Musk sugeruje, że transakcja może zostać sfinalizowana, jeśli Twitter poda informacje o potwierdzeniu użytkowników

Musk sugeruje, że transakcja może zostać sfinalizowana, jeśli Twitter poda informacje o potwierdzeniu użytkowników

Dyrektor generalny Tesli, Elon Musk, zasugerował na początku soboty, że jego umowa o przejęciu Twittera może być kontynuowana, jeśli platforma mediów społecznościowych dostarczy informacje o tym, w jaki sposób może potwierdzić, że próbkowane konta są autentyczne.

„Jeśli Twitter po prostu podał metodę pobierania próbek 100 kont i sposób, w jaki zostały one potwierdzone jako prawdziwe, transakcja powinna przebiegać na oryginalnych warunkach” – powiedział. Piżmo napisało na Twitterze. „Jednak jeśli ich wnioski SEC okażą się materialnie fałszywe, nie powinieneś tego robić”.

Później napisał na Twitterze, że wyzywa CEO Twittera na debatę.

„Jestem tutaj, aby rzucić wyzwanieUmieść tweeta Do ogólnej dyskusji na temat współczynnika botów na Twitterze. Niech udowodni opinii publicznej, że Twitter ma mniej niż 5% fałszywych lub spamujących użytkowników dziennie! piżmo ćwierkanie.

piżmo też Tweetuj poza ankietą Pytanie, czy mniej niż 5 procent codziennych użytkowników Twittera to spam czy podróbka.

Tweety Muska są najnowszym dramatem między dyrektorem generalnym SpaceX a platformą mediów społecznościowych po działaniach prawnych w związku z jego próbą zakupu Twittera.

Na początku tego roku Musk zawarł umowę kupna Twittera za 44 miliardy dolarów, ale niecałe trzy miesiące później zakończył umowę. Jego zespół prawny argumentował wówczas, że na Twitterze nie podano wystarczających informacji na temat botów. Zespół twierdził również, że firma zajmująca się mediami społecznościowymi zwolniła kilku pracowników z naruszeniem umowy, a jej oświadczenia na temat botów były nieprawdziwe.

Platforma społecznościowa pozwała Muska, aby zmusić go do zakończenia przejęcia.

Po zaaranżowaniu publicznego spektaklu, aby uruchomić Twittera, a następnie zaproponowaniu, a następnie podpisaniu przyjaznej dla sprzedawców umowy o połączeniu, Musk wydaje się wierzyć, że – w przeciwieństwie do wszystkich innych stron podlegających ustawie Delaware Contract Act – może zmienić zdanie, nieważne firmę, zakłócić jej działalność i zniszczyć wartość Akcjonariuszy, odejść” Powiedział, że pozew przeciwko Muskowi.

READ  Koronawirus: wynik testu amerykańskiego senatora Wickera i Kinga na COVID-19

Ale Musk złożył pozew wzajemny na początku tego miesiąca, a jego prawnicy twierdzili, że nie konsultowano się z nim w sprawie ważnych decyzji w firmie zajmującej się mediami społecznościowymi i że miliarder zawarł umowę, nie znając „nieprawdziwych oświadczeń lub zaniechań”, co wpłynęło na jego postrzeganie. wartość strony, Według Associated Press,.

Odpowiedz na Twitterze przeciwko powództwu wzajemnemu, mówiąc, że argument ten został „wyobrażony w celu uniknięcia porozumienia o fuzji, którego Musk już nie przyciąga, gdy giełda traci na wartości – a wraz z nią jego ogromna osobista fortuna”.

Zaktualizowano o 15:26

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *