Najwyraźniej wyciekła darmowa gra PlayStation Plus na lipiec 2021 r.

Ujawniono darmową grę PlayStation Plus, która trafi do użytkowników PS4 i PS5 w lipcu. Przed E3 jeden z rezygnujących przejęte ten który Opowieść o zarazie: niewinność Dostał remaster nowej generacji. W momencie składania tego wniosku nie było żadnych wiadomości o tym wydarzeniu. Jednak od tamtego czasu jest to remaster ogłosić. Jednak nie była to jedyna rzecz, którą twierdził przeciek. Twierdzili również, że ponowne uruchomienie będzie jedną z darmowych gier PlayStation Plus na lipiec. Teraz to nie zostało potwierdzone, ale teraz, gdy druga połowa wycieku została zweryfikowana, wielu ponownie bada wyciek i to drugie twierdzenie. Oczywiście nie potwierdza to modu, który został ogłoszony jako jedna z darmowych gier PlayStation Plus w przyszłym miesiącu, ale wskazuje, że jest to w przygotowaniu.

Niestety, jeśli jesteś na PS4, ten przeciek nie będzie miał dużego hitu, ponieważ będzie to darmowa gra miesiąca na PS5. W tej chwili nie ma słowa o tym, jakie będą gry na PS4, ale to może się wkrótce zmienić, ponieważ ostatnie kilka miesięcy darmowych gier w przyszłym miesiącu wyciekło wcześnie.

Do samej gry Opowieść o zarazie: niewinność Zadebiutował w 2019 roku za pośrednictwem wydawcy Focus Home Interactive i dewelopera Asobo Studio. Okrzyknięta jedną z najlepszych gier roku i jedną z najlepszych historii roku, byłaby czymś więcej niż wspaniałym dodatkiem do biblioteki subskrybenta PlayStation Plus. Tymczasem w szczególności wersja na PS5 będzie zawierać 4K przy 60 klatkach na sekundę, a także obsługę dźwięku 3D.

„Kontynuuj ponurą historię młodej Ameci i jej młodszego brata Hugo w nawiedzonej podróży przez najciemniejsze godziny historii” – czytamy na oficjalnym boisku gry. „Nawiedzani przez żołnierzy Inkwizycji i otoczeni przez niepowstrzymane roje myszy, Amecia i Hugo będą się znać i ufać sobie nawzajem. Walcząc o przetrwanie wbrew przytłaczającym przeciwnościom, będą walczyć o znalezienie celu w tym brutalnym i bezlitosnym świecie”.

READ  Spotify dodaje kanał Co nowego dla całej obserwowanej muzyki i podcastów

Aby uzyskać więcej informacji na temat wszystkich rzeczy związanych z PlayStation — w tym nowości w PlayStation Plus, PS4 i PS5 — kliknij tutaj. Tutaj Lub sprawdź powiązane linki poniżej:

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top