Najlepsze gry kosmiczne na PS5 grudzień 2022 r

Czasami wszystko, czego potrzebujesz w życiu, to odrobina ucieczki od codzienności i właśnie tam jest najlepiej Kosmiczne gry na PS5 Chodź. Konsola jest pełna gier, które zachęcają do eksploracji nieznanego, a my jesteśmy tutaj, aby powiedzieć Ci, które z nich są warte Twojego czasu.

Od kosmicznych strzelanek, takich jak Elite Dangerous, po klasyczne gry RPG, takie jak Mass Effect, mamy je wszystkie. Nie wszystkie z nich mogą pojawić się na naszej stronie internetowej Najlepsze gry na PS5 list, ale jeśli szukasz czystej przestrzeni, nie możesz trafić lepiej niż te tytuły.

Najlepsze gry kosmiczne na PS5 to:

  • Legendarna Edycja Mass Effect
  • Niebo niczyje
  • Niebezpieczna elita
  • chór
  • światy zewnętrzne
  • Strażnicy Galaktyki od Marvela

1. Legendarna Edycja Mass Effect

Mass Effect dla większości ludzi jest prawdopodobnie szczytem gier kosmicznych. Dzięki dogłębnej fabule, wciągającym postaciom, wciągającej ścieżce dźwiękowej i, co najważniejsze, wciągającej fabule, Mass Effect nie powstrzymuje się.

Kiedy nie próbujesz ocalić galaktyki przed gigantycznymi, niepowstrzymanymi pająkami, możesz budować więzi, tworzyć romantyczne więzi, kupować najlepszą broń i zbroje oraz bić Pejacka w twarz. Wiesz, zabawne rzeczy.

Mass Effect Legendary Edition zawiera trzy pierwsze gry Mass Effect, z których każdy może się cieszyć, a wszystko to we własnych, oszałamiających, zremasterowanych skórkach. Zasadniczo trzy najlepsze gry kosmiczne zebrane w jednym pakiecie, a co może być lepszego?

Najlepsze gry kosmiczne na PS5: Astronauta w No Man’s Sky na statku z pomarańczową atmosferą za nim

2. Niebo nie jest ludzkie

No Man’s Sky z pewnością nie miał najlepszego startu, brakowało wielu kluczowych funkcji. Jednak No Man’s Sky to obecnie zupełnie inna gra, dzięki Regularne aktualizacje i misje.

No Man’s Sky to świetna gra, która zasługuje na swoje miejsce w grze No Man’s Sky Najlepsze gry z otwartym światem na PS5 istniejący. Hello Games oferuje również graczom PS5 możliwość bezpłatnego uaktualnienia ich fizycznej kopii PS4 do cyfrowej kopii PS5, więc jeśli już ją masz – daj jej jeszcze jedną szansę.

READ  Próbki Chang'e-5 ujawniają, w jaki sposób wulkany występują na Księżycu - Xinhua

Najlepsze gry kosmiczne na PS5: Statek pędzi w kosmosie i walczy z elitarnym zagrożeniem

3. Niebezpieczna elita

Elite Dangerous nie jest dla graczy szukających swobodnej gry kosmicznej, w której można usiąść i cieszyć się nią. Posiada bardzo rozbudowany system sterowania, połączony z równie nieprzyjaznym wprowadzeniem do swojego świata gry. Jeśli jednak potrafisz wytrwać, jest to jedna z najbardziej imponujących gier kosmicznych na PS5.

Elite Dangerous jest wzorowana na Drodze Mlecznej. Ale szalone jest to, że to rzeczywisty rozmiar sprawia, że ​​jest to jedna z największych map do gier wideo, jakie kiedykolwiek stworzono. Planety i księżyce znajdują się na orbicie w czasie rzeczywistym, co oznacza, że ​​ich pozycje będą się zmieniać nie tylko codziennie, ale co minutę. Według Elite Dangerous Wiki, do tej pory odkryto tylko 0,036% całej mapy, dzięki czemu świat gry jest tak samo tajemniczy jak rzeczywista przestrzeń kosmiczna.

Istnieje ponad 400 miliardów systemów gwiezdnych do zbadania i jak widać, gracze nawet nie zarysowali powierzchni tych systemów.

Najlepsze gry kosmiczne na PS5: Kobieta dotyka przodu statku kosmicznego w refrenie

4. Chór

Refren to dobrze rozplanowana mała kosmiczna gra, Z ciekawym światem do odkrycia. Gra podąża za Narą, która próbuje stawić czoła swojej przeszłości i odkupić swoje złe uczynki.

Refren ożywa i lśni elementami eksploracji i walki. Walka jest szybka i płynna, co sprawia, że ​​starcia z różnymi wrogami, których napotkasz podczas podróży po tym mrocznym wszechświecie, są świetną zabawą. Broń uderza mocno, a adaptacyjne wyzwalacze pomagają wciągnąć cię w świat gry, dodając dodatkowy element rozbłysku.

Najlepsze gry kosmiczne na PS5: Mężczyzna w skafandrze trzyma broń w The Outer Worlds

5. Światy zewnętrzne

Jeden z najlepszych Gry RPG na PS5The Outer Worlds zostało załatane, aby działało lepiej na konsoli PS5. Jest rozwijany przez Obsidian i zdecydowanie pochodzi z jego poprzedniej pracy, Fallout New Vegas.

Lądujesz awaryjnie na planecie zamieszkałej przez korporacje i kapitalizm podkręcony do 11 – możesz nawet zadbać o własny grób. Ma wszystkie dziwaczne postacie, otwarty świat i historię cracku prowadzoną przez frakcje.

READ  Po raz pierwszy astronomowie widzą dysk tworzący księżyc wokół egzoplanety

Najlepsze gry kosmiczne na PS5: plastry kolana Starlorda w Marvel’s Guardians of the Galaxy

6. Strażnicy Galaktyki Marvela

Jeśli jesteś fanem Marvela, to trzeba zobaczyć, więc przestań czytać Recenzja Marvel’s Guardians of the Galaxy I zacznij grać.

Przygodowa gra akcji z perspektywy trzeciej osoby podąża za Starlordem i jego grupą odmieńców w nowej przygodzie w kinowym uniwersum Marvel’s Avenger. Jest pełen akcji, kiepskich żartów i świetnego przekomarzania się, i jest dokładnie tym, czego potrzebujesz na przerwę od poważnych kosmicznych gier.

I to wszystkie nasze rekomendacje gier kosmicznych na PS5. Być może będziemy mieli dla Ciebie więcej w nadchodzących miesiącach, zwłaszcza gdy pomyślisz o wszystkim Nadchodzące gry na PS5Więc sprawdź wkrótce.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top