Najbardziej ekscytujące urządzenia Samsung, jakich chcemy w 2022 roku i później

z uruchomieniem Linia Galaxy S22, Nowa Telefony z serii Galaxy A. A TabletyTo był pracowity rok dla Samsunga. Ale firma nie jest jeszcze skończona. On niesie inny Rozpakowane wydarzenie 10 sierpniaKrążą plotki o premierze nowych składanych telefonów i nie tylko.

Mam nadzieję, że Samsung na tym nie poprzestanie. Przy tak szerokim asortymencie Samsung ma mnóstwo okazji do aktualizacji i ulepszania mniej znanych produktów – takich jak telefony Galaxy „Fan Edition”. Liczę też na wskazanie, gdzie Samsung planuje kolejne fałdy po Z Flip i Z Fold.

Oto spojrzenie na inne produkty Samsunga, które mam nadzieję zobaczyć w 2022 roku i później.

Zegarek Samsung Galaxy 5

The Zegarek Galaxy 4Który zadebiutował w sierpniu ubiegłego roku, był ważnym kamieniem milowym dla smartwatchy Samsunga. Jest to pierwszy model dostarczany z nową wersją systemu Google Wear OS stworzoną we współpracy z firmą Samsung. Niektóre korzyści płynące z tego partnerstwa są już widoczne w Galaxy Watch 4, w szczególności jego kompatybilność z szeroką gamą aplikacji dostępnych w sklepie Google Play.

Galaxy Watch 4 z logo Samsung na tarczy

Zegarek Galaxy 4.

Lexi Savides/CNET

Ale mieliśmy nadzieję, że zobaczymy więcej funkcji inspirowanych przez Google, napisał w swojej książce mój kolega Scott Stein Przegląd Galaxy Watch 4. Na przykład Galaxy Watch 4 nie był dostarczany z Asystentem Google podczas premiery, chociaż to się zmieniło. Mamy nadzieję, że następny model zachowa funkcje, które już kochamy — takie jak różnorodne funkcje śledzenia zdrowia i doskonały wyświetlacz — jednocześnie wnosząc do programu więcej możliwości Google. Miło byłoby również zobaczyć dłuższą żywotność baterii, biorąc pod uwagę, że Galaxy Watch 4 wytrzymał tylko 1-2 dni podczas testów CNET.

Jeśli chodzi o to, co spodziewamy się zobaczyć w Galaxy Watch 5, oczekuje się, że dodanie czujnika temperatury będzie największym dodatkiem, zgodnie z koreańskim serwisem technicznym. ETNews. Raporty z bloga Sam Mobile również wskazują Większa bateria Może być również w sklepie Nowy model „Pro” Zastąpi obecny Galaxy Watch 4 Classic.

Samsung Galaxy Buds 2 w pudełku

Samsung Galaxy Buds 2.

Nowe słuchawki Samsung Galaxy

Samsung wypuścił nowe słuchawki douszne w sierpniu w ciągu ostatnich kilku lat, więc istnieje możliwość, że zrobi to samo w 2022 roku. Pytanie jednak brzmi, czy firma wypuści nową wersję urządzeń z wyższej półki. Galaxy Buds Prostandardowe Galaktyczne Pąki 2 lub w formie fasoli Galaxy Buds na żywo.

Niezależnie od modelu, można było popracować nad nową parą słuchawek, zgodnie z Klub Galaxy. Holenderski blog spekulował w grudniu, że Ostatnio włożono baterię Na stronie Korea Product Safety Certification może należeć do etui ładującego dla nowej pary wkładek dousznych Samsung.

Nie dowiemy się na pewno, dopóki Samsung nie ogłosi. Ale jeśli Samsung wyda nową wersję Galaxy Buds Pro, chcielibyśmy zobaczyć projekt, który jest bardziej przyjazny i zapewnia lepszą redukcję szumów.

Produkty takie jak Galaxy Buds i Galaxy Watch firmy Samsung stają się coraz ważniejszą częścią doświadczenia ze smartfonami, co pozwala mi wierzyć, że Samsung będzie nadal regularnie wypuszczał nowe słuchawki douszne. Atrakcyjność urządzenia polega nie tylko na samym telefonie, ale także na tym, jak dobrze współpracuje z innymi produktami, których często używamy w naszych telefonach — takimi jak słuchawki, monitory fitness i smartwatche.

Ta strategia sprawdziła się w przypadku Apple, które stało się głównym graczem na rynku urządzeń do noszenia dzięki Zegarek Apple A AirPods. Jestem pewien, że Samsung będzie nadal konkurował pod tym względem.

Galaxy Z Klapka 3

Galaxy Z Klapka 3.

