Najlepszy występ Chelsea w Lidze Mistrzów! Poważna kontrowersja może zmienić konkurencję Big Non

Chelsea Atletico wygrało pierwszy mecz 1: 0 z Madrytem, ​​a zespół Thomasa Toussainta wszedł do rewanżu z niewielką przewagą. Szybko się to jednak zmieniło Chelsea Nie czekał, aż Atletico zacznie działać, ponieważ londyńczycy rzucili się do ataków. Atletico od samego początku miało sporo problemów z dużym wahadłem, a piłkarze Chelsea posłali kilka pionowych podań, które przebiły obronę hiszpańskiej drużyny. Musieli grać skrzydłami, ale obaj boczni pomocnicy grali słabo i Saul popełniał wiele błędów.

Obejrzyj wideo
Piotr Jiliuski zachwycił Włochów. „Co za przepustka. Złota Asysta!”

Poważna kontrowersja może zmienić konkurencję

Atletico miało niebezpieczną i wysoce kontrowersyjną sytuację. W 26. minucie Carrasco wyszedł solo z bramkarzem i został wyraźnie pociągnięty za brzuch. Sędzia jednak nie zarządził rzutu karnego, chociaż sytuacja została przeanalizowana przez VAR. To bardzo kontrowersyjna sytuacja.

Absolutna dominacja Chelsea

Chelsea objęła prowadzenie w 34. minucie, kiedy ich bramka rozpoczęła się we własnym polu karnym. Howard wyprowadził znakomity kontratak, posyłając leworęcznego do Timo Wernera, który dośrodkował w stronę Hakeema Siecha, który silnym strzałem pokonał Johna Oblocka. Chwilę później mogło już być 2: 0, ale kolejny z problemami strzał obronił bramkarz Słowenii.

W drugiej połowie filmu Gry Chelsea całkowicie zdominowała zespół Madrytu, który nie zmienił się i nie mógł przejąć inicjatywy. W 57. minucie Zeche był na tyle blisko, że pięknym strzałem zwiększył prowadzenie z 17 metrów przed bramką. Bronił tego Jan Oblock, który po chwili ze zdumienia przetarł oczy. Atletico popełniało coraz więcej błędów, a sędzia posłał żółte kartki Lodiemu, Saulowi Niqusowi, Jose Kimnesowi i Cocie. W 81. minucie Stephen Chavic zobaczył czerwoną kartkę, kiedy znokautował Rudykara w polu karnym.

Na pniakach Chelsea wyszła kolejnym zabójczym kontratakiem, a Emerson Palmeri uderzył na boisko chwilę wcześniej, prowadząc 2: 0.

READ  Wybory samorządowe w Polsce wystawiają na próbę nowy rząd Tuska

Oficjalnie! Milik nie zagra dla Anglii. Czy idswiderski skończy się na Wembley?

Kiedy odbędzie się losowanie ćwierćfinałów Ligi Mistrzów?

Równowaga rozgrywających Liga Mistrzów Odbędzie się w piątek 19 marca. Cała ceremonia rozpocznie się o godzinie 12:00. Co ważne, w piątek cała drabinka zostanie rozlosowana aż do finału Ligi Mistrzów.

Na tym etapie konkursu nie obowiązują zasady losowania znane z 1/8 finału. Nie ma drużyn rozstawiających, kraj, z którego pochodzą drużyny, nie jest barem. Krótko mówiąc – każdy może trafić każdego z ćwierćfinałów.

Znamy już wszystkich rozgrywających LM.  Na mapie do końca widzimy nawiasyZnamy już wszystkich rozgrywających LM. Na mapie do końca widzimy nawiasy