Mistrz GLORY Rico Verhoeven obroni tytuł wagi ciężkiej przed Alistairem Overeemem 23 października

Alistair OvereemDebiut GLORY jest już gotowy, a odznaczony weterynarz MMA i kickboxingu zgarnie złoto.

Wydanie poniedziałkowe Zegarek MMAOvereem ogłosił swój powrót na ring kickboxingu na Fall Championships przeciwko mistrzowi wagi ciężkiej GLORY Rico Verhoevenowi.

Tytuł w walce o tytuł GLORY: Collision 3, który odbędzie się 23 października w liczącym 34 000 miejsc GelreDome w Arnhem w Holandii. Wydarzenie jest transmitowane online w systemie pay-per-view za pośrednictwem nowej platformy streamingowej Glory, GLORYFights.com.

Overeem podpisał kontrakt z promocją kickboxingu trzy miesiące po zwolnieniu z UFC, co nastąpiło po przegranej przez TKO Aleksander Wołkow w lutym w UFC Vegas 18 I prawie 10 lat zakończyło się pokazem MMA. Podpisał kontrakt z UFC po udekorowanym biegu poza Oktagonem, gdzie zdobył tytuły w konkurencyjnych promocjach Strikeforce i DREAM; Kiedyś walczył o tytuł mistrza wagi ciężkiej UFC z byłym mistrzem teraz Krokowa muzyka w UFC 203. Zapisał się również w historii, wygrywając Grand Prix K-1 2010, stając się pierwszym zawodnikiem, który jednocześnie zdobył trzy tytuły MMA i kickboxingu.

W Verhoeven Overeem spotyka jedną z najbardziej dominujących sił GLORY. 32-letni mistrz jest niepokonany od sześciu lat i ma na koncie dwa zwycięstwa Badr Hari A w styczniu wygrał czteroosobowy turniej wagi ciężkiej, aby rozszerzyć swoją passę niepokonanych do 14 meczów.

Więcej walk na nadchodzące wydarzenie GLORY zostanie ogłoszonych wkrótce 23 października.

READ  Euro 2020: Duński Eriksen „odszedł” przed reaktywacją | Wiadomości o Euro2020

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top