Młode i kłopotliwe spoilery: czwartek 30 grudnia – ostatnia szansa Sally – Chelsea przyznała się do Adama

ten Młode i niespokojne spoilery (Y&R) W czwartek, 30 grudnia, denerwuj się, że Sally Spectra (Courtney Hope) będzie miała ostatnią szansę na sfinalizowanie swoich planów na Sylwestra — a Chelsea Lawson (Melissa Claire Egan) przyzna się do Adama Newmana (Mark Grossman). Phyllis Summers (Michelle Stafford) również obawia się katastrofy, więc oto, na co fani Y&R mogą się spodziewać.

W społeczności spotkasz Sally Adam i będziesz miał kolejną szansę na rozmowę z nim na wspólne spędzenie sylwestra. Będziesz żałował, że Adam nie był skłonny nic nie robić razem, bo żadne z nich nie miałoby planów.

Oczywiście Adam będzie się upierał, że to zależy od tego, co chce zrobić Sally. Mógł się martwić, że Sally spodziewała się czegoś więcej niż wieczoru przyjacielskiej rozmowy – aw głębi duszy Sally niewątpliwie liczyła na pocałunek o północy.

Adam będzie musiał zdecydować, czy jest gotów zaryzykować spędzenie nocy sam na sam z Sally. Musi walczyć ze strachem, ponieważ może to zdenerwować Chelsea, jeśli wiadomość do nich wróci.

Adam nie lubi kołysać łodzią, ponieważ stara się utrzymać otwartą linię komunikacji i spokojnie iść naprzód jako współrodzice.

Jakby Adam nie był już pełen Sally, będzie musiał zmierzyć się z kolejnymi dramatami Chelsea. To dlatego, że Chelsea ujawni coś w czwartkowym odcinku.

Czy wszystko, co przyznaje Chelsea, dotyka serca Adama? Czy mógłby pomóc Chelsea w osiągnięciu pożądanego postępu podczas zjazdu?

Niezależnie od tego, Adam jest w brudną noc i bardziej chaotyczny Nowy Rok! W międzyczasie Dawson (Britney Sarpy) i Nate Hastings (Sean Dominic) będą rozmawiać z nami o swojej decyzji wspólnego życia.

Nate chętnie obudzi się z Eleną w ramionach i poczuje, że dobrze rozpoczną nowy rok.

Elena zgodzi się, że jest gotowa na kolejny rozdział z Nate’em, ale rok 2022 przyniesie tej parze wyzwania.

READ  Christina Hendricks otwiera się na pytania dotyczące seksu

Nate i Elena będą na razie cieszyć się sylwestrowym spokojem, ale nadchodzące miesiące przyniosą pewne przeszkody i trudności w pracy.

Wraz z Chloe Mitchell (Elizabeth Hendrickson) i Kevinem Fisherem (Greg Reckart) będą mieli na myśli specjalne noworoczne postanowienie.

Chloe i Kevin zawrą umowę w sprawie tego nowego celu, więc ciekawie będzie zobaczyć, czy uda im się go zrealizować.

Lauren Baldwin (Tracy E. Bregman) i Michael Baldwin (Christian LeBlanc) planują dołączyć do Chloe i Kevina na Sylwestra, ale zawsze jest miejsce dla kogoś innego.

Wygląda na to, że Lauren zapłaci Phyllis za dołączenie do nich, ale Phyllis zmniejszy potencjał zabawy – zwłaszcza jeśli wybuchnie katastrofalna walka między Lauren i Chloe.

Lauren może obiecać pokój, ale prawda jest taka, że ​​Phyllis wolałaby spędzić Sylwestra z Jackiem Abbottem (Peter Bergman).

Czy jest szansa, że ​​Jack sprawi niespodziankę na powrocie do domu, mimo że planuje spędzić kilka tygodni z dala od pracy?

Jack może przynajmniej zaprosić Phyllis na inny czat wideo, więc zobaczymy, jak minie reszta jej nocy. Gdy tylko inne dane Y&R staną się dostępne, dostarczymy aktualizacje.

spoilery dla The Young and the Restless mówią, że Sylwester przyniesie wiele emocji w Genui, więc bądźcie czujni.

CDL to miejsce, w którym chcesz być świst Młode i niespokojne spoilery, aktualizacje i nowości, więc zaglądaj tu często.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top