Patrick Holland / CNET

Samsung Galaxy Z Klapka 4

SAMSUNG Galaxy Z Klapka 3 Jest to najbardziej praktyczny składany telefon dostępny w tej chwili. Ale w porównaniu z nieskładanymi telefonami Samsung Galaxy wiąże się z pewnymi znaczącymi kompromisami, zwłaszcza w zakresie aparatu i żywotności baterii.

Jeśli Samsung utrzyma swój obecny styl, w sierpniu możemy zobaczyć kolejny Z Flip 4, który, miejmy nadzieję, naprawi te niedociągnięcia. Plotki z Ice Universe, popularne na Twitterze, sugerują, że nadchodzący telefon Samsunga też będzie węższy zawias A Nowy Snapdragon 8 Plus Gen 1 od Qualcomm Terapeuta, podczas gdy relacja z koreańskiej agencji prasowej Elektryczność Mówi, że mógłby mieć nieco większy ekran okładki.

Taka zmiana ułatwiłaby wyświetlanie powiadomień bez odblokowywania urządzenia, co było jedną z największych wad oryginalnego Z Flipa. Samsung naprawił to w Z Flip 3, zwiększając czterokrotnie ekran okładki. Jednak powiększenie ekranu może znacznie zwiększyć przydatność przedniego ekranu Z Flip do czytania powiadomień. Mam również nadzieję, że Samsung będzie nadal dodawać nowe funkcje oprogramowania, które wykorzystują zginalny ekran Flip, takie jak tryb elastyczny.

a Patent Samsung Objęte blogiem technicznym Chodźmy cyfrowo Pokazanie urządzenia, które wygląda jak Z Flip, ale z obracającą się kamerą wewnątrz zawiasu, również wywołało spekulacje. Ale taki ruch wydaje się naciągany, zwłaszcza że zmiany konstrukcyjne Samsunga w Z Flip były jak dotąd w większości przyrostowe.

Samsung wprowadził na rynek oryginalny Galaxy Z Flip w lutym 2020 r., podczas gdy Wersja 5G Przyszło zaledwie kilka miesięcy później, w sierpniu. tak O Galaxy Z Flip 3 W sierpniu 2021 r. Czas Samsunga jest różny, ale fakt, że w ciągu kilku lat wypuścił już trzy wersje tego telefonu, każe mi wierzyć, że może to być regularna część rocznego cyklu aktualizacji Samsunga.

Złożenie Galaxy Z 3

Złożenie Galaxy Z 3.

Patrick Holland / CNET

Samsung Galaxy Z Fold 4

Podczas gdy Galaxy Z Flip 3 jest przeznaczony dla osób, które chcą, aby ich telefon był bardziej kompaktowy, Galaxy Z Fold przyjmuje odwrotne podejście. Otwórz go, a znajdziesz w środku ekran o przekątnej 7,6 cala. The Złożenie Galaxy Z 3 To trzecia iteracja dużego składanego telefonu Samsunga i zdecydowanie najbardziej dopracowana.

Ale nadal niewygodne jest używanie go jako zwykłego telefonu, gdy jest zamknięty, co pozostaje jego największą wadą. Samsung próbował już rozwiązać ten problem, czyniąc Z Fold 3 cieńszym i lżejszym niż Z Fold 2 i mam nadzieję, że będzie to kontynuowane w tym kierunku.

Opierając się na ulepszeniach między drugą a trzecią generacją Z Fold, spodziewam się nowego procesora, kilku ulepszeń konstrukcyjnych i, miejmy nadzieję, lepszej żywotności baterii w następnym wydaniu. Byłoby również wspaniale zobaczyć ulepszenia oprogramowania, które lepiej wykorzystują ten duży ekran wewnętrzny.

Plotki sugerują, że przynajmniej niektóre pozycje z listy życzeń mogą znaleźć się w kolejnych składanych kartach Samsunga na dużym ekranie. Leaker Ice Universe twierdzi, że opublikował listę Specyfikacja Z Fold 4 na Twitterze. Zgodnie z ujawnionymi specyfikacjami, Z Fold 4 może mieć procesor Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1, ten sam rozmiar ekranu co Z Fold 3 wewnątrz i na zewnątrz, potrójny system kamer z głównym obiektywem 50 MP jak Galaxy S22 i to samo Bateria 4400 mAh.

Samsung wypuścił Galaxy Z Fold 3 i Złożenie Galaxy Z 2 W sierpniu 2021 i 2020 r., podczas gdy pierwszy Galaxy Z Fold został wydany we wrześniu 2019 r. Mając to na uwadze, wydaje się prawdopodobne, że nadchodzący Z Fold zobaczymy na imprezie Samsung Unpacked 10 sierpnia.

