Microsoft Teams jest teraz zoptymalizowany pod kątem komputerów Mac z układem krzemowym Apple

Aby pomóc użytkownikom łatwiej i szybciej pracować na ulubionych urządzeniach, gigant technologiczny Microsoft ogłosił, że stworzył natywną wersję aplikacji Microsoft Teams zoptymalizowaną pod kątem komputerów Mac z układem krzemowym Apple.

Firma poinformowała, że ​​wprowadza globalną binarną wersję Teams, co oznacza, że ​​będzie działać lokalnie na całym pakiecie Mac, w tym na urządzeniach krzemowych Apple.

„Słyszeliśmy od naszych klientów, którzy używają Maca z układem Apple, że chcą, aby aplikacja Teams była zoptymalizowana pod kątem ich urządzeń” – podała firma w poście na blogu.

„Dla użytkowników komputerów Mac oznacza to znaczny wzrost wydajności, zapewniający efektywne wykorzystanie zasobów urządzenia i lepsze wrażenia dla zespołów, nawet w przypadku korzystania z wielu ekranów o wysokiej rozdzielczości podczas połączeń lub spotkań” – dodała.

Wszyscy użytkownicy komputerów Mac zostaną automatycznie uaktualnieni do najnowszej aktualizacji aplikacji Teams.

Ogólnodostępna (GA) wersja natywnej aplikacji Teams na Macu z układem krzemowym Apple będzie stopniowo udostępniana klientom w nadchodzących miesiącach.

„Jesteśmy podekscytowani innowacjami usługi Teams, które wprowadzamy do naszej społeczności użytkowników komputerów Mac i chcielibyśmy usłyszeć opinie na temat korzystania z naszych najnowszych funkcji” — powiedziała firma.

– Jans

vc / ksk /

(Tytuł i obraz tego raportu mogły zostać przerobione tylko przez personel Business Standard; reszta treści jest automatycznie generowana z udostępnionego kanału.)

Drogi Czytelniku,

Business Standard zawsze starał się dostarczać najnowsze informacje i komentarze na temat wydarzeń, które są dla Ciebie ważne i mają szersze implikacje polityczne i gospodarcze dla kraju i świata. Wasze nieustanne zachęty i opinie na temat tego, jak możemy ulepszyć nasze oferty, jeszcze bardziej wzmocniły naszą determinację i zaangażowanie w realizację tych ideałów. Nawet w tych trudnych czasach spowodowanych przez Covid-19, nadal staramy się informować Cię o zaufanych wiadomościach, autorytatywnych opiniach i wnikliwych komentarzach na temat istotnych aktualnych problemów.
Mamy jednak prośbę.

READ  Nowy bohater League of Legends, Zeri, otrzymuje zwiastun, w którym prezentuje swoje umiejętności

Walcząc z ekonomicznymi skutkami pandemii, potrzebujemy Waszego wsparcia jeszcze bardziej, abyśmy mogli nadal dostarczać Wam więcej wysokiej jakości treści. Nasz formularz subskrypcji spotkał się z zachęcającą odpowiedzią wielu z was, którzy subskrybowali nasze treści online. Większe subskrybowanie naszych treści online może tylko pomóc nam osiągnąć nasze cele polegające na dostarczaniu lepszych i bardziej odpowiednich treści. Wierzymy w wolne, uczciwe i wiarygodne dziennikarstwo. Twoje wsparcie w postaci większej liczby subskrypcji może pomóc nam ćwiczyć dziennikarstwo, do którego jesteśmy zobowiązani.

Wsparcie jakości prasy i Subskrybuj Business Standard.

edytor cyfrowy

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top