gwiazd opuściło salut pod postami Manna, w tym brytyjski artysta Hervey, który skomentował: „Przepraszam Tom, wszyscy cię kochamy. Myślę o tobie człowieku”.

Mann zakończył swój list słowami: „Spróbuję znaleźć spokój w twoich listach i komentarzach, ale teraz jest mi smutno i zostanę bardzo długo. Drogi Danny, najjaśniejsze światło w każdym pomieszczeniu, mój świat jest tylko ciemność bez ciebie będę za tobą tęsknić na zawsze.”

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top