Midstate McDonald’s RMHC zbiera fundusze dla Polski

(WHTM) – We wtorek 12 kwietnia restauracje McDonald’s w Midstate wzięły udział w jednodniowej zbiórce na rzecz Fundacji Ronalda McDonalda (RMHC) w Polsce. Pod koniec dnia zebrali ponad 22 000 $.

Otrzymuj codzienne wiadomości, pogodę, ważne wiadomości i alerty bezpośrednio w swojej skrzynce odbiorczej! Zapisz się tutaj, aby otrzymywać biuletyny abc27.

Restauracje w Harrisburgu, Yorku, Lancaster i Wilkes-Barre/Scranton przekazały RMHC Poland 25 centów na brojlera w okresie zbierania funduszy. Pieniądze posłużą zespołowi w Polsce do całodobowej pracy na rzecz pomocy ukraińskim rodzinom podczas trwającej wojny.

Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak fundusze są wykorzystywane przez Fundację, kliknij tutaj Tutaj.

Najnowsza aktualizacja wojny Rosji z Ukrainą wskazuje, że Wezwanie Rosji do kapitulacji zostało odrzucone przez prezydenta Ukrainy Wołodymyra Żeleńskiego Terytorium we wschodniej części kraju.

Jak wcześniej ogłosiła Raquel Martin z Nexstar, Rosja zezwoliła ukraińskim wojskom na poddanie się do 13:00 w niedzielę i obiecała usunąć wszelką opozycję po terminie. Żeleński obiecał kontynuować walkę.

Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak pomóc Ukraińcom, kliknij tutaj Tutaj.

READ  Unia Europejska to prawdziwy czarny charakter w polsko-białoruskim kryzysie migracyjnym

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top