Nagranie astronauty przedstawiające zorzę polarną na horyzoncie Ziemi uchwycone z kosmosu zadziwia ludzi | wspólny

Niesamowity film przedstawiający zorzę polarną tańczącą na horyzoncie Ziemi wprawił ludzi w osłupienie. Film został opublikowany na Twitterze i jest tak fajny, że może nawet ścisnąć ci szczękę. Istnieje również możliwość, że pokusisz się o obejrzenie filmu więcej niż raz.

Astronauta Samantha Cristoforetti opublikowała wideo na Twitterze. Jej biografia stwierdza, że ​​„mieszka i pracuje na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej”.

„Północne światła! Czy wiesz, co sprawia, że ​​atmosfera błyszczy? Naładowane elektrycznie cząsteczki pochodzące ze słońca zderzają się z cząsteczkami powietrza. Można to zobaczyć w dalekich północnych i południowych regionach Ziemi… Czy wiesz dlaczego? Napisałem podczas zamieszczania wideo.

Nie zdradzimy tego, co pokazuje film, więc spójrz:

Film został opublikowany kilka dni temu. Od czasu udostępnienia klip zebrał ponad 45 000 wyświetleń, a liczba ta rośnie. Post zebrał również blisko 1500 polubień. Film skłonił również ludzi do publikowania różnych komentarzy.

Jeden z użytkowników Twittera napisał: „To takie piękne”. Kolejny komentarz, nieprecyzyjnie przetłumaczony z włoskiego, brzmi: „Wspaniale! Dziękuję!” Jedna osoba doceniająca klip opublikowała „Bardzo fajnie”.

Co myślisz o filmie?

bliska historia

READ  CanIndia News - Po partnerstwie AUKUS, USA i Australii w celu wystrzelenia rakiet w kosmos

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top