Najnowszy kod QR Białego Królika pojawia się w postaci surowej i prowadzi do filmu Tiktok z większą liczbą wskazówek

Nowy kod QR dla Białego Królika pojawił się w dzisiejszym odcinku Raw, prowadząc do filmu Tiktok z mnóstwem nowych potencjalnych wskazówek. Symbol pojawił się w Dzisiejszy pokaz Poprowadził wideo od użytkownika _chodź ze mnąktóre możesz sprawdzić poniżej.

Film, o którym mowa, zawiera komunikat „Kto zabił świat? Ja zrobiłem” skompilowany z klipów z przeszłości WWE. Opis ma współrzędne 44.244273, 7.769737, co jest lokalizacją w Prata Nevoso we Włoszech, gdzie kiedyś był słynny „Wielki Zając”.

Ryan Satin zauważył na Twitterze, że kiedy poszedł do kodu źródłowego dla WWE.com Strona wideo z tekstem „No Man Is Really All Good, No Man Really Evil”, który był pierwszym wersem starej piosenki WWE autorstwa Aleistera Blacka.

Film zawiera również numer 40701, który raporty bojowe Jest to kod pocztowy Corbin w stanie Kentucky, gdzie Fiend obronił swoje mistrzostwo świata przeciwko The Miz w 2020 roku. Wreszcie link wideo na WWE.com zawiera „930YWG”, którego litery są skrótem lotniskowym dla lotniska Winnipeg. Smackdown odbędzie się w Winnipeg w piątek 30 września.

@_chodź ze mną

44.244273,7.769737

♬ Oryginalna ścieżka dźwiękowa – Chodź ze mną

READ  Mila Kunis i Ashton Kutcher uruchamiają GoFundMe Ukraine

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top