Microsoft ogłasza obszerne nowe funkcje dostępu dla Xbox

W 40-minutowym programie Microsoft ogłosił, że dodaje szereg nowych funkcji ułatwień dostępu do X-Box zasięg w nadchodzących miesiącach.

Seria planów obejmuje ulepszenia wszystkich elementów związanych z Xbox, takich jak Microsoft Store i aplikacja Xbox w akcji Komputeroraz aplikacje Xbox Game Pass i Xbox.com.

Sklep Microsoft Store dla konsoli Xbox otrzyma nowy panel dostępu dla każdej aukcji gry. Został zaprojektowany, aby ułatwić graczom znajdowanie gier, które zawierają pewne funkcje ułatwień dostępu. Obsługiwanych będzie 20 tagów dostępu, w tym te dla menu gry z narracją, resetowania danych wejściowych, a także opcji rozgrywki jednym drążkiem. Deweloperzy będą musieli przestrzegać określonych reguł, aby móc używać tagów, aby informacje pozostały dokładne.

Od samego początku tagi ułatwień dostępu będą dostępne za pośrednictwem Xbox Accessibility Insiders League od dzisiaj, a funkcja rozszerzy się na wszystko, co związane z Xbox w nadchodzących miesiącach.

W związku z tym w aplikacji Microsoft Store na Xbox pojawi się nowa strona z informacjami o ułatwieniach dostępu. W ten sposób podkreślone zostaną gry, które oferują „wiele oznak ułatwień dostępu” i zostały „rozpoznane przez społeczność graczy i osób niepełnosprawnych”.

W międzyczasie może to być idealny czas na sprawdzenie Dostępna baza danych gier Aby uzyskać więcej informacji na temat funkcji ułatwień dostępu, baza danych dopiero się zaczyna.

Xbox Series X / Xbox Series S. Źródło: Microsoft

Inne zmiany obejmują szybkie ustawienia, które ułatwią przełączanie funkcji ułatwień dostępu bez opuszczania gry lub aplikacji. Pojawią się również ulepszenia filtrów kolorów dla Xbox Series X | s Użytkownicy, którzy odniosą korzyści ze ślepoty barw lub braku widzenia barw.

nowo, Microsoft ogłosił, że testuje nowy tryb nocny Co ma również pomóc wielu użytkownikom.

Gigant gier planuje również wprowadzenie globalnych ustawień konwersacji dla zamiany mowy na tekst i zamiany tekstu na mowę. nieskończona aura Zostało to również podkreślone podczas prezentacji z wieloma funkcjami ułatwień dostępu, które pojawią się po premierze w grudniu.

READ  Microsoft zaprezentował Windows 365, komputer z systemem Windows 10 w chmurze

Więcej szczegółów na stronie Post na blogu Ale spodziewaj się, że będziesz w stanie edytować wiele nieskończona auraInterfejs użytkownika w celu poprawy dostępności.

W wiadomościach o grach gdzie indziej nowy ŚwiatRegulamin Mars udostępnia serwery gier mieszkańcom Mars. Później.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top