Osoba posiadająca koncepcję Flex S z odsłoniętym i złożonym ekranem

Koncepcja Samsung Flex S

Sean Booker/CNET

Nowy typ składanego Samsunga

Składane telefony, takie jak Galaxy Z Fold i Z Flip, są wciąż stosunkowo nowe dla większości ludzi. Ale Samsung już myśli o tym, co może wydarzyć się dalej, co udowodniła w tym firma WPG 2022 Gdy zaoferowano kilka Składane nowe koncepcje. Jeśli jest świeży Wycieki są prawidłoweJedno z tych narzędzi może wkrótce stać się czymś więcej niż tylko koncepcją.

W tym, co wydaje się być tweetem, który został usunięty, Lodowy świat Wcześniej mówił, że Samsung planuje w tym roku wypuścić trzecie „tajemnicze” składane urządzenie. Ale Ross Young, analityk i dyrektor generalny Supply Chain Consultants, odpowiedz na to Być może został przesunięty do 2023 roku.

Wśród koncepcji, które Samsung pokazał ostatnio, jestem bardzo podekscytowany Flex S. Ta koncepcja składa się jak akordeon i ma dwa zawiasy, co daje wrażenie trzech połączonych ze sobą paneli wyświetlacza. Po całkowitym złożeniu może być używany jako zwykły telefon, ale rozkłada się na ekran wielkości tabletu, który wygląda na większy niż Galaxy Z Fold 3.

Jeśli chodzi o składane urządzenia, zazwyczaj wolę urządzenia, które oferują więcej miejsca na ekranie – jak Galaxy Z Fold 3 – od urządzeń, które wyglądają jak składane telefony. Zwykłe telefony są już wystarczająco kompaktowe, więc widzę większą wartość w posiadaniu telefonu, który może zapewnić więcej miejsca na ekranie do czytania i oglądania filmów, gdy ich potrzebuję. Koncepcja Flex S z targów CES 2022 wydaje się pod tym względem ewolucją Galaxy Z Fold.

Tylko Samsung wie, co dalej w przygotowaniu. Ale patrząc na konkurentów jak TCL Eksperymentują również publicznie z nowymi składanymi projektami, więc nie byłoby zaskoczeniem, gdyby w najbliższej przyszłości pojawił się kolejny pomysł Samsunga. Niezależnie od utrzymującej się konkurencji, badania rynku wskazują, że sprzedaż fałd Zaczyna przyspieszać, co daje Samsungowi większą motywację do pozostania liderem w branży.

Tył Galaxy S21 FE

Galaxy S21 FE.

Lisa Eadicicco / CNET

Samsung Galaxy S22 FE

Smartfony Samsunga „Fan Edition” to tańsza alternatywa dla urządzeń z serii Galaxy S. Galaxy S20 FE Został wprowadzony na rynek w 2020 roku jako tańsza wersja Galaxy S20Jednak Galaxy S21 FE pojawił się dopiero na początku 2022 roku – tuż przed debiutem Galaxy S22.

To sprawia, że ​​trudno jest wiedzieć, kiedy Samsung może wydać Galaxy S22 FE, jeśli w ogóle to zrobi. Plotka z bloga Sam Mobile Wskazuje, że Samsung mógł anulować Galaxy S22 FE. aby to zrobić Byłby to sprytny ruch dla Samsunga, Głównie dlatego, że Galaxy S21 FE czuł się zagubiony w składzie firmy między Galaxy S22 a przyjazną dla budżetu serią Galaxy A.

Myślę jednak, że Samsung ma szansę wypuścić telefon, który jest krokiem naprzód Galaxy A53 450 dolarów Ale nie jest tak drogi, jak nadchodzący flagowy telefon Galaxy S. Galaxy S22 FE za 600 USD z nieco większym ekranem i dłuższą żywotnością baterii niż Galaxy S22 może być naprawdę atrakcyjnym wyborem. Moim zdaniem problem z Galaxy S21 FE za 700 USD polegał na tym, że różnica cen między FE a S22 mogła nie być wystarczająco duża, aby się wyróżniać.

Samsung może być najbardziej znany ze swoich smartfonów Galaxy, jeśli chodzi o urządzenia mobilne. Ale produkty takie jak Galaxy Watch 4 i Galaxy Buds dowodzą, że firma koncentruje się również bardziej na urządzeniach przylegających do smartfonów. Jeśli chodzi o to, co dalej po smartwatchach i słuchawkach dousznych, na to pytanie może odpowiedzieć tylko Samsung. Ale wciąż mam nadzieję zobaczyć Para inteligentnych okularów pewnego dnia.

READ  Nowa funkcja Twittera umożliwiająca bezpośrednie publikowanie długich treści na platformie

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top