MSPO 2022: Patria Polska prezentuje AMV XP

Patria wykorzystała wystawę MSPO 2022 w Polsce Jego wyświetlacz AMV Do potęgi Czakra (8×8) Pojazd W środku The BWP Ramy wybrane przez Słowację.

Pod koniec sierpnia Słowacja zamówiony 76 pojazdów AMV XP rządowo-rządowy Kup dla nich Bożów Obrnené VozidlA (BOV) projekt. Umowa Szacowany na €447MI Obejmuje podział trzech kategorii. Struktura BWP będzie Uzbrojeni w TURRA 30 zdalna wieża słowackiej firmy EVPÚTo jest broń z Bushmaster II Mk44 30 mm Automatyczny armata, Dwa PPK i granatniki dymne. Dostawy mają się rozpocząć w 2023 r., a następnie pojazdy Będzie działać w kraju Ciężka Brygada Zmechanizowana, spowoduje Stanął pod Słowacją NATO Afirmacje.

Poprzednie oferty AMV XP

Wojsko Polskie korzysta z kilku wariantów ROSOMAK (zasadniczo Patria AMV 8×8) Pojazd. Pierwotna umowa, podpisana w 2003 r., obejmowała 690 pojazdów z 10 z wieloma odmianami Podpisano dodatkowe umowy Później. Razem, polska firma Rosomak SA SjestememianowiceŚląski Wyprodukowano prawie 900 ROSOMAKów, ale ze względu Limity licencji, Polska nie mogła jej sprzedać za granicą Łatwo. Dodatkowo, ich Prawo do ich wytwarzania Z tego powodu Wygaśnie W 2023.

Podczas MSPO 2022A Podkreślił to przedstawiciel Patrii został porównany A ’CLASIK Rosomak, The AMV Do potęgi ma pod warunkiem, że Znaczący postępmenty, Włącznie z Lżejsze zawieszenie i Istnienie W pełni cyfrowysWyd. AMV Do potęgi rodzina wielopokoleniowa opisany jako mieć Dodatkowy ładowność, DodatkowyWydajność i Dodatkowy Bezpieczeństwo”. Pod względem bezpieczeństwa AMV Do potęgi Zbroja Wymierny do zrobienia Nad STANAG 4569 Poziom 4a/4b. Jeśli chodzi o opcje broni, to może być wyposażone WTo jest Patria NEMO System silnika wieży 120 mm lub pociski przeciwpancerne/przeciwlotnicze. AMV XP Prezentowany po raz pierwszy w Kielcach w 2015 rokuI Polska otrzymała licencję na ich produkcję w 2019 roku.

READ  Kiedy i gdzie Iga Whitech ogląda mecz? 83 1,83 mln Zaczyna się walka o tenis

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top