Nadchodzący Pixel Watch Google może używać układu Exynos w 2018 roku

Podczas tegorocznej konferencji Google I/O firma potwierdziła, że ​​pracuje nad smartwatchem, który ukaże się za kilka miesięcy. Jednak gigant technologiczny nie podawał szczegółów i według źródeł GSM Arena dowiedział się, że zegarek będzie zasilany przez Exynos 9110 SoC, chipset z 2018 r. oparty na procesie produkcyjnym 10 nm z rdzeniami Cortex-A53.

Nowszą alternatywą będzie platforma Exynos W920, która napędza serię Galaxy Watch4. Port poinformował, że wykorzystuje wydajniejszy węzeł 5 nm i ma znacznie mocniejsze rdzenie Cortex-A55. Powstaje pytanie, dlaczego Google będzie polegał na starszym urządzeniu w swoim produkcie 2022 i te same źródła wskazują, że cały rozwój opiera się na starszym chipie, ponieważ firma pracuje nad Pixel Watchem od dwóch lat. Dlatego wybór nowej platformy jeszcze bardziej opóźni oglądanie.

Ponadto Samsung W920 SoC może nie być jeszcze sprzedawany stronom trzecim i nie jest jasne, kiedy Google będzie w stanie zdobyć ten chip, według GSM Arena. (Ani)

(Ta historia nie została edytowana przez personel Devdiscourse i jest automatycznie generowana z udostępnionego kanału.)

READ  Najnowsze wersje Windows 11 Beta i Dev powodują, że dla wielu znikają menu Start i pasek zadań. Oto jak to naprawić [Updated]

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top