Miriam Macdonald Casey Steele Degrassi

„Ludzie nie mogli oddzielić mnie od mojej osobowości”.

w tym tygodniu, Degrassi Aktorzy Miriam MacDonald i Cassie Steele (znana również jako Emma i Mani) na Instagramie na żywo przez Entertainment Weekly, aby opowiedzieć o wspólnym czasie spędzonym w programie.

Duet opowiadał o swoich ulubionych scenach do filmu, swoich doświadczeniach i przyjaźni w serialu i w prawdziwym życiu.

Che Rosales/Getty Images

Ciekawostka: Cassie początkowo brała udział w przesłuchaniu do roli Liberty!

teraz, Degrassi To wyjątkowy program, ponieważ prawie zawsze rzuca prawdziwych nastolatków grających nastolatków. „Możesz znaleźć 25-latków, którzy pojawiają się w wieku 15 lat i każą im odgrywać role, ale mają o 10 lat więcej doświadczenia niż 15-latkowie” Linda Schuyler niedawno wyjaśniono. „To było naprawdę coś, na czym bardzo mi zależało od samego początku, ponieważ wybraliśmy go odpowiednio do wieku. Nie zawsze jest to najłatwiejsze do zrobienia, ale myślę, że to naprawdę pomaga w autentyczności naszego programu”.

CTV

Cassie miała zaledwie jedenaście lat, kiedy dostała rolę Manny’ego.

Podczas Instagram Live Cassie i Miriam opowiedziały o wyzwaniach, z jakimi musieli się zmierzyć, dorastając jako aktorzy w Toronto, w tym o ekstremalnym znęcaniu się i wstydzie.

Cassie powiedziała, że ​​Manny miał swoją „fazę buntu” – podczas której niesławnie się odbiła rzemień Na końcu szkolnego korytarza, a potem zaszła w ciążę – co było szczególnie trudne, ponieważ ludzie zaczęli traktować ją inaczej w prawdziwym życiu.

„Ludzie nie mogli oddzielić mnie od mojej osobowości” – powiedziała Cassie. „Czułem się, jakbym był często prześladowany na imprezach, a nawet w centrum handlowym [would call] mi dziwka. A było to bardzo trudne, bo chciałem tylko zaprzyjaźnić się”.

Scott Grace / Getty Images

Miriam powiedziała, że ​​doświadczyła podobnego wstydu i znęcania się w prawdziwym życiu po tym, jak jej bohaterka, Emma, ​​zachorowała na chorobę przenoszoną drogą płciową przez obcowanie z Jayem w Narrow Valley w sezonie 4.

Zarówno Miriam, jak i Cassie wyraziły wdzięczność, że media społecznościowe nie były tak ważne, gdy pracowały Degrassi. „Kiedy byłeś nastolatką, czytałeś niektóre z tych potwornych rzeczy napisanych i bardzo trudno nie pozwolić, aby to na ciebie wpłynęło” – powiedziała Miriam.

George Pimentel / WireImage / Getty Images

Miriam i Cassie powiedziały, że nawiązały bliską więź poza ekranem, po części dlatego, że nie miały normalnych doświadczeń w szkole średniej. „To jest jeden z powodów, dla których stworzyliśmy tak silną więź – byliśmy sobie rówieśnikami” – wyjaśniła Miriam.

Jednak obaj aktorzy potwierdzili, że mieli również wiele pozytywnych doświadczeń z serialu i są wdzięczni za jego wpływ. „Doświadczenie posiadania tych przyjaźni, podróżowania i poznawania różnych rzeczy i po prostu bycia częścią czegoś, co poruszyło życie tak wielu ludzi… jest niezastąpione” – powiedziała Cassie.

Scott Grace / Getty Images

Myriam powiedziała, że ​​słuchanie głosów fanów serialu nadal wpływa na nich „bardzo” i że jest bardzo wdzięczna. – Mogę płakać nad wiadomościami, które wysyłacie – powiedziała Miriam.

Che Rosales/Getty Images

W końcu obaj zastanowili się nad 20 (!!) letnią przyjaźnią i tym, jak są sobie nawzajem wdzięczni. “[Growing up]Miriam powiedziała: „Różnice między nami utrzymują się, podobnie jak nasze osobowości. Ale to są najbardziej szczególne przyjaźnie, jak sądzę”.

„Ty jesteś księżycem, a ja słońcem” – powiedziała Miriam Cassie – „o tym mówiliśmy 20 lat temu”.

Możesz sprawdzić więcej Degrassi pokrycie Tutaj.

Sieć Nickelodeon / Dzięki uprzejmości Everett Group

A tak przy okazji – Cassie powiedziała, że ​​jest całkowicie poza grą Degrassi Uruchom ponownie, jeśli nadejdzie ten dzień.

Codzienny kanał Buzz

Bądź na bieżąco z najnowszymi codziennymi postami dzięki codziennemu biuletynowi BuzzFeed!

READ  Dua Lipa odpowiada na atak na reklamę jej poparcia dla Palestyny

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top