Najważniejsze wydarzenia z piątku — Sieć Big Brother

Najważniejsze wydarzenia z piątku — Sieć Big Brother

To był dość łagodny dzień nominacji w Wielki Brat 24 Dom. Michael poszedł zgodnie ze swoim planem i umieścił swoich dwóch kandydatów na bloku, a Terrance odpowiedział, mówiąc, że zakończył mecz i jest gotowy udać się do jury, aby popracować nad wpływaniem elektoratu (najwyraźniej przeciwko Michaelowi).

Jeśli masz kanały na żywo (Bezpłatna wersja próbna) Następnie możesz oglądać wszystkie te chwile za pomocą powrót do zdrowia Funkcja umożliwiająca powrót i obejrzenie ważnych rozmów lub zabawnych scen, które mogłeś przegapić.

9:00 GMT – budzą się HG.

9:25 GMT – Terrance mówi Alyssie, że myśli, że dzisiaj pójdzie na górę. Alyssa myśli, że ona też, ale Terrance myśli, że to będzie on i Monty.

10:10 GMT – Terrance i Alyssa rozmawiają w kuchni o tym, jakie może być jutrzejsze korporacyjne weto. Mówi, że ma nadzieję być Bowlerina. Myśli, że byłaby w tym dobra.

10:15 GMT – Alyssa mówi, że nie może uwierzyć, że Zingbot powiedział, że jest za ciężki i bezużyteczny. Mówi, że uważa, że ​​to nieprawda i widzi w tym dużą wartość.

10:28 GMT – Alyssa kontaktuje się z Michaelem i mówi, że ma pomysł na to, co chciałby zobaczyć w tym tygodniu. Mówi, że ktoś rzucał jego imieniem i wydaje się przeszkadzać, więc teraz po prostu próbuje dowiedzieć się, kogo postawić obok tej osoby.

10:33 GMT – Michael mówi, że rozważy, jak głosują ludzie, wybierając kogo umieścić obok jego celu.

10:40 GMT – Alyssa wychodzi z domu HOH i Terrance’a nie ma. Terrance powiedział Michaelowi, że rozumie, że w tym tygodniu nie ma zbyt wielu opcji. Mówi, że w zasadzie skończy się z nim, Montym i Alyssą, ponieważ jest blisko z Brittany i Taylorem i obiecał Turnerowi, że nie będzie o tym wspominał.

10:45 GMT – Michael pyta Terrance’a, czy słyszał, jak jego nazwisko się unosi lub jakieś informacje, na których powinien się zainteresować. Mówi, że nie słyszał, żeby ktoś wspomniał o chęci wybicia go konkretnie, tylko ludzie, o których mówi, walczą o drugie, trzecie lub czwarte miejsce.

10:47 BBT – Terrance mówi, że chciałby mieć możliwość pokazania Michaelowi, że może pracować z nim, a nie przeciwko niemu. Terrance mówi, że jeśli wstanie i przeżyje tydzień, nie zemści się, jeśli HOH wygra w przyszłym tygodniu.

10:50 GMT – Michael, jak na razie, szybko miażdży swoje rozmowy dziś rano dla Bretanii.

10:53 GMT – Brittany powiedziała, że ​​Terrance rzuca zbyt wiele nazwisk. Michael mówi, że Terrance sugerował, że powinien iść za Montym i że Monty go namierza. Brittany mówi, że Monty jest na tyle sprytny, by jej tego nie powiedzieć, ale mówił to Taylorowi. Chyba że Taylor ją okłamał, ale nie sądzi, żeby Taylor kłamał.

READ  Adele powiedziała Jennifer Lawrence, żeby nie robiła pasażerów

11:00 GMT – Michael i Brittany mają nadzieję zbudować na zewnątrz Bowl-erina.

11:18 BBT – Terrance mówi Monty’emu, że w tym tygodniu będzie mieszanką ich i Alyssy.

12:00 PM GMT – Kamery są na samym Terrance w kuchni przygotowując lunch, a Taylor w środkowej sypialni leży w łóżku. W domu niewiele się dzieje.

13:00 BST – HG wszyscy drzemią w łóżku.

14:20 BBT – Monty i Terence są teraz w kuchni. Tylko mała rozmowa.

14:45 BBT – Brittany dołączyła do małej rozmowy w kuchni o tym, czego Monty szuka w związku.

15:27 GMT – Wycinanie podsumowań na ceremonię nominacji.

