Naruszenie danych Pro Wrestling Tees dotknęło 31 000 klientów

Źródło zdjęcia: Pro Wrestling Tees

W nowej aktualizacji programu Pro Wrestling Koszulki Naruszenie bezpieczeństwa wstrząsnęło witryną w listopadzie, ujawniono oficjalną liczbę dotkniętych użytkowników.

Według ostatniej aktualizacji z Prokuratura stanu Maine, 31 000 osób dotkniętych naruszeniem danych. Co więcej, jako datę naruszenia wskazano również 1 kwietnia 2021 r. Pro Wrestling Tees sami nie przyznali się do naruszenia do 1 listopada 2021 r. w ramach prowadzonego przez nich dochodzenia i współpracy z organami ścigania.

Raport zauważa, że ​​wraz z nazwiskami i innymi „identyfikatorami osobistymi” uzyskanymi podczas naruszenia były takie rzeczy, jak „numer konta finansowego lub numer karty kredytowej/debetowej (wraz z kodem zabezpieczającym, kodem dostępu, hasłem lub kodem PIN do konta) ” prawdopodobnie zostaną znalezione pod naruszeniem.

Na początku tego tygodnia firma Pro Wrestling Tees potwierdziła, że ​​po zakończeniu dochodzenia firma poinformowała, że ​​przygotowała listę użytkowników dotkniętych naruszeniem, a następnie przekazała tę listę firmie powiadamiającej o naruszeniu danych, która następnie wyśle ​​listy z powiadomieniem użytkowników. Według raportu firmy Fightful na ten temat, Pro Wrestling Tees był jedynym sklepem, którego dotyczył haker, a popularne witryny, takie jak ShopAEW, Global ShopAEW, All Elite Crate i Pro Wrestling Crate, pozostały bezpieczne przed wszelkimi zakłóceniami.

Związane z: Aktualizacja danych o naruszeniu danych Pro Wrestling Tees: kogo dotyczy, FBI

READ  Matt Mick Rock, fotograf, który uchwycił Davida Bowiego i Quinn

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top