Najlepszy iPad Apple dla każdego typu osoby i budżetu

w odróżnieniu JabłkoSmartfon i Apple Watch, kupowanie nowego iPada nie jest takie proste, ponieważ możesz iść dalej i kupić najnowszy model. Apple ma cztery różne serie iPadów i nie pomaga to, że nowsze iPady nie wyglądają tak bardzo od starszych.

Przy tak wielu wariantach do wyboru, oto przewodnik, który pomoże Ci zrozumieć różne iPady i wybrać ten, który jest dla Ciebie odpowiedni.

Apple iPad – standardowy iPad, który będzie działał prawie z każdym

Klasyczna linia iPadów firmy Apple nie odbiegała zbytnio od swojego pierwotnego przeznaczenia, którym jest bycie potężnym, wielofunkcyjnym, multimedialnym tabletem. Dzięki nowej aktualizacji 9. generacji, wprowadzonej na początku tego miesiąca, Apple iPad otrzymuje również procesor A13, dwukrotnie większą pamięć masową i wyświetlacz True Tone.

Nowszy iPad otrzymuje również główny aparat 12 MP z funkcją Apple Center Stage, która zasadniczo przełoży się na znacznie lepsze rozmowy wideo. Jednak klasyczny iPad jako jedyny nie ma laminowanego ekranu, a szczelina między szkłem a ekranem pod spodem może sprawić, że dotyk będzie mniej naturalny. Jednak dla większości ludzi jest to nadal najlepszy iPad. Nowy iPad 9. generacji zaczyna się w Indiach od 30 900 Rs.

Apple iPad mini – iPad dla aktywnych

Jak sama nazwa wskazuje, mniejszy iPad mini ma ekran o przekątnej 8,3 cala w porównaniu do 10,2-calowego ekranu zwykłego iPada. Został zaprojektowany tak, aby zmieścił się w większości torebek i plecaków, dzięki czemu jest idealnym towarzyszem podróży, gdy podczas następnej podróży potrzebujesz czegoś więcej niż telefon.

iPad mini traci przycisk Home, a także pomija FaceID. Zamiast tego masz TouchID wbudowany w przycisk zasilania. Jest również wyposażony w port USB-C, dzięki czemu można go ładować za pomocą ładowarki do MacBooka. Zasilany najnowszym chipsetem Apple A15, mini obsługuje również Apple Pencil drugiej generacji, a także ma lepsze przednie i tylne kamery dzięki najnowszemu modelowi szóstej generacji, który został niedawno wprowadzony przez Apple. Nowy iPad mini zaczyna się od 46 900 Rs.

READ  Seria Realme GT zastąpi dyrektora generalnego serii Realme X, Madhav Sheth, potwierdza: Raport

Apple iPad Air — większa wydajność niż iPad

Apple iPad Air oferuje większą wydajność niż standardowy iPad z tym samym ekranem o przekątnej 10,9 cala. Funkcje są również podobne, takie jak obsługa Apple Pencil drugiej generacji, a także port USB-C. Podobnie jak iPad mini, nie masz tutaj przycisku Home, a zamiast tego musisz użyć przycisku zasilania TouchID.

Wyposażony w czip A14 iPad Air zaspokoi większość potrzeb użytkowników w zakresie wydajności i można go z łatwością polecić wszystkim użytkownikom, którzy chcą wykonywać pracę na swoim iPadzie. Dzięki temu iPad Air doskonale nadaje się do codziennego użytku, a także do pewnego stopnia profesjonalnej pracy. Jeśli jednak chcesz uzyskać absolutną wydajność i najlepsze specyfikacje, możesz sprawdzić następny wpis na liście. Apple iPad Air zaczyna się od 54 900 Rs.

Apple iPad Pro — najlepsze wrażenia z iPada dla osób poszukujących najlepszej wydajności

Dostępny w dwóch rozmiarach, iPad Pro jest dostępny w awatarach 11-calowych i 12,9-calowych i oferuje najlepszą wydajność z chipsetu M1, tego samego, który jest używany w najnowszych MacBookach. Nic dziwnego, że w tym momencie Apple pozycjonuje iPada Pro jako bardziej wszechstronną alternatywę dla laptopów.

Wyjątkowy jest również 12,9-calowy iPad Pro, oferujący mały wyświetlacz LED, rozmiar ekranu i trudny do znalezienia zakres wydajności. Ma również najlepszą obsługę rozszerzeń, takich jak Magic Keyboard. Dostajesz również wyświetlacz ProMotion 120 Hz i najpotężniejszą matrycę kamer spośród wszystkich iPadów. Dla niektórych iPad Pro może być przesadą, ale dla tych, którzy chcą dodatkowej mocy w tablecie, nic go nie przebije. iPad Pro zaczyna się od 71 900 Rs za wariant 11-calowy i 99 900 Rs za wariant 12,9-calowy.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top