16:31 BBT – Powracamy podsumowanie koncertu. Nominowany przez Michaela Terrance’a i Alyssę.

16:32 GMT – Terrance w pokoju HOH rozmawia z Michaelem. Terrance mówi, że powiedział, że chce utrzymać Kyle’a nad Taylorem. Mówi Michaelowi, że chce, aby Kyle został, aby mógł budować i uczyć się na swoich błędach.

16:33 BBT – Michael mówi Terrance’owi, że słyszał, jak Terrance mówił, że był plan A, kiedy Michael wygrał swoje weto w zeszłym tygodniu. Terrance mówi, że gdyby to był plan A, kto mógł wymyślić ten plan. Michael mówi, że to będzie HOH (Turner). Terrance mówi, że nie mógł stworzyć Planu A, ponieważ nie miał władzy, więc musi zastanowić się, kto mógł to zrobić.

16:35 BBT – Michael Terrance wspomniał, że pyta go, czy nazwisko Michaela pojawiło się w zeszłym tygodniu, a on odpowiedział, że nie. Terrance powiedział, że nie był zszokowany tym, że poszedł na górę, ponieważ on i Alissa powiedzieli, kiedy wrócili do domu po zakręcie, że The Leftovers właśnie skończą robotę i oto są w budynku.

16:36 GMT – Terrance mówi Michaelowi, że jego następny mecz będzie dla jury i że będzie grał od tego momentu. Mówi, że przedstawi te informacje ławie przysięgłych i na pewno będzie mógł wpłynąć na ławę przysięgłych posiadanymi informacjami. W okrężny sposób mówi Michaelowi, że zanieczyści przeciwko niemu ławę przysięgłych.

16:37 BBT – Terrance mówi, że nie zamierza tam siedzieć i że będzie walczył o weto czy coś. Właśnie przygotowuje się do pójścia do ławy przysięgłych. Mówi, że w tym momencie jest zmęczony grą i nie sądzi, żeby ktokolwiek dobrze w nią grał.

16:38 BBT – Terrance mówi, że wszyscy na dole rozmawiają o zajęciu drugiego, trzeciego i czwartego miejsca przeciwko Michaelowi. Mówi, że wszyscy tam tak o nim mówią. Terrance mówi, że sposób, w jaki Michael gra od teraz do końca, jest krytyczny i musi wziąć pod uwagę ławę przysięgłych.

READ  Joe Rogan nazywa Meghan Markle „małą amerykańską dziwką”, naśladując królową w nowym odcinku podcastu

16:40 BBT – Terrance mówi Michaelowi, że może przeprowadzić głębszą rozmowę z Kyle’em na temat tego, co się stało i użyje tego, aby zdecydować, kto powinien wygrać mecz.

16:41 BBT – Terrance mówi, że nie może pojąć sposobu, w jaki Michael gra w tę grę (trudno powiedzieć, co ma na myśli, ale najwyraźniej twierdzi, że Michael nie gra w tę grę w jakości Terrance). Mówi Michaelowi, że stracił wiele szacunku dla tego, jak się sprawy mają.

16:43 BBT – Michael mówi Terrance, że to nic osobistego i nie podejmuje żadnych decyzji, które podejmuje w grze lekko. Mówi, że patrzy w przyszłość i widzi rzeczy, które muszą się wydarzyć, aby się ustawić. Mówi, że wszyscy mówią o wielkich ruchach, ale on patrzy na te mądre. Mówi, że prawdopodobnie spojrzy wstecz i powie, że to nie był mądry ruch, ale na razie to jest to, co uważa za właściwe.

16:45 BBT – Terrance powiedział teraz Michaelowi, że szanuje jego sposób myślenia i sposób gry. (Co nie jest tym, co powiedział jakieś pięć minut temu.)

16:46 BBT – Terrance mówi, że nie jest zdenerwowany ani zły, więc jeśli Michael potrzebuje wyjaśnień, przyjdź po nie.

16:47 BBT – Terrance wyszedł z pokoju HOH i Michael powiedział do siebie „Co to jest?” Michael zszedł na dół i powiedział Turnerowi, Brittany i Taylorowi, że to krępujące. Michael mówi, że Terrance w zasadzie powiedział, że skazi ławę przysięgłych. Opowiada im, co Terrance powiedział o uczciwości i jak zamierzał rozegrać swoją grę przysięgłych.

