MLB Field of Dreams Game Relacja telewizyjna, lokalizacja, mundury i nie tylko dla Yankees vs. białe skarpety

MLB to zbudowało. Teraz przyjdą drużyny i kibice.

W czwartek Yankees zmierzą się z White Sox w meczu sezonu regularnego, który odbędzie się na stadionie przylegającym do oryginalnego stadionu „Field of Dreams”. Osiem tysięcy fanów przybędzie, aby obejrzeć mecz z kultowymi polami kukurydzy Iowa jako tłem za boiskiem.

White Sox zamknęli AL Central z 98% szansą na wygranie dywizji, Według FiveThirtyEight, ale nadal mają nadzieję ścigać Raysa o najlepszy rekord w MLS. Yankees są w górę po zakupie pary spekulantów dotyczących terminów transakcji MLB i mają nadzieję na awans po rozczarowującym początku kampanii 2021. FiveThirtyEight daje im obecnie 43 procent szans na awans.

Omówiliśmy wiadomości sportowe ze wszystkim, co musisz wiedzieć o Field of Dreams.

jeszcze: Oglądaj MLB Field of Dreams na żywo w fuboTV (7-dniowy bezpłatny okres próbny)

Jaka jest data gry na polu marzeń?

  • Data: czwartek 12 sierpnia
  • czas: 20:00 czasu wschodniego

Mecz Field of Dreams pomiędzy Yankees i White Sox ma się rozpocząć w czwartek 12 sierpnia o godzinie 20:00 czasu wschodniego. Pierwotnie miała odbyć się w 2020 roku między White Sox a Cardinals, ale z powodu wielu czynników, w tym pandemii COVID-19, została przesunięta do 2021 roku.

Relacja telewizyjna z gry Field of Dreams

Fox zapewni ogólnokrajową transmisję telewizyjną z gry, tworząc jednocześnie transmisję posezonową w stylu gry. Joe Buck zapewni rozgrywkę z Johnem Smoltzem w kiosku, aby przeprowadzić analizę. Ken Rosenthal i Tom Verducci będą relacjonować z bunkra, a Alex Rodriguez, David Ortiz i Frank Thomas będą również reporterami podczas meczu.

Fanom nie zabraknie opcji przesyłania strumieniowego, z możliwością oglądania go na żywo w Bally Sports, MLB.TV lub fuboTV, z których ta ostatnia oferuje bezpłatny siedmiodniowy okres próbny.

Gdzie jest pole marzeń?

  • Lokalizacja: Dyersville, Iowa

White Sox i Yankees zmierzą się ze sobą w Dyersville w stanie Iowa na boisku piłkarskim zbudowanym obok oryginalnego diamentu Field of Dreams. Tymczasowy stadion może pomieścić 8000 widzów.

READ  Anthony Johnson odpada z Bellator Light Heavyweight Grand Prix i walczy o tytuł z powodu choroby

Projekt ogrodu połączy zarówno White Sox z 1919 roku, jak i film. Park jest wzorowany na Comiskey Park i będzie miał okna na zewnątrz pokazujące pole kukurydzy w prawym polu. Ścieżka biegnąca przez pole kukurydzy łączy pole „Pole Marzeń” ze stadionem MLB gry.

Dla tych, którzy zastanawiają się, dlaczego gra nie działa w rzeczywistym obszarze filmu, powód jest prosty: nie mieści się w wytycznych MLB. Według MLB.com, nie pasowałoby to do typowych proporcji MLB, a na polach kukurydzy gubiłoby się wiele piłek baseballowych.

pole marzeń stronie internetowej Wymienia to pole jako posiadające pasy bazowe o regulowanych rozmiarach MLB i przestrzenie od wzniesienia do deski, ale pole znajduje się 300 stóp w lewo, 350 stóp w centrum i 315 stóp w prawo. Dla porównania, Fenway Park, najstarsze boisko w baseballu, znajduje się 310 stóp w lewo – choć z Green Monster – i 302 stopy w prawo, z odległością 390 stóp między prawdziwym środkiem a bazą domową.

Gdyby w każdym meczu baseballowym nie było pola w kukurydzy na podwójną bazę naziemną lub po prostu poleciałaby, aby biegać po jej murawie, ERA startera White Sox Lance Lynn i startera Yankees Andrew Heaney – wraz z jego wieloma środkami przeciwbólowymi – z pewnością byłyby niebo- wysoko w grze.

Mundur do gry Field of Dreams

Koszulka Yankees Field of Dreams

Yankees może nie odegrali głównej roli w filmie, tak jak zrobili to White Sox, ale ich koszulki nadal radziły sobie z powrotem.

Gdy Nowy Jork wyjdzie na boisko, zawodnicy będą nosić szary mundur z napisem „New York” rozciągającym się w łuk na piersi, wypisanym granatowym napisem bez białego paska, który jest powszechny w dzisiejszych koszulkach. Numery na plecach są cieńsze niż współczesne mundury.

READ  Maxi Clipper mówi Cowheyowi Leonardowi, aby zagrał po Dunku, że `` to musiał być błąd techniczny ''

Czapki będą miały grubą białą literę „NY” z białą czcionką na szarym tle, która odzwierciedla styl kapelusza z 1919 roku.

Jersey White Sox Pole Marzeń

White Sox będzie nosić ten sam mundur, co Chicago z 1919 roku, w stylu przedstawionym w filmie.

Chicago będzie nosić białe koszule z ciemnoniebieskimi paskami i duże S z O i X na każdym łuku litery. Ze względu na konstrukcję czapek z epoki, na samej czapce nie ma logo. Zamiast tego będzie to po prostu biały kapelusz w ciemnoniebieskie paski.

Jedynym kontrastem między mundurem z 1919 r. a tymi z 2021 r. byłby symbol Nike ze swooshem na prawym ramieniu. Firma Nike została założona w 1964 roku, więc na mundurze z pewnością nie było żadnego logo z 1919 roku.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top