Młodzi i niespokojni spoilery 4-8 października 2021

W najnowszym serwisie Soaps.com Młoda i niespokojna Spoilery od poniedziałku 4 października do piątku 8 października, it Igrzyska głodowe Od wystawnych wesel, kiedy Newman mierzy się z zdeterminowanym i nieskrępowanym Billym, nawet kiedy Ashland może w pojedynkę narazić swój związek z Victorią na niebezpieczeństwo. Czy para trafi do przejścia? Kto otrzyma niespodziankę w tym wyjątkowym dniu? Czytaj dalej, aby zdobyć informacje o wielkim włoskim weselu i nie tylko!

Na pamiątkę: szczery hołd dla Gwiazdy, które ukradł nam 2021 rok. Spójrz wstecz na role, które pozostawiły swój ślad w naszej galerii.

Y&R Niespokojny tyrad! Tematy skoku: Ostateczne ujawnienie Ashland będzie nieobecneMaria Odmawia Aby się wycofać, tatuś Devon, plan Sally, „chrupnięcie” Faith, Moses i Jack ubierają puszysty dywan swoim krokiem!

Młoda i niespokojna Tydzień Spoilerów 4 października:

Ślub stulecia?! Młoda i niespokojna Fabuły zderzają się i eksplodują na ślubie Victorii i Ashland…a wszystko zaczyna się od wypadku na weselu! Oprócz historii miłosnej zdjęć Wiktorii i Ashland!

Młoda i niespokojna Spoilery na poniedziałek 4 października:

W poniedziałkowym podsumowaniu Ashland prosi Nicka o zachowanie tajemnicyDevon pomaga Abby przy dziecku, a Billy poznaje smak Amandy, zanim zagłębi się w przeszłość Luke’a!

Whoa… Kiedy Ashland prosi Nicka o dochowanie tajemnicy, najprawdopodobniej przed Victorią, jak może zgodzić się na ukrywanie swojego najbliższego brata? Z drugiej strony, jeśli to Billy zawsze jest tym, którego Luke próbuje zatrzymać, możemy… Łatwo Wyobraź sobie przekonanie Nicka.

Ostatnio między tymi dwoma sytuacjami było trochę ciężko, więc nie jest niespodzianką, że sfrustrowana Sally przyjęła postawę obronną z Adamem. Czy rozgrywka doprowadzi do przełomu dla szefa Newman Media i jego odważnego i pięknego pracownika?

obecnie To jest niesamowite Wygląda intrygująco! Co Amanda ma w zanadrzu, gdy wykonuje ruch, który nie pozwala zasnąć Devonowi? Być może znajdziemy wskazówkę w tej recenzji Ona i jej siostra bliźniaczka Hilary mają burzliwą historię w mieście Genua.

READ  Najbliższy współpracownik księcia Karola drastycznie rezygnuje po wycieku listu - Royal Central

Gwiazda mydła CBS Daje wgląd w ciążę swojej żony: „Przynajmniej”, mówi, „nie rzuciłam w ciebie niczego – jeszcze”.

Młoda i niespokojna Spoilery na wtorek, 5 października

To musi być czas miłości, światła i śmiechu dla Victorii i Ashland, kiedy przyjeżdżają do Toskanii, ale biorąc pod uwagę całą podejrzliwość pana młodego, musimy się zastanowić, czy zdołają dotrzeć do ołtarza i przejść przez ceremonię bez kolejnego spłaszczenie sakramentu.

Mimo wszelkich starań, by iść dalej, Maria po raz kolejny zmaga się z instynktami macierzyńskimi. Czy to oznacza, że ​​nie jest w stanie zrezygnować z pomysłu posiadania dziecka z Tessą, a jeśli tak, to czy jej obsesja wywoła większe napięcie w ich związku?

Czy cuda nigdy się nie skończą? Wygląda na to, że wszyscy Newmans pracują razem, aby zabezpieczyć ślub Victorii Z Przeszkoda, ponieważ nikt poza jej wcześniej zrażonym bratem Adamem nie czuwa nad Billym. Wiemy, że jej były był „nieproszony” ze ślubu, ale czy i tak pojawi się we Włoszech?!

Kiedy serce woła Ulubieniec fanów dołącza do długo oczekiwanego spin-offu Ale czy Jack Thornton wróci z martwych?

Młoda i niespokojna Spoilery na środę, 6 października:

Bardzo blisko, ale do tej pory. Tuż przed tym, jak Ashland poślubia kobietę swoich marzeń, Ashland naraża swój związek z Victorią na niebezpieczeństwo. Czy Teflon Lock wymknie się bez szwanku z ostatniej ciasnej sytuacji, aby serial mógł trwać dalej?

Kiedy Nate i Elena ukrywają chłopaka, może to być po prostu Ashland. Zastanawiamy się, czy wybitny lekarz zdawał sobie sprawę z tego, co robił, kiedy zgodził się działać jako najlepszy mogolski człowiek, którego ledwo znał… i czy wyjedzie z Toskanii nie tylko z wymyślnymi prezentami ślubnymi, ale iz żalem!

Szokujące informacje znajdują się gdzieś indziej niż na kolanach Billy’ego. Czy była Wiktoria w końcu trzyma w swoich rękach los jej ślubu – i jej przyszłość?

READ  Charlie Cox widzi możliwy powrót jako Daredevil jako Dicey – The Hollywood Reporter

Młoda i niespokojna Spoilery na czwartek, 7 października:

Wygląda na to, że śluby Victorii i Ashland będą bolesne, ludzie! Victor i Nikki kontrolują szkody w Toskanii, a Billy wprowadza swój plan w życie. Całkowicie widzimy, jak dyrektor Chance Comm ryzykuje zatrzymanie ślubu swojej byłej żony. Jeśli tak, czy odpadnie… czy wyląduje na boku dobrze zaprojektowanego chodnika?

Młoda i niespokojna Spoilery na piątek 8 października:

Wybaczcie mi! w przeciwnym razie Gdy Victor i Nikki stają po przeciwnych stronach kłótni, klucz francuski zostaje wrzucony do firmy ślubnej. Nie możemy nawet zacząć spekulować, kto stanie się „zwycięzcą”, gdy obaj staną łeb w łeb. Czy będziemy musieli zmienić kolejność, w jakiej? Sklasyfikowaliśmy wiele żon Wąsa?

Biorąc pod uwagę, że jej niepewny stan psychiczny skłonił ją do podjęcia wątpliwych decyzji, musimy się zastanowić, czy to będzie dobra wiadomość, gdy zaskoczy Marię Tessę. Czy to doprowadzi do? Fani Teriah są przerażeni rozstaniem?

Wszystko sprowadza się do jednej chwili prawdy w Villa Neumann w Toskanii, kiedy Victoria podejmuje decyzję o przyszłości z Ashland. Czy powiedziałbyś „tak” lub „zdecydowanie nie!”? A jeśli to ostatni, Czy kolejna para pójdzie w górę? Zostać mężem i żoną zamiast „Asztorii”?

Brakuje Michaela Baldwina? Uzyskaj poprawkę dzięki naszej nowej galerii zdjęć Jego skomplikowana podróż od brudnego psa do srebrnego lisa.

– Candice Young/Charlie Mason

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top