16:48 BBT – Terrance mówi Monty’emu i Alyssie o swojej rozmowie z Michaelem i o tym, jak zasugerował, że zanieczyści ławę przysięgłych. Terrance mówi, że na pewno w tym tygodniu poruszy sprawy Kyle’a z Michaelem i Brittany na temat ich długiego trzymania się informacji.

16:50 BBT – Taylor mówi, że Terrance nie przytulił jej po ceremonii nominacji.

16:56 BBT – Monty prowadzi głęboką rozmowę z Alyssą. ona płacze. Monty opowiada jej o tym, rozmawiając z Kyle’em o wyścigu io tym, jak oboje płakali. Wyjaśnia jej, jak trudno jest radzić sobie z kwestiami rasowymi.

17:12 GMT – Brittany podała kilka nachos do HG. Wszyscy oprócz Terrance’a biorą udział.

18:48 BBT – Michael powiedział Brittany i Alyssie o Terrance, mówiąc, że zanieczyści ławę przysięgłych. Michael mówi, że daje mu swoją przestrzeń, ponieważ kiedy pierwszy raz był z księżniczką, powiedział rzeczy, których nie miał na myśli, i zmienił melodię później w tygodniu.

READ  Tom T-Hall, „gawędziarz” muzyki country, nie żyje w wieku 85

19:08 GMT – Taylor, Monty, Turner i Michael grają w chińskie warcaby.

20:25 BBT – Turner i Brittany ozdabiają kuchnię taśmami telewizyjnymi bez powodu (poza nudą).

20:43 BBT – Powiedz Monte Terrace, że Taylor nie chce widzieć niczego złego z Michaelem i Brittany. Mówi, że jeśli uda im się nakłonić ją do otwarcia oczu w tym tygodniu, może pomóc im wydostać Michaela, gdy nadarzy się okazja. Mówi, że rozmawiał z Alyssą i Turnerem o zastrzeleniu Michaela, gdyby to było możliwe.

20:45 BBT – Terrance mówi, że Taylor nie wie, jak nawiązywać przyjaźnie i nie ma prawdziwych związków, więc trzyma się Michaela i Brittany, ponieważ okazywali jej tak mało uwagi.

21:10 BBT – Monty podejrzewa teraz, że wiadomości Zingbota dawały im wgląd w reakcje widzów. Mówi, że Michael i Brittany mają najtwardszych czarnuchów, więc fani nie powinni ich lubić.

21:35 GMT – Brittany mówi Michaelowi i Taylorowi, że Alyssa chce z nimi pracować.

21:45 BST – Taylor ostrzegł Michaela i Brittany, że myśli, że Terrance próbuje zwrócić przeciwko nim Monty’ego z powodu rewelacji Kyle’a.

21:55 BBT – Taylor mówi, że nie wie, jak Terrance mógł odwrócić ławę przysięgłych, ponieważ groził Michaelowi, że to zrobi, kiedy tam pojedzie.

22:30 GMT – Terrance śpi, podczas gdy inne HG spotykają się i rozmawiają.

23:00 GMT – HG spotykają się. Niewielu gra w chińskie warcaby, a niektórzy po prostu rozmawiają.

1:00 BBT – HG grają na zajęciach.

2:45 rano BBT – Taylor, Turner i Michael dyskutują o tym, że Terrance rozmawia teraz tylko z Monte. Taylor nie wie, co ma przeciwko temu.

3:05 GMT – Taylor mówi, że Terrence będzie w tym tygodniu w domu z powodu swoich działań. Zauważ, że on i Monty byli dzisiaj w pokoju samochodowym przez długi czas i o czym mogli porozmawiać? Turner mówi, że kiedy ktoś uderza w blok, od nowa wszystko odgrzewa.

3:45 GMT – W domu gasną światła.

Terrance został zrobiony i zdeptany po domu, ale nadal trwa, a ława przysięgłych nie będzie go słuchać bardziej niż w domu. Terrance będzie musiał skupić się na sobotnim weta i zaprezentować tam swoją grę o bezpieczeństwo.

Możesz zobaczyć je wszystkie Duży brat Wydarzenia korzystające z archiwów retrospekcji, funkcji podobnej do DVR w tegorocznych kanałach na żywo, co oznacza, że ​​są zawsze na żywo, nawet jeśli je przegapiłeś! Zasubskrybuj teraz bezpłatną wersję próbną, aby oglądać wszystko na żywo i bez cenzury.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *