Mówi się, że Andrea Birlow jest zainteresowany zostaniem trenerem reprezentacji Polski

Andrea Pirlo ma zostać trenerem reprezentacji Polski.

42-latek był bez pracy Juventus Zwolnił go w maju. Pomyśl o tym, włoskie legendy powinny mieć więcej czasu ze względu na złą formę zespołu.

Obecnie zajmują piąte miejsce w Serie A i muszą poprawić swoje wyniki, aby grać Liga Mistrzów Piłka nożna w przyszłym sezonie.

Odkąd opuścił swój były klub, Birlow pozostał na lodzie. Ale mając tę ​​nową możliwość na wyciągnięcie ręki, może wkrótce wrócić do kierownictwa.

Jego przedstawiciele prowadzą podobno rozmowy z Polską. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, były pomocnik może przejąć największy marcowy mecz w Pucharze Świata z Rosją.

Jakie informacje otrzymaliśmy do tej pory?

Piotr Koźmiński z WP Sportowe krok po kroku Gra TVP, Potencjalna transakcja to realna możliwość.

Powiedział: „Kolejnym kandydatem jest Andrea Birlow. Światowa gwiazda futbolu i były trener Juventusu Wojciech Schkesny chce pracować z białymi i czerwonymi. Andrea poprosił o poinformowanie, że rozmawiał już ze stroną polską w tej sprawie.

Naród europejski szuka nowego trenera po odejściu byłego kapitana Swansea City Paulo Sousy 29 grudnia. Będąc w Polsce były zawodnik opuścił drużynę Mistrzostw Europy, by oszukać swoją drużynę. Nie wygrali ani jednego meczu i zajęli ostatnie miejsce w grupie D.

Następnie zabrał ich do fazy play-off rundy kwalifikacyjnej Mistrzostw Świata. Przyznał jednak, że ich liczebność nie wystarczyła, by pokonać szał Sousy. Podpisał dwuletni kontrakt z klubem, mimo wezwań prezesa PZPN do odejścia.Bardzo nieodpowiedzialne”.

Dlaczego brana jest pod uwagę Andrea Birlow?

Może nie jest najbardziej doświadczonym trenerem. Ale piłkarskie IQ Birlowe’a nie budzi wątpliwości. Ma największy umysł w historii gry i na pewno nie potrwa długo, dopóki nie zacznie się pokazywać na poziomie menedżerskim.

Krok: Andrea Birlowe opisuje Calvina Phillipsa jako bardzo wyjątkowego

READ  Grupa wicekrólestwa: Potępiamy kolejny niefortunny akt agresji

Ponadto zgrało go już z bramkarzem Wojciechem Schkesnym, który w przeszłości współpracował z Juve Stopper.

Wydaje się, że chce wrócić do włoskiej administracji. Mając możliwość współpracy z metronomą Robertem Lewandowskim, z pewnością nie chciałby go pominąć.

Według TVP Sport, PZPN ogłosi nowego trenera do 19 stycznia. Tak więc fani nie muszą długo czekać, aby dowiedzieć się, czy Birlow wykonał swoją pracę.

Wyróżnione zdjęcie: Getty

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top