Modele Apple iPhone 14 ujawnione w nowym filmie

Wycieki iPhone’a 14 są Początek kuli śnieżnej Gdy zbliżają się krawędzie wydania, teraz najlepiej jak będzie wyglądała cała gama.

Apple wyciekło dawno temu Sony Dixon Jest odpowiedzialny za najnowszą sensację, publikując praktyczne wideo z makietami iPhone’a 14, iPhone’a 14 Max, iPhone’a 14 Pro i iPhone’a 14 Pro Max. Podkreśla największe zmiany zewnętrzne, które nadchodzą w asortymencie.

Rozbijmy je.

1. Żegnaj wycięcie

Być może najbardziej kontrowersyjną zmianą w ofercie iPhone’a 14 jest decyzja Apple, by nie tylko złomować notch, ale zastąpić go podwójnym otworem „i” wyłącznie dla modeli Pro. To skłoniło niektórych fanów iPhone’a do zadeklarowania projektu krok wstecz, ale wydaje się, że Apple trzyma się go z nadchodzącą zmianą. Pełen asortyment w 2023 r..

To oszałamiająca zmiana wizualna i największa zmiana w konstrukcji iPhone’a od czasu wprowadzenia iPhone’a X w 2017 roku.

2. Duże aparaty

Drugą rzucającą się w oczy zmianą podkreśloną przez atrapy jednostek jest rozmiar nowych tylnych aparatów iPhone’a 14 Pro i Pro Max. Firma Apple została mocno skierowana do aktualizacji modeli Pro do czujników podstawowych 48MP Jest nawet o 35% większy niż jednostka 12 MP we wszystkich modelach iPhone’a 13, a wideo Dicksona pokazuje dramatyczne wyniki nowego wyboju aparatu. W zestawieniu z iPhone’em 14 i iPhone’em 14 Max (które trzymają się czujnika 12MP) wyglądają jak giganci.

Czy to może być pierwszy rok, w którym istnieje znacząca różnica w jakości obrazu między modelami iPhone 14 i iPhone 14 Pro?

3. iPhone 14 maks.

W końcu docieramy do zupełnie nowego członka tej gamy: iPhone’a 14 Max, który zastępuje 5,4-calowego iPhone’a 13 Mini. Atrapy Dixona pokazują, że w rzeczywistości jest to ogromny iPhone 14 Pro Max i oba mają ekrany o przekątnej 6,7 cala.

Duże rozmiary ekranów stają się coraz bardziej powszechne i myślę, że już sam sprawi, że iPhone 14 Max odniesie sukces, ale oznacza to, że fani mniejszych telefonów muszą teraz poszerzyć się o 6,1-calowy iPhone 14 / iPhone 14 Pro (teraz najmniejsze telefony w zasięg). oni też Powinieneś zapłacić więcej Ponieważ iPhone 13 Mini był opcją dla początkujących, iPhone 14 Max znajdzie się na szczycie iPhone’a 14.

Wrzuć twierdzenie, że iPhone’y będą Przejdź na USB-C w 2023 r. (zmiany portów zwykle mają znaczący wpływ na używaną wartość starszych modeli), a klienci stają przed znacznie większą niż zwykle decyzją dotyczącą aktualizacji i Nie ma zbyt wiele czasu na myślenie.

___

Śledź Gordona w Facebook

Więcej o Forbesie

Więcej od ForbesaZnawcy Apple twierdzą, że USB-C pojawi się na iPhone’ach w 2023 r.

READ  Wszystko, co musisz wiedzieć o jego najbardziej imponujących specyfikacjach, cenie i funkcjach

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top