Mountis prowadzi śledztwo w sprawie rzekomego kopnięcia z łyżwy dla serii Beer w obliczu przeciwnika

Rzekomy kopniak był tylko końcem rzekomej gwałtownej kłótni między dwoma zespołami.

Treść artykułu

Burnaby Mounties prowadzi śledztwo po tym, jak w tym tygodniu w Internecie opublikowano wideo z rzekomej brutalnej gry na lodzie podczas piątkowej gry Adult Hockey League.

Reklama 2

Treść artykułu

Policja potwierdziła w czwartek, że prowadzi śledztwo w sprawie incydentu, który rzekomo pojawił się w filmie opublikowanym na WhatsApp od co najmniej środy.

Pokazuje odtwarzacz wideo na piątkowym meczu w Scotia Barn w Burnaby, W domu jednej z wielu operacji ASHL w całym kraju wydaje się, że kopie przeciwnika w głowę swoją łyżwą. Policja potwierdziła Postmedia, że ​​jeden z graczy został kopnięty podczas meczu i szukał pomocy medycznej.

Dave Renville, dyrektor Burnaby League w ASHL, potwierdził incydent w e-mailu.

Jesteśmy w pełni świadomi sytuacji i dobrze nad nią pracujemy. „Gracz, który został wyrzucony, pomimo traumy, zakończył mecz.

w oświadczenieLiga Bezpiecznego Hokeju dla Dorosłych powiedziała:Zachowanie i zachowanie na lodzie pokazane na filmie w żaden sposób nie jest zgodne z wartościami naszej ligi i regułami gry.

Reklama 3

Treść artykułu

„Chociaż zdajemy sobie sprawę, że całkowite zapobieganie takim incydentom nie jest możliwe, będziemy nadal zapewniać, że takie incydenty będą rozwiązywane z odpowiednią dodatkową dyscypliną, w tym z możliwością trwałego wykluczenia gracza z ligi”.

W oświadczeniu stwierdzono, że zawodnik został zawieszony w lidze bezterminowo i „Otrzymasz dyscyplinę uzupełniającą zgodnie z sekcją 2.15(a) Zbioru Zasad ASHL.”

Domniemany kopniak pojawił się pod koniec rzekomej gwałtownej konfrontacji między dwoma zespołami, zgodnie z klipem wideo online.

READ  Carey Price powróci do Kanady w poniedziałek po miesiącu w programie NHL Player Assistance Program

Nagranie wideo, które Postmedia potwierdziło, że pochodzi z rzekomego incydentu, pokazuje, że po wezwaniu na spalonym gracz z drużyny o nazwie Hotshots dał graczowi z drużyny o nazwie Grizznasty pchnięcie po gwizdku. Gdy obie drużyny zbiegają się, gracz z Grizznastego noszący numer 17 wchodzi do walki i wymienia pchnięcia z innym graczem noszącym numer 90, tym samym zawodnikiem, którego rzekomo zamierza wykopać na końcu.

Reklama 4

Treść artykułu

Dwóch graczy upadło na lód, z numerem 17 na szczycie numeru 90. Wygląda na to, że zawodnik 17 uderzył przeciwnika w głowę i ciało. Kiedy urzędnik próbuje odciągnąć liczbę 17 od rzekomego złomu, obaj gracze rzucają, a liczba 17 jest rzekomo nadal złapana. Nie jest jasne, czy właściciel koszulki z numerem 90 zadaje ciosy, ale wygląda na to, że próbuje odepchnąć przeciwnika.

Film #17 pokazuje, jak został przygnieciony do lodu przez urzędnika, ale rzekomo kopie przeciwnika deskorolką.

Krótszy film pokazujący tylko domniemany kopniak, Opublikowano na Reddicie w środowy wieczór A Został również zauważony na Twitterze.

Atakujący zawodnik, który pojawia się w filmie, ma numer 17 i zależy od protokołu wyników Opublikowano online, oceniany za karę większą i niewłaściwe zachowanie w meczu za kontakt głową, a także za karę meczową, najprawdopodobniej za rzekome kopnięcie. Arkusz wyników identyfikuje 17 jako Brandon Gee-Moore.

Reklama 5

Treść artykułu

Burnaby RCMP kpr. Mike Callang powiedział Postmedia w czwartek, że incydent został zgłoszony policji we wtorek.

„Podczas wypadku ofiara została kopnięta przez innego gracza, powodując obrażenia wymagające leczenia. RCMP Burnaby nadal bada okoliczności i działania, które doprowadziły do ​​kontuzji gracza” – powiedział w e-mailu.

READ  Springer zaprezentował swoją charakterystyczną awanturę, popychając Blue Jays do zwycięstwa

„RCMP w Burnaby ma wideo pokazujące jeden zakątek incydentu, który został zebrany jako dowód. Śledczy wciąż rozmawiają z graczami i świadkami.”

[email protected]

twitter.com/risingaction


Więcej wiadomości, mniej reklam: Nasze dogłębne dziennikarstwo jest możliwe dzięki wsparciu naszych subskrybentów. Za jedyne 3,50 USD tygodniowo możesz uzyskać nieograniczony dostęp do reklam w The Vancouver Sun, The Province, National Post i 13 innych kanadyjskich serwisach informacyjnych. Wesprzyj nas, subskrybując już dziś: Vancouver Sun | przerwać.

    Reklama 1

uwagi

Postmedia jest zobowiązana do utrzymania żywego i obywatelskiego forum do dyskusji i zachęcania wszystkich czytelników do dzielenia się opiniami na temat naszych artykułów. Moderowanie komentarzy może potrwać do godziny, zanim pojawią się w Witrynie. Prosimy, aby Twoje komentarze były trafne i pełne szacunku. Włączyliśmy powiadomienia e-mail — otrzymasz teraz wiadomość e-mail, jeśli otrzymasz odpowiedź na swój komentarz, jeśli pojawi się aktualizacja obserwowanego wątku komentarza lub jeśli jest to użytkownik obserwujący komentarz. odwiedziliśmy Wytyczne dla społeczności Aby uzyskać więcej informacji i szczegółów na temat ustawiania pliku E-mail Ustawienia.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top