Nadchodzący iPad Pro firmy Apple z bezprzewodowym ładowaniem i szklanym tyłem: raport

Apple pracuje nad nową wersją iPada Pro z bezprzewodowym ładowaniem, zgodnie z Nowy raport w Bloomberg. Aby dostosować się do tej technologii, mówi się, że Apple przechodzi na szklany tył dla nowych modeli, zamiast aluminium z tyłu każdego wydanego do tej pory iPada.

Mówi się, że Apple testuje system ładowania magnetycznego dla nowego iPada Pro podobny do złącza MagSafe, które zostało wprowadzone w linii iPhone 12 w zeszłym roku. Według raportu Apple może również włączyć odwrotne ładowanie bezprzewodowe w nowym iPadzie Pro, co pozwoli iPadowi działać jako samodzielny punkt ładowania bezprzewodowego.

Apple właśnie wydało Nowy iPad Pro M1 z małym ekranem LEDA model ładowania bezprzewodowego będzie gotowy dopiero w przyszłym roku. Jednak Bloomberg twierdzi również, że Apple wypuści przeprojektowanego iPada Mini w 2021 roku z węższymi ramkami ekranu. Nie jest jasne, czy przełączy się na Face ID jak iPad Pro czy Touch ID na przycisk zasilania jak iPad Air – Bloomberg donosi tylko, że „przetestowano też usunięcie przycisku home”.

Wraz z nowym iPadem Mini Apple planuje również wypuścić cieńszą wersję 10,2-calowego iPada. Oba produkty mają wejść na rynek pod koniec roku.

READ  Pisanka została odkryta na oryginalnej konsoli Xbox 20 lat później

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top