„Nadal chcę mieć sieć każdej nocy”

TORONTO – Cam Talbot jeździł kiedyś na karuzeli dla bramkarzy NHL i powinien był dostać Fastpass.

Ostatnie letnie zakręcenie 35-latka odepchnęło go od Minnesota Wild i kontynuował tandem z Marc-Andre Fleury do senatorów z Ottawy, ponieważ długie CV Talbota stawia mieszkańca Ontario na szczycie tabeli głębokości w obozie.

Kolejne poza sezonem, kolejna edycja As the Goalie World Turns.

Talbot wstawia tutaj zignorowaną emotikonę.

„Zawsze czuję, że jestem tego częścią. Więc to nie jest dla mnie nowe. Zawsze wydaje się, że jest to jeden z najczęściej omawianych punktów w NHL, ponieważ jeśli nie jesteś (Andrei) Vasilevskiy czy coś, to ty” ponownie w ruchu – powiedział Talbot w środę na Smashfest. Często.

„Niestety, czuję się z tym całkiem dobrze zaznajomiony. Ale tak to już jest i myślę, że fajnie jest być jego częścią. Dobrze jest zobaczyć wiele nowych miast i poznać wielu nowych kolegów”.

Talbot przeniósł się do swojej szóstej organizacji w ciągu siedmiu lat, gdzie w środę na przyjęciu charytatywnym spotkał swojego pierwszego senatora, intrygującego skrzydłowego Matthew Josepha.

Ale on i jego żona Kelly obliczyli odległość przejazdu z pozasezonowego domu rodziny Talbot w Toronto do Ottawy po tym, jak 13 lipca nie powiódł się kontrakt z bramkarzem Philipem Gustafsonem. Jego nowi koledzy już skontaktowali się z sugestiami dotyczącymi nieruchomości, a Talbot planuje wkrótce odbyć podróż na północny wschód.

„Teraz jest około czterech i pół godziny od mojego domu. Więc dojazdy są łatwiejsze, to na pewno, z dziećmi (Landon i Sloan) i wszystkim” – powiedział Talbot. „Nie mogę się doczekać bitwy o Ontario, to na pewno. Byłem po obu stronach bitwy o Albertę, więc fajnie będzie być częścią tej walki. „

Sprawy stały się niezręczne w Minnesocie w jednorazowym drafcie, czekając na 37-letnią UFA Fleury, która podpisała dwuletni kontrakt od GM Billa Guerina, który zapewnił mu dodatkowe bezpieczeństwo od Talbota – który wkracza w swój ostatni sezon z 3,67 milionami dolarów i jest chętny na własnym przedłużeniu.

READ  Sześciu członków haitańskiej delegacji na Olimpiadę Specjalną zaginęło na Florydzie, policja rozpoczyna poszukiwania

Agent Guerina i Talbota, George Bezos, odbył w Montrealu napiętą rozmowę, która stała się publiczna.

Wild dostał bardziej opłacalny tandem; Pierre Dorion dostał przypiętego bramkarza NHL i kolejnego kapitana w pokoju.

„Sposób, w jaki to się skończyło w Minnesocie, nie był taki, jak chciałem, żeby to się skończyło, szczerze mówiąc. Myśleliśmy, że zobaczymy się tam przez długi czas. Ale to najwyraźniej się nie stało” – wyjaśnił Talbot. .

„Z drugiej strony jestem podekscytowany, że mogę być częścią nowej grupy, bardzo młodej grupy, grupy, która zmierza we wspaniałym kierunku. Mają wspaniały młody rdzeń. Przynieśli wiele dobrych kawałków i cieszę się, że jestem jednym z tych kawałków”.

Po zdobyciu większości startów w Minnesocie w latach 2020-21 i 2021-22 Talbot był zagrożony utratą lwiej części Hall of Famer w przyszłości. Pamiętaj: Fleury, mająca termin wymiany, skoczyła i zdobyła wszystkie starty Wild poza jednym w swojej porażce w pierwszej rundzie w sześciu meczach z St. Louis.

Jednak w stolicy kraju byłoby schowane, aby Talbot przegrał.

Dorion jest bez wątpienia wysoko w rezerwie, 29-letni Anton Forsberg. General Motors podpisał pod koniec marca trzyletnie przedłużenie o 8,25 miliona dolarów.

Ale osiągnięcia Talbota (201-143-34, 0,915) i dodatkowe doświadczenie dodają bardzo potrzebnego przywództwa do składu.

Niepopełnić błędu. Priorytet Talbota nie jest dla wskazówek.

Chce zdobyć pierwsze miejsce.

To znaczy, o to chodzi, prawda? Tego właśnie chcesz. Nikt nie chce jechać na obóz i mówić: „Wiesz co? Nie chcę grać w tym roku w wiele meczów. Wszyscy jesteśmy konkurencyjnymi hokeistami i jest ta przewaga konkurencyjna, ta agresywność, że chcesz być mężczyzną. Każdy chce być mężczyzną. „Gdybyś nie chciał być mężczyzną, prawdopodobnie nie byłbyś na tym etapie swojej kariery” – powiedział Talbot. .

„Mam teraz 35 lat, ale nadal chcę te mecze. Nadal chcę grać w siatkę każdego wieczoru i będzie to walka. To znaczy, Anton też jest bardzo dobrym bramkarzem. Ma trzyletni kontrakt. oczywiście często go też widują. Tak więc będzie. Zaczyna się bitwa, a kto gra lepiej, zagra. I tak powinno być.

READ  Niektórzy gracze zdobywają punkty, inni pomagają – gwiazda Oilers, Leon Drysittel, robi jedno i drugie

Talbot może łatwo uruchomić ciąg migających świateł, aby łatwo odbudować Ottawę.

Jest irytujący 22-letni kapitan: „Nigdy nie chcesz, żeby facet taki jak Brady (Tkachuk) stał przed tobą. siejący spustoszenie przed siecią”.

Newly Expanded Center, Josh Norris: „On podarł dysk”.

Człowiek w obronie szybkości, Thomas Chabot.

I, oczywiście, wynik „ogromnego” handlu snajperem Alexem DeBrincatem i uznanym liderem i wolną agencją znajduje Claude Giroud.

„Myślę, że między nim a mną możemy prowadzić w pewien sposób, że trzeba to zrobić. I oczywiście wprowadzając człowieka tak utalentowanego jak Alex, po prostu mówi cuda w kierunku, w którym zmierza ta grupa” – powiedział Talbot.

„Ich podstawowa grupa facetów, byli tam już od jakiegoś czasu. Przeszli przez to. Są gotowi na następny krok. „

Talbot uważa, że ​​kiedy hokeiści wywołają listę senatorów, będą musieli poważniej potraktować drużynę.

A dzieciak, który dorastał przywiązany do tej zadziornej walki w Ontario, pochyla się w noc hokejową w Kanadzie obok taty, aby zobaczyć, że premierowe mecze Senatu i pierwszy sobotni mecz są przeciwko Toronto Maple Leafs.

„Te gry konkursowe są zawsze najlepszymi grami, w których można być częścią. Strzelają do ciebie bardziej niż jakakolwiek inna gra i zakreślam je w kalendarzu” – powiedział Talbot.

„To ekscytujący okres w Ottawie”.

Jeszcze bardziej ekscytujące, jeśli Talbot przez dekadę może dać dzieciom szansę.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top