Młoda kobieta „poczuła grind” z trenerem NFL Urbanem Meyerem, który boi się wyjść i może stracić pracę, gdy odchodzi bez szwanku

24-letnia kobieta tańczy obok niej Trener NFL Urban Meyer stał się wirusowy Jej pracodawca objął ją dochodzeniem.

New Horizons Media Group, firma marketingowa z siedzibą w Ohio USA DZIŚ Wszczęła wewnętrzne śledztwo w sprawie pracownika po tym, jak została sfotografowana podczas tańca w pobliżu głównego trenera Jacksonville Jaguar w Urban Chophouse w Columbus w stanie Ohio.

Jej matka powiedziała, że ​​kobieta była obiektem nadużyć od czasu opublikowania filmu i boi się wyjść z domu.

Kobieta jest przedmiotem dochodzenia po tym, jak tańczyła u boku trenera NFL Urbana Meyera

(Świergot)

Matka powiedziała, że ​​wzywa córkę, aby nie została zwolniona, ponieważ potrzebuje pracy.

„To, co robi, niszczy jej życie. Martwię się w tej chwili o jej stan emocjonalny” – powiedziała matka. USA dziś. Żaden z nich nie został sprecyzowany.

niezależny Skontaktowałem się z New Horizon Media i prawnikiem reprezentującym firmę, Brianem Duncanem, w celu uzyskania komentarza. Żaden z nich nie odpowiedział od razu.

Pan Duncan powiedział: USA dziś Pracownik kontynuował pracę dla firmy podczas śledztwa, dodając, że Nowe Horyzonty nie mogą „podejmować żadnej decyzji o jej statusie (karierze)”.

“Nigdy wcześniej nie mieliśmy z tym problemów. Był to bardzo silny atut dla firmy. Będziemy przeprowadzać nasze wewnętrzne dochodzenie, aby ustalić, jaki wpływ ma to na firmę i będziemy nadal odpowiednio działać.”

Duncan powiedział, że New Horizons współpracuje z Urban Chophouse, wspólnym przedsięwzięciem z Meyerem, byłym trenerem Ohio i lokalnym restauratorem.

Filmy z kobietą i panem Meyerem krążyły w mediach społecznościowych po tym, jak Jaguar przegrał z Bengalami 24-21 w czwartek wieczorem w Cincinnati.

W jednym filmie pokazano kobietę sugestywnie tańczącą w pobliżu Mayera, a w innym pokazano, jak Mayer najwyraźniej trzyma kobiety za pośladki.

Shelley Meyer trzyma się swojego męża, Urbana Meyera

(Charles Bowes/CSM/Shutterstock)

Meyer, który jest żonaty i ojciec trójki dzieci, powiedział na konferencji prasowej w poniedziałek Przeprosił swój zespół I rodzina Po tym, jak wideo stało się wirusowe.

“Właśnie przeprosiłem zespół i personel za to, że mnie rozpraszało. Po prostu głupie. Wyjaśniłem wszystko, co się wydarzyło i posiadałem to. Po prostu głupie, nie powinienem być w takiej sytuacji “- powiedział.

Jego żona, 35-letnia Shelley Meyer, napisała na Twitterze wiadomość o wsparciu dla swojego męża, mówiąc: „Wszyscy popełniamy błędy – wszyscy popełniamy błędy”.

“Jeśli myślisz, że tak nie jest? Rzuć pierwszy kamień.”

Później usunęła swój profil na Twitterze po tym, jak otrzymała obraźliwe wiadomości.

Ich najmłodsza córka, Gigi Mayer, również zabrała się do mediów społecznościowych, aby bronić swojego ojca, mówiąc, że rodzina jest gotowa do „poruszenia się naprzód”.

„Ponieważ większość naszego życia może wyglądać inaczej niż ktokolwiek inny, nadal jesteśmy ludźmi” – powiedziała Meyer w relacji na Instagramie.

„Dobrą wiadomością jest to, że znamy mojego ojca i znamy jego charakter, a on jest dosłownie najbardziej niesamowitą osobą, jaką kiedykolwiek znałam”.

Gigi Meyer opublikowała na Instagramie wiadomość o wsparciu dla swojego ojca Urbana

(Instagram)

W piątek były gracz NFL Tim Tebow powiedział, że „modli się” za pana Meyera.

Thibault, który grał pod batutą Mayera na University of Florida i Jaguar, powiedział, że skontaktował się z głównym trenerem, aby zasugerować mu przeprosiny i wyciąganie wniosków z jego działań.

„Wiem, że to bardzo ciąży mu na sercu i boli go”, powiedział pan Thibault. ESPN.

– To nie jest coś, co chyba ktoś z jego rodziny bierze za chwilę. To bardzo niebezpieczna sytuacja, bardzo rozczarowująca, ale wiem też, że trener nie lekceważy tego.

Pan Meyer został zatrudniony przez Jacksonville Jaguary przed rozpoczęciem sezonu 2021.

W tym roku drużyna poniosła cztery straty z rzędu.

Mayer podobno dążył do rocznej pensji w wysokości 12 milionów dolarów, ale szczegóły jego kontraktu nie zostały ujawnione.

Chad Khan, właściciel Jacksonville Jaguar, publicznie zganił pana Meyera za to, co nazywał trenerami. „nieuzasadnione” zachowanie.

READ  Co powinni zrobić Edmonton Oilers z Zachem Cassianem?

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top