Młody i zmartwiony Richard Borghi ujawnia, dlaczego został zwolniony – łamiąc protokoły COVID

„Chciałem po prostu wyjaśnić sytuację” – powiedział aktor na początku Instastory 11 stycznia.

Po przeczytaniu o jego wyjściu z Młoda i niespokojna W Internecie Richard Burgee zabrał się do mediów społecznościowych, aby wyjaśnić, dlaczego przestał grać w Ashland. Zauważył: „Moja żona powiedziała coś o tym, że jest to wybór pokazowy i to prawda”. Ale prawda jest taka, że ​​naiwnie i nieumyślnie naruszyłem zasady programu dotyczące COVID.

„Wróciłem na wschód w Boże Narodzenie i uzyskałem pozytywny wynik testu na obecność wirusa gdzieś w okolicach Świąt Bożego Narodzenia w domu mojej siostrzenicy i odwiedziłem moją 97-letnią mamę” – kontynuował. „Wzięł niezbędne pięć dni zalecane przez Centers for Disease Control and Prevention” [to isolate]Wrócił, a potem poszedł i dwukrotnie dał wynik negatywny w studiu we wtorek i środę, i poszedł do pracy.

Borghi myślał, że robi należytą staranność. Zaznaczył, że „nie było to zgodne z wytycznymi oferty”. „Więc nieumyślnie naruszyłem zasady i protokoły programu COVID.

„Byłem tym przerażony” – powiedział. „Nadal to robię. Naprawdę mi to przeszkadza, ale tak właśnie jest. Szanuję każdą decyzję programu. Robią, co w ich mocy, tak jak my wszyscy”.

jeszcze: Eric Bryden i Betty White… para na ekranie?!?

Podsumowując, Porgy, która obejmuje inne wagi mydła Inny świati dni naszego życia i Szpital publicznyśpiewać pochwały Młodość i zamieszanie. Powiedział po wysłaniu wspierającej wiadomości do swojego następcy, Roberta Newmana (Josh, światło przewodnie). „Naprawdę życzę facetowi, który przychodzi grać Ashland, świetnie się bawi. Będzie pracował z najbardziej niesamowitą aktorką i najbardziej niesamowitą i niesamowitą aktorką.”

Porgy Neumann

Ponieważ przygotowujemy się do Ashland Switcheroo na rok 2022, Przegląd teorii fanów o zmianach Doprowadziłoby to do cudownego zwrotu akcji. Następnie szybko zajrzyj do Świetne zdjęcia z galerii Za poprzedni rok musimy go ponownie zaktualizować. Znajdują się one w galerii zdjęć poniżej.

READ  Rozpoczyna „stary” cel, „wężowe oczy”

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top