Nadchodzący budżetowy flagowiec OnePlusa może być uduchowionym następcą telefonu OPPO

OPPO wypuściło do tej pory dwa urządzenia Ace: Renault lód W 2019 i As 2 W 2020 r. może pojawić się kolejny telefon Ace od OnePlusa, jeśli wierzyć dwóm nowym przeciekom (via.) 91 telefonów komórkowych).
Popularne wyciekły Weibo cyfrowa stacja czatu Mówi, że OnePlus Ace będzie zasilany przez Dimensity 8100, średniej klasy układ MediaTek, który ma być tak szybki, jak zeszłoroczny chipset Qualcomm, Snapdragon 888.

Uważa się, że OnePlus Ace jest urządzeniem skoncentrowanym na grach i ma je dostarczać Szybkie ładowanie 150 W. Głównym aparatem telefonu będzie oczywiście 50-megapikselowy sensor Sony IMX 766, który obsługuje również optyczną stabilizację obrazu (OIS).

Podobnie jak wiele innych telefonów do gier, oczekuje się, że Ace będzie miał teksturowany tył.

Plotka o Ace została uzupełniona kolejnym przeciekiem pochodzącym od chińskiego przecieku WHYLAB. Dodali, że telefon znany jest pod numerem modelu PGKM10 i będzie miał 6,7-calowy wyświetlacz OLED o rozdzielczości 2412 x 1080 pikseli oraz centralną przednią kamerę z dziurkaczem. Telefon pomieści baterię o pojemności 4500 mAh.

Jeśli specyfikacje są znajome, to z powodu plotek Nord 3 Oczekuje się, że będą oferować te same specyfikacje, więc prawdopodobnie będą to te same urządzenia. Jeśli tak jest naprawdę, Ace/Nord 3 może mieć również 12 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci oraz wysoką częstotliwość odświeżania 120 Hz dla płynniejszego przewijania. Głównemu aparatowi 50 MP ma towarzyszyć jednostka ultrawide 8 MP i monochromatyczny moduł 2 MP.
Czy ta specyfikacja sprawi, że będzie to plik? Najlepszy Prime Budżet Roku się okaże. Jeśli wierzyć nieszczelnej osi czasu, Ace/Nord 3 pojawi się tutaj w lipcu.

WHYLAB udostępnił również kilka zdjęć rzekomego asa i chociaż jest przykryty okładką, jego płaski ekran i dziurkacz są wyraźnie widoczne.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top